Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

Słuchajcie nocne marki, kto jeszcze nie trzepał dziś w klawiaturę z rozsyłaniem prośby o głosy j.w., to czas przejąć pałeczkę. Niektóre ciotki mają już czas na dobranoc. Proszę, kto może , niech jeszcze trochę porozsyła...- to naprawdę działa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Evelin- historia w pigułce to tekst Enii a moje tylko "opracowanie" graficzne ;)- To tak dla jasności. A poza tym to ja też jestem bardzo mile zaskoczona, że tyle osób zagłosowało na Pipi. No i bardzo często ludziska mi odpisują, że podczytują wątek Pipi, że ją podziwiają, że jest siłaczką i jeszcze inne miłe rzeczy :)
Plina- na PW wysyłam kilka słów o Pipi- kim jest, co robi i ile ma zwierzaków itp. ;) Staram się jakoś umotywowac prośbę o poparcie Pipi :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="#ff0000"]Kochani, jeszcze kilka minut zostało do konca głosowania. Ręce, nogi mi sie trzęsą, mam kluchę w gardle, nie mogę nic robić. Już wiem, że nie wygram i tym bardziej boli, bo tak nie wiele brakuje. Jednak nie dowiary, że tyle osób zagłosowało na mnie. Nie wiem jak się odwdzięczyć, jak dziękować. Aż mi głupio, na prawdę, ale cieszę się, bardzo się cieszę. Dziękuję Ciotkom, które ciężko pracowały na moją wygraną. Bardzo dziękuję Wszystkim.

. . . . .jeszcze nie wolno sie poddawać, jeszcze kto wie????? WALCZMY DO KONCA![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']no skończyłam trzepać klawiaturę....[/QUOTE]

ja też :)
i dziękuje wszystkim tym których molestowałam:loveu::loveu::loveu:
to przegrana kilkoma głosami...ale dla nas wygrana, bo tak wiele osób jest za Pipi:lol:

ps.
a wilki niech spadają do puszczy;)
niestety niektórzy robili nam krecią robotę...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Super wynik, jest szansa na przyszłość. Pipi gratulacje i też dziękuję wszystkim molestowanym:loveu::loveu::loveu:

[quote name='enia']
ps.
a wilki niech spadają do puszczy;)
niestety niektórzy robili nam krecią robotę...:shake:[/QUOTE]

a niech spadają...
zawsze zawistnicy się znajdą...

Link to comment
Share on other sites

tu wybieraliśmy wspólnego kandydata dogo,
potem solidarnie trzeba glosować na Radom na krakvecie,
następnym razem znów spróbujemy :)
a ja się cieszę, że tak wiele pw i maili otrzymałam, nawet nie wiedzialam, że tyle osób zna i jest za Pipi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Super wynik, jest szansa na przyszłość. Pipi gratulacje i też dziękuję wszystkim molestowanym:loveu::loveu::loveu:



a niech spadają...
zawsze zawistnicy się znajdą...[/QUOTE]


Otóż to!
A o pomocy dla Pipi nie zapomnimy :)

Link to comment
Share on other sites

Pipi jeszcze więcej ludzi się o Tobie dowiedziało i myślę, że o Tobie nie zapomną. Mam nadzieję, że wyrazy uznania to nie będą puste słowa.
W maju znów próbujcie.
Cieszę się, że adopcje ruszyły i Ci się trochę rozluźni

Kajetanko teraz solidarnie głosujemy w ankiecie głównej na Radomsko.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Ja też pięknie dziękuję wszystkim, którzy nie pozostali obojętni i odpowiedzieli na nasz apel o głosy dla Pipi :)[/B]
[/CENTER]

[CENTER][IMG]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1527/1527910g700zxxdnc.gif[/IMG]
[/CENTER]

Zabrakło tylko kilku głosów, ale tak pisały dziewczyny strasznie budujące jest to ile osób zagłosowało na Pipi i nie szczędziło jej słów uznania :)
No, ale nie składamy broni i walczymy w maju :) (miesiące nieparzyste należą do kandydata dogo, a parzyste do miau- dlatego musimy czekać do maja ;) - więc dziewczyny szykujcie się na kolejną privkową noc :evil_lol: )

[B]Wiele osób pisało, że śledzą wątek Pipi, kibicują jej itp.. Stąd moja prośba- ujawnijcie się, wpiszcie się na wątku. Będzie nam bardzo miło Was tu gościć :loveu:[/B] :loveu: :loveu:

Isiak- dziękujemy za bazarek :multi: Już tam zaglądałam- ale cudności potrafisz sama zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Tym razem nie udało się w krakvecie, ale zapraszam na bazarek dla Pipi:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204218-Wielkanocnie-hendmejdowo-pomoc-dla-Pipi-do-24.03.-do-23.00?p=16505136#post16505136[/URL][/QUOTE]

Isiak, super że jesteś. A ciotkom, które nie wiedzą chcę powiedzieć, że Isiak robi cudowne rzeczy na bazarkach. Dziękujemy i zapraszamy na Isiakowy bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Z ostatnio organizowanych przez nas bazarków została zakupiona karma dla psów Canun Supremus (2x 20 kg) oraz 35 puszek Animondy dla kociaków.
Pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom fantów na bazarki no i wszystkim kupującym :Rose: :Rose: :Rose:
P.S. Pipi -daj znac jak jedzonko do Ciebie dotrze :)
P.S. 2 Plina- mam nadzieję, ze zagościsz tu na wątku już na stałe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...