Jump to content
Dogomania

INKA W SWOIM DOMKU!!Malutka Inka ze schroniska wygrała życie!!


Alaskan malamutte

Recommended Posts

1 minutę temu, Havanka napisał:

Gratuluję Ineczko! Mam nadzieję, ze już nigdy nikt cię nie porzuci i będziesz szczęśliwa !

Havanko, domek brzmi bardzo fajnie, potwierdziła to wizyta Jo37. Państwo mieli sznaucerka, ostatnio odeszła im 13 letnia sunia rasy West terier. Miało nie być pieska, ale....Jak to pani Ania stwierdziła, dom bez psa jest pusty!

Domek aktywny, wyjeżdżający nad morze, czy w góry ZAWSZE z pieskiem. 

Dzisiaj mam pracowity dzień, muszę Ineczkę wymierzyć, Państwo chcą zakupić wyprawkę: szeleczki, obróżki, posłanko. Ineczka gwiazda będzie miała wszystko nowiutkie!!! Pani Ania pytała mnie wczoraj, jaki kolor szeleczek czy posłanka do niej pasuje!! :-)))

Havanko, ja myślę, że może to ogłoszenie Ineczki wykorzystać na któregoś kotka. Jest wyróżnione do 29.10, trzeba skorzystać. Do adopcji Szafranek, Lucek i teraz jeszcze Grześ. Proszę, dopytaj Toli, na którego wykorzystać ogłoszenie. 

Masz szczęśliwą rękę :-)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Całkiem serio myślę, że Inka powinna za dobre pieniądze stać się twarzą reklam - niekoniecznie tylko artykułów dla zwierząt. Zarobiłaby na ratowanie niejednego psa.

Jej prześliczna mordka budzi ciepłe, dobre uczucia, zwraca uwagę - te ostatnie fotki na dobranoc koniecznie powinny znaleźć się w mediach jako ilustracja artykułów prozwierzęcych, informujących o adopcjach, o prawach zwierząt - Inka naprawdę jest niesamowicie fotogeniczna.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, domek brzmi bardzo fajnie, potwierdziła to wizyta Jo37. Państwo mieli sznaucerka, ostatnio odeszła im 13 letnia sunia rasy West terier. Miało nie być pieska, ale....Jak to pani Ania stwierdziła, dom bez psa jest pusty!

Domek aktywny, wyjeżdżający nad morze, czy w góry ZAWSZE z pieskiem. 

Dzisiaj mam pracowity dzień, muszę Ineczkę wymierzyć, Państwo chcą zakupić wyprawkę: szeleczki, obróżki, posłanko. Ineczka gwiazda będzie miała wszystko nowiutkie!!! Pani Ania pytała mnie wczoraj, jaki kolor szeleczek czy posłanka do niej pasuje!! :-)))

Havanko, ja myślę, że może to ogłoszenie Ineczki wykorzystać na któregoś kotka. Jest wyróżnione do 29.10, trzeba skorzystać. Do adopcji Szafranek, Lucek i teraz jeszcze Grześ. Proszę, dopytaj Toli, na którego wykorzystać ogłoszenie. 

Masz szczęśliwą rękę :-)))

Z opisu domek zapowiada sie bardzo obiecująco.  Właśnie miałam zapytać o to wyróżnienie na OLX. Szkoda, żeby się marnowało. Napiszę do Toli.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sowa napisał:

Całkiem serio myślę, że Inka powinna za dobre pieniądze stać się twarzą reklam - niekoniecznie tylko artykułów dla zwierząt. Zarobiłaby na ratowanie niejednego psa.

Jej prześliczna mordka budzi ciepłe, dobre uczucia, zwraca uwagę - te ostatnie fotki na dobranoc koniecznie powinny znaleźć się w mediach jako ilustracja artykułów prozwierzęcych, informujących o adopcjach, o prawach zwierząt - Inka naprawdę jest niesamowicie fotogeniczna.

Sowa, do chwili podpisania przez domek umowy adopcyjnej, Ineczka jest pod opieką fundacji ZEA. Te zdjęcia, które ma zrobione, możesz wykorzystać w celach reklamowych, bardzo proszę. Natomiast później już trzeba będzie pytać właściciela :-)))

Ja rozmawiałam o tym z przyszłym domkiem, mówiłam o rewelacyjnych zdjęciach, o tym, że Ineczka jest niezwykle fotogeniczna i o ewentualnym wykorzystaniu w reklamie jej zdjęć. I mam nawet zapewnienie, że zysk będzie dla fundacji ZEA, gdyby coś!!k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Link to comment
Share on other sites

Nie prowadzę agencji reklamowej; jednak po latach pracy w tzw. mediach proponuję, aby te fotki wysłać, przy okazji Miesiąca dobroci dla zwierząt, do redakcji portali czy pism codziennych z podpisem - "Ja też czekałam na Ciebie w schronisku - moi przyjaciele czekają nadal. Nie kupuj, adoptuj!"

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Sowa napisał:

Nie prowadzę agencji reklamowej; jednak po latach pracy w tzw. mediach proponuję, aby te fotki wysłać, przy okazji Miesiąca dobroci dla zwierząt, do redakcji portali czy pism codziennych z podpisem - "Ja też czekałam na Ciebie w schronisku - moi przyjaciele czekają nadal. Nie kupuj, adoptuj!"

Dobrze, zrobię to!! 

Mogę wykorzystać zaproponowane hasło? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sowa napisał:

Całkiem serio myślę, że Inka powinna za dobre pieniądze stać się twarzą reklam - niekoniecznie tylko artykułów dla zwierząt. Zarobiłaby na ratowanie niejednego psa.

Jej prześliczna mordka budzi ciepłe, dobre uczucia, zwraca uwagę - te ostatnie fotki na dobranoc koniecznie powinny znaleźć się w mediach jako ilustracja artykułów prozwierzęcych, informujących o adopcjach, o prawach zwierząt - Inka naprawdę jest niesamowicie fotogeniczna.

Super pomysł :)

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze, zrobię to!! 

Mogę wykorzystać zaproponowane hasło? 

Byłoby fantastycznie.

Hasło jest świetne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...