Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Wyniki Grzesia jak to pan doktor powiedział znowu są w granicach błędu a że on się dobrze czuje i ma apetyt, nie należy się przejmować i w zasadzie w ogóle nie potrzebnie robiliśmy drugi raz, wiec wyszłam teraz na nadgorliwą;). Będę u Grzesia w styczniu, a badanie to można w lutym znowu powtórzyć.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

Wyniki Grzesia jak to pan doktor powiedział znowu są w granicach błędu a że on się dobrze czuje i ma apetyt, nie należy się przejmować

I oby cały czas było dobrze.

9 godzin temu, Olena84 napisał:

A do hoteliku zawitał nowy psiak (od Aury z dogo) i Grześ pierwszy raz najeżył się i fukał, ale nie ruszył psiaka. Chyba pewnie się poczuł;)

Mały łobuz wyszedł z Grzesia;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Grześ znowu dziś dał czadu, przyjechał też golden do hoteliku, Grześ ogon postawił, najeżył się i nafukał na przybysza, a tamten stał i nie wiedział o co chodzi. Więc Grześ do domu z suczkami iść moze ale niekoniecznie do samca, chyba że bardzo uległego, bo takich Grześ nie rusza, choć golden uległy był ale za duży dla Grzesia;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Grześ znowu dziś dał czadu, przyjechał też golden do hoteliku, Grześ ogon postawił, najeżył się i nafukał na przybysza, a tamten stał i nie wiedział o co chodzi. Więc Grześ do domu z suczkami iść moze ale niekoniecznie do samca, chyba że bardzo uległego, bo takich Grześ nie rusza, choć golden uległy był ale za duży dla Grzesia;)

Niech Grześ nie fika, bo na razie trafia na pierdoły, a jak trafi na macho to bęcki dostanie, niestety ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W sumie to się nie dziwię Grzesiowi. Jakiś OBCY pies wchodzi na JEGO teren. Też bym pilnowała ;)
Wiem, że to nierealne w warunkach hotelikowych, ale na dobrą sprawę psy zawsze powinny poznawać się na neutralnym terenie - inaczej pies rezydent (a takim się czuje Grześ) może fikać, a obcy może czuć mocno niepewnie, bo wszedł na teren zajęty (zwłaszcza zapachowo) przez innego.

Jeśli więc nie dochodzi do otwartych walk (na zasadzie: krew się nie leje, Grześ nie gnębi się nad nowym psem - gnębi, a nie że ofuczy i chwilę pokozakuje, ale GNĘBI) to nie jest źle, Grześ jest wychowany i zachowuje się jak każdy normalny pies. Jednak i tak lepiej by na początku psy izolować i wszystkie spotkania z nowym były kontrolowane, dopóki nie wymieszają się ich zapachy.

Przypomnijcie mi - czy Grześ jest wykastrowany?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

. . .

Przypomnijcie mi - czy Grześ jest wykastrowany?

Cytat

Grześ - mały, kilkuletni piesek, łagodny ale bardzo wystraszony i ostrożny w kontakcie z człowiekiem, nie umie chodzić na smyczy. Jest wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i zaczipowany. Przebywa w gminnej przechowalni w Kozienicach. Grozi mu wywózka do schroniska w Radysach. Prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla Grzesia!

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

Ja tylko informacyjnie: zmieniłam nick janka@ na jankamałpa. Mam nadzieję, że towarzystwo z Dogo się  domyśli, że janka@=jankamałpa, a jak nie to będę prostować, ważne żeby nie było już problemów z wyświetlaniem :).

Będzie dla wszystkich jasne, gdy napiszesz to w swoim podpisie, ale z przerwą przed @ Np  Dawna janka @ to teraz jankamałpa, albo zmień sobie nick właśnie nam janka @

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Będzie dla wszystkich jasne, gdy napiszesz to w swoim podpisie, ale z przerwą przed @ Np  Dawna janka @ to teraz jankamałpa, albo zmień sobie nick właśnie nam janka @

jak miałam@ to były problemy z prawidłowym wyświetlaniem zamiast nicku wyświetlał się mail protected - Kejciu mi podpowiedziała, że to z powodu tego znaczka @właśnie. Dlatego zmieniłam. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, jankamałpa napisał:

jak miałam@ to były problemy z prawidłowym wyświetlaniem zamiast nicku wyświetlał się mail protected - Kejciu mi podpowiedziała, że to z powodu tego znaczka @właśnie. Dlatego zmieniłam. 

Tak, i miała rację, ale jak będzie spacja przed @, to już nie będzie to pachniało adresem e-mail i będzie się wyświetlało prawidłowo. Dogo nie toleruje adresów e-mail i dlatego Twój nick pisany bez spacji przed @, był odbierany jako adres i zmieniany automatycznie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Tak, i miała rację, ale jak będzie spacja przed @, to już nie będzie to pachniało adresem e-mail i będzie się wyświetlało prawidłowo. Dogo nie toleruje adresów e-mail i dlatego Twój nick pisany bez spacji przed @, był odbierany jako adres i zmieniany automatycznie.

No to teraz mam problem, którą małpę ma wybrać )

Link to comment
Share on other sites

Kastracja MOŻE, ale nie musi pomóc, bo nie zawsze to kwestia testosteronu,a  terytorialności. Mądre wprowadzenie do stada nowego psa, stopniowe poznawanie z zapachami pozwala załagodzić ewentualne konflikty. Wrzucanie nowego psa na hip-hip-hurra do stada jest ryzykowne, więc i tak podziwiam Grzesia, że tylko ofukuje. Jeżeli za jakiś czas akceptuje psy na swoim terenie (te ofukane) to nie skreślałabym go do domu z innymi psami-samcami;) 

janka... :) żadna małpa z Ciebie, więc za miesiąc może jednak warto zmienić nazwę, jak podpowiada elik :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Wszystkim. :-)

Olenko, po powrocie na Dogo przeczytałam wątki "Twoich" psiaków.

Zawsze będę pamiętała Szariczka...

Chciałabym zostac z Grzesiem. Z psem niezwykłym. :-)

I prześlicznym. Tysiu, masz rację. :-)

Od stycznia deklaruję 30 zł miesięcznie. Proszę o numer konta. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...