Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Grzesiuniu uzbieral z bazareczku

 dzieki Sercom Cudnym

 75 zl

 Dziekuje pieknie

 Olenko mozesz juz dziecko wpsiac wszystko

 pozdrawiam pozdrawiam i sciskam mocno za Grzesiunia

przepraszam serce za opoznienia

Ewuniu Grzesiowi wpisałam cegiełki od Koji, Cisowianki, Radka i Bakusiowej razem 50zł i Twoją wpłatę 25zł ->75zł, już są. Zaraz na bazarku potwierdzę;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2017 o 12:00, Tyś(ka) napisał:

Myślę, że najlepiej jak najszybciej. Będzie można szukać już mu domek, a i w raziegl gdyby w morfologii coś uszło (tfu, tfu) to teraz łatwiej coś z tym robić niż przed szaleństwem świątecznym.

 

Grzesik jest cuuudny!

Nikt się już nie wypowiedział co do terminu, więc przychylę się do tej rady;), jadę z Grzesiem w sobotę (na szczęście w soboty jest czynne w Celestynowie) na około 11, ale próbkę krwi muszę wziąć ze sobą, bo wet nie ma jak wysłać im w weekend. Postaram się porobić fotki jakieś fajne.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy z Magdaad u Grzesia, Grześ kojarzy mnie już z pobieraniem krwi wiec nie cieszy się na mój widok;), ale jak jedzie samochodem, leży sobie spokojnie, to samo w przychodni w poczekalni - zero stresu, dopiero przy pobieraniu krwi i obcinaniu paznokci był niespokojni, ale o agresji nie było mowy. Dziś było trochę gości w hotelu i to Grzesia zestresowało bardzo:(, on się najlepiej czuje w domu przy p. Renacie, goście niewskazani;). Pan weterynarz z Celestynowa ocenił Grzesia na 5-5 lat i tak będę pisać w ogłoszeniach. Waży 13,5kg, ciężki jakby to było 20kg;) Wyniki krwi mogą być jeszcze dzisiaj albo pewnie w poniedziałek. 

3f1eee5772224c66gen.jpg 2a959f3fb3eee7cagen.jpg f40ae77b0b4d128egen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Śliczny Grzesio :) Masz jeszcze jakieś zdjęcia w domowych pieleszach? :)
Ojj, dobrze by było, gdyby Grzesio przyzwyczajał się do gości... bo rpzecież u Pani Renaty zostać nie może;)

jakieś mam ale w tej samej pozycji;/ zaraz coś poszukam

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Radek napisał:

Minka niezbyt zadowolona na dolnym zdjęciu;) Za to zdjęcie w czapce super.

Grześ na wszystkich zdjęciach  jest tak na granicy strachu, ale może to nic dziwnego, skoro tak wiele osób zjechało do pani Renaty :)

Link to comment
Share on other sites

Nawet psiaki bez takich przejść często niekomfortowo czują się, jak ktoś podchodzi do nich z aparatem. Zdjęcia są dość ładne :) Myślę, że to świetny pomysł z czerwoną czapeczką, można zatytułować coś typu: "Święty Mikołaj jest bliżej niż myślisz! Adoptuj Grzesia!", "Na mikołajki przyjmij ogromne serduszko Grzesia!" itd.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ładna mordka, ale nie widać jej zbytnio, tzn. mordkę widać, ale Grzesia w całości nie, 

W aucie chyba najlepiej się prezentuje

imageproxy.jpeg

 

Edit a tak w ogóle to oswoił / zadomowił się Grześ? Jak wygląda jego dzień? Nie chce uciekać? Lubi dom? Głaskanie? Być przy człowieku?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, helli napisał:

Edit a tak w ogóle to oswoił / zadomowił się Grześ? Jak wygląda jego dzień? Nie chce uciekać? Lubi dom? Głaskanie? Być przy człowieku?

Grześ lubi mieć przy sobie osobę która zna, czyli panią z hotelu, przerażają go odwiedziny obcych, czyli wylatuje zadowolony z domu z ogonem w górze, widzi nas i juz jest niepokój, podkulenie ogona, przestraszenie, uciekanie przed nami, ale w kierunku domu nie na oślep, dodatkowo on przyzwyczaił się do tego co na co dzień się dzieje, najpierw spacer, potem jedzenie, potem zabawa itd i przyzwyczaił się do tego,  natomiast jadłby non stop niestety. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...