Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

No i super :-), najważniejsze, że nic go nie boli, a że tym okiem widzi gorzej? Dawno się pewnie przyzwyczaił i doskonale sobie radzi.

Cieszę się, że już nie próbował zwiewać, dobrze się zachowywał podczas jazdy, był grzeczny i cierpliwy. To już ucywilizowany pan Grzegorz i tylko trzeba mu fajnego człowieka i domu.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, helli napisał:

skoro byl kastrowany dawno, to prawdopodobnie w schronisku i dlugo tam siedzial,  skad ta jego dzikosc

albo miał właściciela, może właściciel umarł, psa wyrzucono i tak sie błąkał, był przeganiany.. zaskoczył mnie ten wiek - ponad 10 lat;/

Link to comment
Share on other sites

Podczytywałam wiadomości, bo bardzo byłam ciekawa diagnozy weta, ale dopiero teraz mogę coś napisać.

Cieszy mnie, że oczko choć nie jest w najlepszym stanie,  nie sprawia mu bólu, a tego najbardziej się obawiałam. Wiekiem nie przejmowałabym się, bo w dobrych warunkach, a tylko takie wchodzą w rachubę, Grzesiu może dożyć sędziwego wieku, bo to psiak z grupy mikrusków.

Przydałaby się jakaś sesja zdjęciowa, a takowe z tego hoteliku już widziałam, i można będzie intensywnie ogłaszać.

Trzymaj się Grzesiu:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Czy to nie z tego hotelu były zdjęcia Misia ?  Te niestety są mało atrakcyjne. Do ogłoszeń potrzebne są ładne zdjęcia w ładnym plenerze.

ja mam zdjęcia od pani Renaty, a zdjęcia Misia robiła Magda, też Grześ nie zapozuje na razie tak jak Misiek na dworzu

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Olena84 napisał:

ja mam zdjęcia od pani Renaty, a zdjęcia Misia robiła Magda, też Grześ nie zapozuje na razie tak jak Misiek na dworzu

Ale to zdjęcia z tego samego hotelu, prawda ?  To może poproś Magdę, żeby zrobiła Grzesiowi zdjęcia, jak będzie w odwiedzinach u Misia :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Ale to zdjęcia z tego samego hotelu, prawda ?  To może poproś Magdę, żeby zrobiła Grzesiowi zdjęcia, jak będzie w odwiedzinach u Misia :)

Tak, ten sam, oczywiście poproszę, ja wrzucę swoje fotki, ale te to sie zupełnie nie nadają, bo widać przestraszonego psa tylko;/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Olena84 napisał:

Tak, ten sam, oczywiście poproszę, ja wrzucę swoje fotki, ale te to sie zupełnie nie nadają, bo widać przestraszonego psa tylko;/

Bez ładnych fotek psiak ma marne szanse na dom. Niestety to tylko my wariaci na punkcie psów patrzymy sercem. Większość ludzi niestety oczami :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W badaniu krwi wyszło: leukocyty 12,5 (norma do 12), krwinki segmentowane 83 (norma 77). Zapytałam pana weta co to oznacza, powiedział, że wyniki krwi są całkiem w porządku, jest jakiś drobny stan zapalny, w badaniu ogólnym w czwartek wszystko było w porządku, więc można za jakiś miesiąc zrobić ponowne badanie krwi i zobaczyć czy się unormuje, ale nic nie wskazuje na coś poważnego.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

W badaniu krwi wyszło: leukocyty 12,5 (norma do 12), krwinki segmentowane 83 (norma 77). Zapytałam pana weta co to oznacza, powiedział, że wyniki krwi są całkiem w porządku, jest jakiś drobny stan zapalny, w badaniu ogólnym w czwartek wszystko było w porządku, więc można za jakiś miesiąc zrobić ponowne badanie krwi i zobaczyć czy się unormuje, ale nic nie wskazuje na coś poważnego.

Jakiś drobny stan zapalny i nic wet nie sugerował, że trzeba jakieś dodatkowe badania zrobić ? Drobny stan zapalny może się rozwinąć. A zaglądnął mu do pyszczka ? Może porządek z ząbkami trzeba byłoby zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Jakiś drobny stan zapalny i nic wet nie sugerował, że trzeba jakieś dodatkowe badania zrobić ? Drobny stan zapalny może się rozwinąć. A zaglądnął mu do pyszczka ? Może porządek z ząbkami trzeba byłoby zrobić.

W zęby zaglądał, stwierdził że są starte ale w dobrym stanie. Dodatkowych badań nie zlecił. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Olena84 napisał:

W zęby zaglądał, stwierdził że są starte ale w dobrym stanie. Dodatkowych badań nie zlecił. 

Miejmy nadzieję, że ten stan sam się usunie i będzie dobrze. Ale trzeba zwracać uwagę, czy nie poczuje sie gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...