Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Tak myslalam, miałam nadzieję, ze w koncu i u Was deszcz sie pojawi. Pewnie i tak za malo ale zawsze to juz cos. No i moze to jeszcze nie koniec...oby.

A Lalunie dobrze rozumiem, też nie lubię moknac i marznac, choć sikania na wycieraczke nie popieram...

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Figunia napisał:

Tak myslalam, miałam nadzieję, ze w koncu i u Was deszcz sie pojawi. Pewnie i tak za malo ale zawsze to juz cos. No i moze to jeszcze nie koniec...oby.

A Lalunie dobrze rozumiem, też nie lubię moknac i marznac, choć sikania na wycieraczke nie popieram...

Za wiele to tego deszczu nie było, ale dobre i to co dają. A półtorej godziny później sama wymaszerowała i nawet nie oglądała się czy coś pada czy nie. Pewnie stwierdziła, że skoro ja nie wychodzę na taką wilgoć to i ona nie musi≥ A siusiu zrobić trzeba. Jak zobaczyła, że ja jestem ubrana to pierwsza stała przy drzwiach i nie zwracała uwagi na wilgoć pod łapami i że coś kapie na grzbiet. Ze sznurkowego psa przy budzie zrobił się francuski piesek i tyle. Ale najważniejsze, że jest zdrowa. Co prawda wycieraczkę musiałam umyć, bo deszcz jakoś tego nie  zrobił, ale to już drobiazg.

Deszcze zapowiadają nadal więc może jeszcze popada.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nesiowata napisał:

Za wiele to tego deszczu nie było, ale dobre i to co dają. A półtorej godziny później sama wymaszerowała i nawet nie oglądała się czy coś pada czy nie. Pewnie stwierdziła, że skoro ja nie wychodzę na taką wilgoć to i ona nie musi≥ A siusiu zrobić trzeba. Jak zobaczyła, że ja jestem ubrana to pierwsza stała przy drzwiach i nie zwracała uwagi na wilgoć pod łapami i że coś kapie na grzbiet. Ze sznurkowego psa przy budzie zrobił się francuski piesek i tyle. Ale najważniejsze, że jest zdrowa. Co prawda wycieraczkę musiałam umyć, bo deszcz jakoś tego nie  zrobił, ale to już drobiazg.

Deszcze zapowiadają nadal więc może jeszcze popada.

Sunieczko zaznala takiej niedoli i podlego życia, ze teraz należy jej sie wszystko, co najlepsze. Bycie "francuskim pieskiem" też. Choć mam wrażenie, ze bycie pieskiem Nesiowatej, jest o wiele lepsze :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Nesiowata napisał:

Klękajcie narody - a co  to ma znaczyć? Czy dlatego, że psy dosłownie potrafią mi chodzić po głowie?

To miły masaż jest. Ja lubię jak mnie DżabaDucha po plecach gniecie. Czasem jak zasnę leżąc na brzuch, to Duśka też zasypia mi na plecach. Taki kochany termoforek :))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

To miły masaż jest. Ja lubię jak mnie DżabaDucha po plecach gniecie. Czasem jak zasnę leżąc na brzuch, to Duśka też zasypia mi na plecach. Taki kochany termoforek :))) 

Misiek też tak lubi, Neska czasem przytuli się do pleców lub  zgiętych kolan  i śpi jak suseł.  Lala z kolei preferuje brzuch. A wszystkie trzy razem wzięte potrafią bez zahamowań skakać po mnie jak po trampolinie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ze sznurkowego psa przy budzie zrobił się francuski piesek i tyle. Ale najważniejsze, że jest zdrowa.

Nesiowata kochana, Lalunia budy nawet nie miała.....była przywiązana sznurkiem przy szopie, gdzie chodziły szczury niewiele mniejsze od niej...

 

CAM01897.jpg

Dałaś jej dom, miłość, opiekę...I ona z tego korzysta wszystkimi czterema łapkami!!!No ale jak nie kochać takie cudo???emotikony na gg serca

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Nesiowata kochana, Lalunia budy nawet nie miała.....była przywiązana sznurkiem przy szopie, gdzie chodziły szczury niewiele mniejsze od niej...

 

CAM01897.jpg

Dałaś jej dom, miłość, opiekę...I ona z tego korzysta wszystkimi czterema łapkami!!!No ale jak nie kochać takie cudo???emotikony na gg serca

A ja cały czas byłam przekonana, że  miała jakąś dziurawą budę. Tak sobie zakodowałam. Boże - jak ta mała psina dawała radę. Jakim cudem przetrwała zimę? Zimno, głodno i jeszcze szczeniaki!

A tak przy okazji - czy wiadomo coś o jej córce, która została u sołtysa?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2019 o 15:19, Alaskan malamutte napisał:

Danusiu, to był chłopczyk. Z tego co wiem, ma się ok, ale poproszę Dorotkę, aby przy najbliższej wizycie u babci odwiedziła psiaka.

Mam nadzieję, że on chociaż szybko zapomniał o początkach swego życia i nie musi wisieć gdzieś uwiązany.

Wydaje mi się, że Lala też zapomniała. Podchodzi do ludzi, których spotyka na swojej drodze bez żadnych zahamowań, często od razu na dwóch łapkach i zagląda im w oczy oczekując na pogłaskanie. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Klękajcie narody - a co  to ma znaczyć? Czy dlatego, że psy dosłownie potrafią mi chodzić po głowie?

Pojęcie "francuski piesek" jest dla mnie dosc mgliste. Zwykle mowi sie tak o kims, kto jest wybredny, nie zje byle czego.

Pieski Nesiowatej mają zaś wszystko, o czym tylko mogą zamarzyc, taki psi raj. No i jeszcze to skakanie po Opiekunce, jak po trampolinie... Raj i tyle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
            Cuda rajus
 najpiekniejsza milosci
             zycie spokojne
 to wszytko piekne
        ma  malenka u Ciebie Ciociu Danuniu
                   Dziekujemy sercem tulinkamy calunim
 za wszystkie istory  modlimy
 za wszytkie
 aby znalazly bezpieczna przystan zycia
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Figunia napisał:

Sunieczko zaznala takiej niedoli i podlego życia, ze teraz należy jej sie wszystko, co najlepsze. Bycie "francuskim pieskiem" też. Choć mam wrażenie, ze bycie pieskiem Nesiowatej, jest o wiele lepsze :)

6 godzin temu, Figunia napisał:

Pojęcie "francuski piesek" jest dla mnie dosc mgliste. Zwykle mowi sie tak o kims, kto jest wybredny, nie zje byle czego.

Pieski Nesiowatej mają zaś wszystko, o czym tylko mogą zamarzyc, taki psi raj. No i jeszcze to skakanie po Opiekunce, jak po trampolinie... Raj i tyle.

 

Podpisuję się pod tym obiema rencami :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Kamień z serca. Martwiłam się, że dobre dusze mogły nie zdążyć uratować szczeniaczków.

Te szczeniaki były odebrane nawet dzień wcześniej niż mamuśka a później razem z nią przyjechały. Tyle, że one po drodze zostały w fundacji Judyty a Lalątko dotarło do mnie. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Te szczeniaki były odebrane nawet dzień wcześniej niż mamuśka a później razem z nią przyjechały. Tyle, że one po drodze zostały w fundacji Judyty a Lalątko dotarło do mnie. 

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2019 o 10:08, Nesiowata napisał:

Te szczeniaki były odebrane nawet dzień wcześniej niż mamuśka a później razem z nią przyjechały. Tyle, że one po drodze zostały w fundacji Judyty a Lalątko dotarło do mnie. 

Szczęśliwy koniec dla całej rodzinki :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś w nocy znów padało. Zmuszona byłam wziąć królewnę na ręce  i postawić za drzwiami (bo nawet do nich nie dotarła, a wyjście Neski i Miśka zupełnie jej nie obchodziło). W rezultacie (zastawiałam sobą wejście) wysikała się tam gdzie ją postawiłam i od razu skok z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dziś w nocy znów padało. Zmuszona byłam wziąć królewnę na ręce  i postawić za drzwiami (bo nawet do nich nie dotarła, a wyjście Neski i Miśka zupełnie jej nie obchodziło). W rezultacie (zastawiałam sobą wejście) wysikała się tam gdzie ją postawiłam i od razu skok z powrotem.

A to dopiero mały leniuszek :) Moje brną w mokrej trawie i niewiele sobie robią nawet z deszczu o ile nie pada zbyt intensywnie.

No to masz Nasiowata królewnę czystej krwi królewskiej :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...