Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
                          Danuniu
            Najpiekniejszego Tobie
Wszelkiego Dobruskiego
          Zachwycajacego
Spelnionego Najpiekniej
                   Mnostwo Zdrowka
Sercem Przekazuje
         Wszelkiego Naj Winszuje
Cudownosci Lapenkom Wszystkim Danuniowym
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Dziękujkemy wszyscy z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz
Pozdrawiamy prawie wiosenkowo
 dzis u nas bylo
    cieplutenko
 az strach ..zeby zima znow nie zatakowala
             Najlepszego Cioci i lapenkom

Fakt - pogoda płata coraz bardziej figle. Wczoraj rano Lalka za nic nie chciała wychodzić za drzwi, woda to nie jej bajka. Musiałam jej pomóc. Ale wieczorem ganiała szczęśliwa - chodnik był suchy, nawet po trawie chodziła bez  problemu. Dziś już bez zastanowienia wybiegła, zrobiła siusiu i od razu poszła spać dalej. Podobnie jak reszta towarzystwa. Ja też idę w ich ślady. Zrobiłam już wszystko co musiałam, mogę sobie trochę pospać.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Fakt - pogoda płata coraz bardziej figle. Wczoraj rano Lalka za nic nie chciała wychodzić za drzwi, woda to nie jej bajka. Musiałam jej pomóc. Ale wieczorem ganiała szczęśliwa - chodnik był suchy, nawet po trawie chodziła bez  problemu. Dziś już bez zastanowienia wybiegła, zrobiła siusiu i od razu poszła spać dalej. Podobnie jak reszta towarzystwa. Ja też idę w ich ślady. Zrobiłam już wszystko co musiałam, mogę sobie trochę pospać.

Bo z Lali to  mądra dziewczynka:)

U nas też poranne zaskoczenie, bo zamiast śniegu - kałuże;)

Florka jak zwykle w takich okolicznościach od razu po spacerze nadaje się do kąpieli, ona z tych, co to nie ominą żadnego bajorka;)

 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tola napisał:

Bo z Lali to  mądra dziewczynka:)

U nas też poranne zaskoczenie, bo zamiast śniegu - kałuże;)

Florka jak zwykle w takich okolicznościach od razu po spacerze nadaje się do kąpieli, ona z tych, co to nie ominą żadnego bajorka;)

 

Lala to francuski piesek, wszelkie błotka czy wody omija szerokim łukiem.  Reszta również. Tolerują tylko mokrą trawę. 

Kilka lat tremu Misiek szedł jak czołg przez kałuże. A teraz zastanawia się czy ma wystawić nos za drzwi jeśli w powietrzu czuć wilgoć.  Podobnie było z poprzedniczką Neski - Azą. W miarę upływu lat kałuże, które poprzednio były atrakcją,  stawały się coraz bardziej wrogie.

Niby Lala i Neska są stosunkowo młode, ale kałuże nie są dla nich żadną przyjemnością i robią wszystko aby minąć je w odpowiedniej odległości.

Link to comment
Share on other sites

Serdeczności zostawiam na cały tydzień buzki.gif

....podobnie  we Wrocławiu ,w sobotę ładnie ok 10'C   w niedzielę śnieg a w poniedziełek  wszystko topnieje ,wody po kostki, w radio słyszę ,że w nocy ma przymrozić, szaleje ta pogoda, ojjjj! szaleje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...