Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Pozdrawiamy calunkamy lapenki

 teraz kilka dni nieco chlodniejszych bedzie a potem znow

 koszmarnosci ...

 oby sie cofnelo

 pby to bylo 25 stopni

 a nie tyle ile zapowiadaja ...

 nawet myslec ciezko

 czekamy wytchnienia czekamy 

 dla wszytkich istot

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Pozdrawiamy calunkamy lapenki

 teraz kilka dni nieco chlodniejszych bedzie a potem znow

 koszmarnosci ...

 oby sie cofnelo

 pby to bylo 25 stopni

 a nie tyle ile zapowiadaja ...

 nawet myslec ciezko

 czekamy wytchnienia czekamy 

 dla wszytkich istot

dziś dopiero drugi taki ulgowy dzień (jedynie wody z nieba brak permanentnie), a już zaczynają mówić, że jutro cieplej. Teraz jeszcze mamy delikatny wiaterek. Niestety - niebo bez żadnej chmurki. Śpimy więc sobie i czekamy na lepsze czasy. Afryka zbrzydła nam całkowicie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2019 o 10:55, elik napisał:

Afryka z całą  swoją krasą i w Afryce, to i owszem, ale same tylko upały, to nie, nie, nie!

Zmienia się klimat. To już staje się faktem.

Ale jest tak gorąco, że nawet ja: antywodny człowiek, marzę o jakimś pobycie nad "mokrym i zimnym".
Jaka Laleczka cudna, przegapiłam ostatnie zdjęcia... :) Naprawdę dobrze się ma.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka Laleczka cudna, przegapiłam ostatnie zdjęcia... :) Naprawdę dobrze się ma.

Lala dziękuje za komplementy pod swoim adresem. Aktualnie kompletnie nic ją nie obchodzi - śpi wyciągnięta na całą długość. Rano, przed 5, bardzo chętnie wyskoczyła na dwór, ale teraz już nie jest tak wesoło, zaczyna się polskie piekiełko pogodowe.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Nadziejka napisał:

           Pozdrawiamy calunie Lalutkowo

 dzis z ranka i noc

 bardzo fajniutko

 oby sie tak utrzymalo

 oby sie pomylili  z prognoazmi ukropowymi

Podobny obraz

 

No, niestety, ranek był znośny. Ale to już się skończyło. Prognozy sprawdzają się niemal 100%.

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Tuolinkam Ciocie i lapucinki wszystkie cudowne
 modle niechaj sie skonczy juz ukrop codzienny
 dobrze ze wytchnienia od wieczora i noc cala
 to choc tyle dobrze
 Ciesze Ciociun ze malenka kruszenka zaczela jesc
  tych upalow
 toc juz nasze skarbunki maja dosci stokrotnie
ani na porzeadny pacereczek ...nic a nic ...chyba ze nad ranem
 pozdrawiam pozdrawiam druuuzyneczka
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witamy w poniedziałek.

Muszę pochwalić Lalę, że mimo panujących wszechobecni upałów - ostatnimi czasy zaczęła jeść. Tyle, że wyłącznie gotowane i to rzadkie. Ale je, a to najważniejsze.

Moje psiunki też tylko mokre jedzą, na suche mówią beeee  nie chcemy. Ale moim akurat kilka dni nie jedzenia zrobiłoby dobrze dla figury.

Od rana żar z nieba leci, kolejny afrykański gorąc się zapowiada :( Trzymajcie się cienika!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Lal dziękuje za odwiedziny - jeszcze nie śpi, gania z kawałkiem wędzonej kości i pilnuje aby przypadkiem Nesia jej nie sprzątnęła.

A czy da tej kości radę, czy jak pies ogrodnika - sam nie zje i drugiemu nie da :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

A czy da tej kości radę, czy jak pies ogrodnika - sam nie zje i drugiemu nie da :)

Różnie to bywa, choć z reguły kość przerąbuję na mniejsze. Czasem trochę pogryzie. ale najczęściej dobrze pilnuje. Nosi w pysku aż zapomni  a wtedy dobiera się do niej Neska.

Staram się zawsze wybrać te mniejsze. Duże są odpowiednie dla naszego sąsiada. Chłopak tylko czeka kiedy zamknę furtkę; nim dojdę do drzwi  domu to jedna musi być jego.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Różnie to bywa, choć z reguły kość przerąbuję na mniejsze. Czasem trochę pogryzie. ale najczęściej dobrze pilnuje. Nosi w pysku aż zapomni  a wtedy dobiera się do niej Neska.

Staram się zawsze wybrać te mniejsze. Duże są odpowiednie dla naszego sąsiada. Chłopak tylko czeka kiedy zamknę furtkę; nim dojdę do drzwi  domu to jedna musi być jego.

Ale przynajmniej ma uciechę, gdy sobie nosi w pyszczku gnata.

To już teraz wiemy dlaczego psiak sąsiada tak Ci sekunduje od bramki aż do drzwi :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś znów "podrzuciłam" sąsiadowi kosteczki - chłopak szczęśliwy, nawet nie słuchał pana patrząc mi w oczy dopóki kostka nie zawitała w jego pysku. Później już nic go nie obchodziło, leżał na mokrej trawie szczęśliwy.

A oto i nowa zdobycz Lali - "zwinięta" z wysokości (małe złodziejskie nasienie).

DSCF2438.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Nesiowata napisał:

Dziś znów "podrzuciłam" sąsiadowi kosteczki - chłopak szczęśliwy, nawet nie słuchał pana patrząc mi w oczy dopóki kostka nie zawitała w jego pysku. Później już nic go nie obchodziło, leżał na mokrej trawie szczęśliwy.

A oto i nowa zdobycz Lali - "zwinięta" z wysokości (małe złodziejskie nasienie).

DSCF2438.JPG

Piesio szczęśliwy, ale co pan sąsiad na to podkarmianie?

Trzeba przyznać, że do twarzy jest Lali z tą zdobyczą :) :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Piesio szczęśliwy, ale co pan sąsiad na to podkarmianie?

Trzeba przyznać, że do twarzy jest Lali z tą zdobyczą :) :)

Ja kupuje kilka kości, którymi oni dysponują.  A pierwsza dostaje od razu żebym mogła spokojnie wejść do domu.

A Lali ze wszystkim jest do pyska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...