Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

Sama już nie wiem. Bianka jest maleńka, cycuszków właściwie nie ma, tylko kropeczki, brzusio w ogóle nie rozciągnięty. Nie podoba mi się mocz Bianki, jest bardzo lepki, po sioo jak włoski wyschną to są strasznie sztywne, jak druciki. Żeby to nie była np. cukrzyca emotikony na gg zlość Muszę powiedzieć o tym wetowi. Czarny diabełek jest coraz gorszy - wróciłyśmy ze spaceru, na którym Bianka załatwiła obydwie sprawy, Czarna nic. Zaraz po wejściu duże sioo na podkład, a w czasie nakładania jedzonka czmychnęła do pokoju i zwaliła koo na dywan i na fotel, po połowie. Chyba uwierzę, że zwierzaczki (np. kotki) potrafią robić to złośliwie. emotikony na gg zlość Tylko za co?

Link to comment
Share on other sites

No jak nie można spokojnie na podkład, to pies szuka innego miejsca. To nie jest złośliwość, po prostu do tej pory wiedziała gdzie się załatwia sprawy (dalej twierdzę, że była nauczona), a teraz ją wytrąciłaś z tej pewności, nie wie co robi źle, denerwuje się i zwiewa jak najdalej od Ciebie w nadziei, że nie zobaczysz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, rozi napisał:

No jak nie można spokojnie na podkład, to pies szuka innego miejsca. To nie jest złośliwość, po prostu do tej pory wiedziała gdzie się załatwia sprawy (dalej twierdzę, że była nauczona), a teraz ją wytrąciłaś z tej pewności, nie wie co robi źle, denerwuje się i zwiewa jak najdalej od Ciebie w nadziei, że nie zobaczysz.

Chyba niezbyt dokładnie przeczytałaś wpisy. Czarna pierwsza zrobiła koo na trawie i za to została i pochwalona i nagrodzona. Potem jeszcze raz tak zrobiła i koniec. Zaczęła próbować w pokoju, na dywan. Za to usłyszała "fe, nie wolno", a nie za robienie na podkład. Jakoś w dalszym ciągu nie ma problemu z sikaniem na podkład i moja obecność jej w tym nie przeszkadza. Bianka zaczęła od siusiania na trawie i teraz robi tam wszystko.

Za robienie na podkład nigdy nie było "fe, nie wolno".

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, AnkaG napisał:

No jakie mądre panienki :)

Aniu, mądra panienka to Bianka, czarny Diabołek kombinuje, co by tu zmalować. Myślę, że ona próbuje sprawdzić, na ile może sobie pozwolić, ale spokojnie, z czasem damy radęemotikony na gg najlepsze

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, sybil napisał:

 Zaczęła próbować w pokoju, na dywan. Za to usłyszała "fe, nie wolno", a nie za robienie na podkład.

...

Za robienie na podkład nigdy nie było "fe, nie wolno".

Ja czytam co piszesz, pisałaś wcześniej, że za podkład. Martwię się, że narobisz kłopotu sobie i psu.

 

Link to comment
Share on other sites

Ha ha czytałam na smartfonie i nie doczytałam wszystkich postów... o tym co zmalował Diabołek :)

Dwa psiaczki dwa różne charakterki :) Tak jak czytam to sobie przypominam jak Sisi przywiozłam (dwa lata minęły) bozz jakie to było przestraszone. Siedziała w pseudo w klatce więc nic nie znała. Uczyłam po kolei a teraz czort na głowę mi wchodzi :)

Fajne są obydwie :) Jedna taka bardziej układowa i spokojna a druga cwaniak kombinator :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ja czytam co piszesz, pisałaś wcześniej, że za podkład. Martwię się, że narobisz kłopotu sobie i psu.

 Może czytasz to co Ci pasuje, a nie to co jest napisane; przeczytaj uważnie post z wczoraj godz.11.40

"... Nera to łobuzica, żarłok i brudasek. Sika na podkład (chociaż tyle dobrze), próbowała wczoraj zrobić koo na dywan, dostała opieprz i dziś na drugim spacerku wszystko było na trawce, może już tak zostanie..."

Zaznaczam, że "opieprz" to właśnie owo "fe, nie wolno". Nie chciałabym za chwilę przeczytać, że może maltretuję psa.    I proszę, nie martw o moje kłopoty, bo spędzisz mi sen z powiek. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AnkaG napisał:

Ha ha czytałam na smartfonie i nie doczytałam wszystkich postów... o tym co zmalował Diabołek :)

Dwa psiaczki dwa różne charakterki :) Tak jak czytam to sobie przypominam jak Sisi przywiozłam (dwa lata minęły) bozz jakie to było przestraszone. Siedziała w pseudo w klatce więc nic nie znała. Uczyłam po kolei a teraz czort na głowę mi wchodzi :)

Fajne są obydwie :) Jedna taka bardziej układowa i spokojna a druga cwaniak kombinator :)

Tak Aniu, dokładnie. Bianka to przytulak, wpatrzona w człowieka, łasa na pochwały, A Czarnulka to mały cwaniak, cały czas kombinuje, próbuje "może się uda". Nawet to szarpanie Bianki, odpychanie jej od miski, wyrzucanie z legowiska, świadczy o charakterku diabełka. Jeśli to siostry to z pewnością od różnych tatusiów.emotikony na gg najlepsze

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Klub WB rozpatruje nasza prosbe o dofinansowanie

przepraszam, musze sprostować...KWB jest teraz na etapie zmiany zarządu i reorganizacji. Jeszcze nasza prośba o dofinansowanie nie jest rozpatrywana, ale jest już znana..o tak powiem...Musimy się uzbroić w cierpliwośc i poczekać jak Klub ruszy znowu pełną parą:) wtedy zgłosimy się z prośbą o pomoc:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sybisiu masz rację walenie koo na fotel jest niehalo, za to się należy ochrzanik :) Jak nie będziesz reagować na negatywne zachowania tego typu to będzie walić gdzie jej chęć przyjdzie :) Diabołek kocha jeść to nagradzaj na spacerkach jak zrobi coś :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z Bianką. Przed chwilą zasygnalizowała chęć (wąchała pod drzwiami i zakręciła się w kółko), no to biegiem i było wszystko na trawce. Ciut wcześniej spacerowałyśmy ponad godzinę i Diabołek nic nie zrobił, nawet sii.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam wieczorkiem do Was :), oj przyda Ci się dużo cierpliwości Ewo do tej małej łobuzicy :). Chociaż ja myślę że i tak jest bardzo dobrze, przecież sunieczki dopiero do Ciebie przyjechały, a  może to też jeszcze stres z nich wychodzi ?, a on różnie się objawia, może dlatego ta czarnulka tak  dokazuje.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Onaa napisał:

Zaglądam wieczorkiem do Was :), oj przyda Ci się dużo cierpliwości Ewo do tej małej łobuzicy :). Chociaż ja myślę że i tak jest bardzo dobrze, przecież sunieczki dopiero do Ciebie przyjechały, a  może to też jeszcze stres z nich wychodzi ?, a on różnie się objawia, może dlatego ta czarnulka tak  dokazuje.

Miło, że jesteś. Stresu chyba u nich już nie ma ani śladu. Przed chwilą Bianka odstawiła popis skoków: na fotel, na stolik, na kanapę, na oparcie kanapy i rozglądała się czy nie można jeszcze wyżej. Albo są jeszcze szczeniakami, albo odrabiają stracony czas.

Masz rację, niedawno przyjechały, w końcu to dopiero 4 dni dzisiaj. Idziemy spaćmaan19.gif

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wieczór taki piękny i ciepły, że poszłyśmy zamiast spać to się powłóczyć. I bardzo dobrze, bo dziewczynki wykonały plan  -  OBYDWIE !  Widać Diabołek zapamiętał ochrzan. Teraz spokojnie możemy iść spać. Znalezione obrazy dla zapytania e-gify świeczki

Obydwie dziewczynki słyszą masę komplementów, że są urocze, piękne i milutkie .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Były pochwały i zachwyty, ale smaczkami na spacerze żadna panna nie jest zainteresowana. Po wykonaniu zadania pędzą do przodu, a smaczki mogę sobie w kieszeń wsadzić (a jest to nie byle co, tylko pyszne ciasteczka wątróbkowe!).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, sybil napisał:

Były pochwały i zachwyty, ale smaczkami na spacerze żadna panna nie jest zainteresowana. Po wykonaniu zadania pędzą do przodu, a smaczki mogę sobie w kieszeń wsadzić (a jest to nie byle co, tylko pyszne ciasteczka wątróbkowe!).

Dla Ovo nie do pomyślenia! ;) :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Dla Ovo nie do pomyślenia! ;) :D

 

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Oj dla Faziego tez nie :)

Dla moich zmarłych sznaucerek też to było nie do pomyślenia. Ciasteczka wątróbkowe były najcenniejsze, zresztą dla wszystkich znajomych piesków też. Te panny zjadają ciasteczka i inne przysmaki w domu, a na zewnątrz tylko pęd do przodu. Na ciasteczko podstawione pod nos nawet nie zwrócą uwagi. Za to poszukują w trawie wszelkiego rodzaju "śmieci spożywczych". Z sukcesów to mogą pochwalić się, że obydwie same wychodzą za drzwi, schodzą i wchodzą po schodach, wchodzą do budynku bez oporów. Wpadki jeszcze są, ale tylko Czarnulka i to coraz lepiej jej idzie.. Dziś zostaną same 3 godziny, ciekawe co zmalują.Znalezione obrazy dla zapytania gify na dzień dobry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...