Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

Ech Sybisiu no wykrakałam, że to Diabołek... ale słodki :)

Młode szczylki to i wariują co nieco. A w domku jak? Nie mają skłonności do niszczenia? Kapcie całe itp.?

Co do SOR to nawet mi się już gadać nie chce. Ja też bym nie pojechała.:)

zdrówka Sybisiu i cierpliwości...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, AnkaG napisał:

Ech Sybisiu no wykrakałam, że to Diabołek... ale słodki :)

Młode szczylki to i wariują co nieco. A w domku jak? Nie mają skłonności do niszczenia? Kapcie całe itp.?

Co do SOR to nawet mi się już gadać nie chce. Ja też bym nie pojechała.:)

zdrówka Sybisiu i cierpliwości...

Nie jest źle, Aniu. Muszę tylko parę dni pochodzić w okularach słonecznych, bo wstyd pokazać się z fioletowym okiem.

Kapci nie jedzą, Bianka w ogóle nie ma skłonności niszczycielskich, a Diabołek podgryza, a to nogę od krzesła, a to chodniczek, a to kołderkę. Najlepiej jak szarpie podkład, który jeszcze leży profilaktycznie, ale właściwie prawie wszystko jest załatwiane na zewnątrz.

Pozdrawiamy cieplutkoZnalezione obrazy dla zapytania emotki pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, AnkaG napisał:

Dzień doberek,

a zabaweczek nie chce Diablątko podgryzać?

Bianeczka pewnie też by jakiegoś misia potarmosiła :)

 

Witamy popołudniowo,Znalezione obrazy dla zapytania emotki pozdrowienia

Diablątko właśnie sobie wybrało z zabawek Sybilki (*) taki wałek z bardzo grubego płótna, wypchany czymś w rodzaju wato-wełny (do rzucania i aportowania) i... najpierw wyszarpała dziurę, wybebeszyła trochę nadzienia, a teraz nosi w pysiu z jednego miejsca w drugie.

Bianeczka kochana dziewczynka czasem też nosi wałek, ale półdiablę weneckie jak tylko zauważy, natychmiast biegnie zabrać, bo to przecież jej. Bianusia najchętniej siedzi na oparciu kanapy i obserwuje przez okno życie na zewnątrz.

4 godziny temu, WiosnaA napisał:

Przeslodkie maluchy Ewuniu Ci się trafiły... na nudę raczej nie narzekasz.. uważaj teraz na spacerkach, bo choć mikrusy to okazuje się ze człowieka mogą z nóg zwalić,  dosłownie. 

Pozdrawiam cieplutko. 

Są naprawdę słodkie rozrabiaki. Gonią i tarmoszą się na trawie. Ja chodzę w okularach słonecznych, bo wyglądam jak po przegranej walce bokserskiej. My też pozdrawiamy i mizianka dla psio-kociego stadka Znalezione obrazy dla zapytania emotki pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

A mi trochę ulżyło bo w sobotę pogotowie wzywałam do mamy. Zabrali do szpitala - wczoraj ganiałam (mieszka sama) po leki, ubrania, dokumentacje medyczną do niej do domu, do szpitala. Ale znaleźli przyczynę - zatorowość płucna. Przynajmniej wiadomo od czego tak ostatnio źle się czuła.

Fajnie masz ze szkrabami :) Obowiązek wiadomo jak z psiakami haha. Ale patrzeć jak się zmieniają, uczą itd to sama radość. :)

Teraz lato to nie głupio chodzić w okularkach :)

Drapanko dla szkrabików i pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do kudłatek.

Dobrze sybil, że poza okiem nic Ci się nie stało... okulary rzeczywiście teraz na czasie, więc nie jest źle;)

Jeszcze nie zabrałam się za ogłaszanie dziewczynek:( jeszcze kilka dni potrzebuje.

A czy dzisiaj byłyście na szczepienie?

Dużo głasków dla diabołka i aniołka i ciepłe pozdrowienia dla Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

Trochę późno...

Panny zaszczepiły się, Bianka przybrała na wadze 20 dkg, a Diabołek 40 dkg. Przy takich maliznach to nieźle jak na 11 dni pobytu. Ponieważ są to szczeniaki i nie były jeszcze szczepione więc wirusówki muszą powtórzyć po 3 tygodniach. Mają książeczki z wpisanymi szczepieniami, ale na wściekliznę tylko wpięte to ksero zaświadczenia bez numeru. W ogóle jak wet zobaczył to ksero, to powiedział, że to jakaś kpina. Zaświadczenie powinno mieć numer zgodny z numerem w rejestrze szczepień p/wściekliźnie z gabinetu weterynaryjnego. No ale mówi się - trudno.

Najnowsza szczenięca zabawa Diabołka to włażenie przednimi łapkami do miski z wodą i wychlapywanie zawartości. Obydwie zaczęły też wyciągać różne zabawki: i pluszaki i gumowe piszczące. Pewnie pierwszy raz tak się bawią. Teraz padły zmęczone i śpią, a ja zaraz zrobię to samo...Znalezione obrazy dla zapytania emotki dobry wieczórZnalezione obrazy dla zapytania emotki dobry wieczór

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewuniu dziekuje ze tak dbasz o maluchy

Juz to pisalam ale powtorze- maja u Ciebie jak w niebie:)

Dostalam rachunek za szczepienia- wieczorem zrobie przelew:)

A sunie coraz to nowsze zabawy wymyslaja:) fajnie im aTy ile masz atrakcji. 

Juz sie martwie o te telefony adopcyjne- bedzie mnostwo bezsensownych ludzi do przesiania i mnostwo nerwow czy dobrze wybierzemy domki

Tak mysle ze zaczne je oglaszac po tym dlugim wekendzie ok? 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, helli napisał:

Moze Diablątku gorąco i znalazło sposób

Oj tak, bardzo gorąco, leżą na płytkach, a chlapanie wodą to najlepsza zabawa.

 

9 godzin temu, Poker napisał:

 Słodkie cholerki z nich. Masz zabawę z nimi jak się patrzy. Jak się zachowywały u weta i podczas szczepienia?Były płacze?

U weta nawet nie pisnęły. Rozpłaszczyły się na stole i tak trwały. Wczoraj rano Diabołek zaliczył pierwszego kleszcza (wyjęłam w całości), a Bianeczka wieczorem, po powrocie od weta przyniosła pasażera pod paszką - nie zdążył jeszcze wpić się porządnie i skończył marnie. Kleszczy jest tyle, że mimo obróżek zawsze coś się trafi.

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

 

Juz sie martwie o te telefony adopcyjne- bedzie mnostwo bezsensownych ludzi do przesiania i mnostwo nerwow czy dobrze wybierzemy domki

Tak mysle ze zaczne je oglaszac po tym dlugim wekendzie ok? 

 

Jak sobie życzysz, ale naprawdę trzeba będzie dokładnie przetrzepać chętnych, bo one nie mogą być zabawką dla dziecka, ani tylko ozdobą mieszkania. Domagają się zainteresowania, głaskania, na razie częstego wychodzenia (Diabołek, bo Bianka już opanowała zasady czystości i ładnie trzyma). Teraz dużo bawią się ze sobą, ale rozdzielone będą wymagały jeszcze przez jakiś czas sporo zabawy i nauki z opiekunem. Psocą, jak to szczeniaki i przyszły dom musi mieć świadomość, że to jeszcze głuptaski, którym zdarzają się różne wybryki.

Link to comment
Share on other sites

Izo

 wysylam ku Tobie

 40 zl 50 gr

 dla dwoch dziewczyneczek lapeczek

 z bazareczku Nadziejkowego

 30 zlociszkow od naszej Boguni  juz masz

razem z kramiku 70 zl 50 gr

 i juz wpislalam w bazareczkowem rozliczeniu

sciskam kciuki Izo za piesieleczki

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Nadziejka napisał:

Izo

 wysylam ku Tobie

 40 zl 50 gr

 dla dwoch dziewczyneczek lapeczek

 z bazareczku Nadziejkowego

 30 zlociszkow od naszej Boguni  juz masz

razem z kramiku 70 zl 50 gr

 i juz wpislalam w bazareczkowem rozliczeniu

sciskam kciuki Izo za piesieleczki

wow...Nadziejko, to bardzo dużo! Dzięuje Ci ogromnie:) I wszystkim, którzy wpłacili pieniązki dla kudłatek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...