Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

1 minutę temu, Poker napisał:

sybil, rewelacja. Jeszcze parę dni i będą psimi aniołkami. Trudno będzie Ci je oddać.

emotikony na gg najlepsze Diabołek zostanie Diabołkiem; potrafi o 4.30 wskoczyć na łóżko i tarmosić mnie za włosy, bo chce się bawić. to naprawdę są jeszcze szczylki.

Link to comment
Share on other sites

Przywitamy się. Dziś słoneczka u nas nie ma, więc chociaż wstawimy obrazek.Znalezione obrazy dla zapytania emotki na dzień dobry

Żyjemy, Bianka znalazła sobie miejsce na oparciu kanapy, leciutko wskakuje i obserwuje, co dzieje się za oknem. W witrynce naprzeciw okna Diabołek widzi odbicie okna i ruszającą się Biankę i ...szczeka na nią. Znam teorię, że psy nie widzą płaskiego obrazu, ale to nie zawsze prawda. Moja druga sunia (*) uwielbiała konie; jak na ekranie telewizora pojawiały się biegnące konie, to siadała i wpatrywała się, a potem biegła na balkon zobaczyć czy tam nie ma koników  (telewizor stał przy ścianie balkonowej). Diabołek i Bianka mają tak samo. Bianka ze swojego punktu obserwacyjnego też wpatruje się w telewizor i reaguje np. na obraz psów.

Wczoraj po południu i wieczór utrzymanie czystości było prawie całkiem ok, dziś rano też, o dziwo Diabołek zrobił wszystko na pierwszym spacerze, za to Aniołek pokazał różki - sii ok, ale po śniadanku koo na dywan. Widocznie nie podoba im się i postanowiły zmusić mnie do zmiany wystroju. Po schodach śmigają, na trawie szaleją. Diabołek w zabawie wyrywa Biance kępy włosów, ma ogromny apetyt i naprawdę w oczach rośnie. Była mniejsza od Bianki, a już jest ciut większa..

Pogoda poprawia się - idziemy na spacer!

Znalezione obrazy dla zapytania emotki na dzień dobry

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sybil jak ja uwielbiam te Twoje opisy zycia suniek:)

Pieknie to wszystko opowiadasz, ze kazdy moze poczuc jakby tam byl z Wami :)

Diablica i Anielica maja super zycie! oby domki stale mialy dla nich tyle serca i cierpliwosci co Ty masz:)

Dziekuje za potwierdzenie, ze pieniazki dotarly

I trzymam kciuki za wizyte u weta

Na ktora idziecie?

Link to comment
Share on other sites

Masz 2 w jednym, dzień i noc  albo ogień i wodę. Przynajmniej nie jest nudno. Jeżeli Diabołek przerósł Aniołka to muszą być młodymi szczeniorkami. Ciekawe czy wet będzie mógł ocenić ich wiek po zębach.

Link to comment
Share on other sites

Idziemy na 20-ą. Zobaczymy jak oceni szczylki (bo ja wciąż mam wrażenie, że to szczeniaki; nawet mam taką dziką teorię, że one nie sprzedały się na jarmarku, to sruuu wyrzucili i odjechali. One bardzo interesują się samochodami.)

Link to comment
Share on other sites

No więc maluchy mają 7-9 miesięcy, Bianka waży 4,5 kg a Diabołek 5 kg. Wet zbadał, osłuchał, oglądnął oczy, uszy, pysio. Wszystko mają w porządku tylko Bianka ma przodozgryz (który dodaje jej uroku), a Diabołek uszkodzony jeden ząbecek. Dziś dziewczyny nie zaszczepiły się, bo wet powiedział, że muszą być w nowym środowisku co najmniej jeden pełny tydzień. Zaszczepione wcześniej mogą dostać biegunkę i jakieś inne dolegliwości. Mówił coś o innej florze bakteryjnej w nowym miejscu. W każdym razie jedziemy się szczepić w poniedziałek o 20.30. Wzbudzają powszechny zachwyt i tyle krótko na dziś. Jesteśmy wykończone, sunie miały dziś mnóstwo emocji i nowych wrażeń

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wet nie może na 100% powiedzieć czy już miały pierwszą cieczkę, ale raczej tak. Zresztą on jest zwolennikiem sterylek nawet przed  pierwszą (z czym ja akurat nie zgadzam się). Tak więc decyzję podejmie pewnie kiyoshi? 

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie ze malenstwa zdrowe

Wczoraj wieczorkiem dostalam piekne foteczki i dzis wieczor juz do Was tutaj trafia na watek

Bianka rzeczywiscie wyglada jak yorczek- zreszta zobaczycie pozniej

Najwazniejsze ze sa zdrowe. Po szczepieniu trzeba chyba 2 tygodnie odczekac do sterylki wiec jest czas na rozmyslania

Ja osobiscie- jak dobrze wiecie- wolalabym je wydac do domow madrych i swiadomych ktore po pierwszej cieczce zrobia zabieg z cala pewniscia

Ale to oczywiscie poddaje pod dyskusje. Czy sadzicie ze w wekend powinnam juz zaczac je oglaszac? Trzeba bedzie spory przesiew zrobic bo beda telefony przerozne:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

To znowu my Znalezione obrazy dla zapytania emotki na dzień dobry

Sunie nie muszą nigdzie się spieszyć, mają przecież DT. Niech się zaszczepią, pójdą do fryzjera (jednak trzeba zrobić porządek z główkami i pupkami). Biance trzeba zapuścić włoski wokół oczek (ma powycinane i włoski włażą jej do oczek, drażnią i oczka łzawią - wet bardzo dokładnie obejrzał, oczka w porządku tylko te kłaczki). A domy muszą być absolutnie najlepsze bez najmniejszych zastrzeżeń, bo one potrzebują mnóstwo miłości, a Diabołek dodatkowo dużo cierpliwości i wyrozumiałości (w nocy wyżarła dziurę w kołderce emotikony na gg najlepsze).

Na takie słodkie malizny pewnie będzie dużo chętnych.

I raczej nie powinny zostać razem, bo Diabołek zamęcza Biankę, skubie ją, wyszarpuje futerko, rozpędza się, całym ciałem napiera i przewraca ją. Bianka odgryza się, ale jest delikatniejsza i ma małe szanse z tym pudzianem.

Wczoraj miały bardzo dużo chodzenia i po powrocie padły. Noc i poranek pełne sukcesów - nic nie zrobiły w mieszkaniu, zaraz po porannym wyjściu była seria siuu i koo (z powtórkami). Niestety wciąż namiętnie poszukują śmieci spożywczych i co raz muszę wyrywać z paszczy jakieś świństwo. Diabołek jest zaczepno-obronny, jak widzi psa nawet baaardzo dużego, wydaje z siebie ryk lwa (może to obrona Bianusi?), ale przy podejściu nos w nos zaraz jest spokój i ogonek wywija młyńce.

To nara(zie) Znalezione obrazy dla zapytania emotki gify

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AnkaG napisał:

No Sybisiu nie dziwne, że szaleją - takie szczeniorki wesołe :)

I pewnie masz rację - nie sprzedały sie to sruuu.

Aniu, rozkręciły się bardzo prędko i coraz bardziej widać różnice charakteru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...