Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, AnkaG napisał:

Hej jak tam pieseczki, czy Diabołek przestał obgryzać wsio?

Pieseczki rozkręciły się na dobre, teraz obgryzają obydwie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig. Wreszcie mogą wybiegać się do woli. O 6.30 chodzimy na spotkanie z trochę większymi szczeniakami i szaleją ponad godzinę. Po powrocie i lekkim śniadanku padają na nos i śpią 2-3 godzin (ja też dosypiam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,026_Bd_orig). A w ogóle to nuuuda. W poniedziałek Bianka idzie wypięknić się, we wtorek Bubu, a potem obydwie na drugie szczepienie. W mieszkaniu już dawno nie paskudzą. Dobrej nocki i miłej niedzieli Znalezione obrazy dla zapytania emotki ruchome na dobranoc

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania emotki dzień dobry  coś się kroi, ale na razie ciiiicho sza. Nie z ogłoszeń, ale od psiolubnych znajomych. W skupieniu czekamy na rozwój wypadków, a póki co rankiem szalejemy, potem jemy, śpimy (ja nie), idziemy na południowy spacer, później Bianka  dziś do SPA, po powrocie kolejny spacerek (z gonitwami), wczesna kolacja, zasłużony odpoczynek, o 22-ej wypad na siku + ew.coś jeszcze, a o północy już śpimy na dobre.

Muszę zamówić jedzonko, bo apetyt bardzo dopisuje.

Pozdrowionka  Znalezione obrazy dla zapytania emotki pozdrowienia

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ewunia a z ogloszen ani jednej sensownej rodziny nie bylo?

Trzymam kciuki zeby z psiolubnymi znajomymi wypalilo

Ale mam nadzieje ze obie sunie wkrotce wyrusza na swoje- SPA, szczepienia karma- no i skarbonka bedzie pusta?

Trzeba suniom wiecej ogloszen? Czy cos sie wykrystalizuje z telefonow ktore byly?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ewunia a z ogloszen ani jednej sensownej rodziny nie bylo?

Trzymam kciuki zeby z psiolubnymi znajomymi wypalilo

Ale mam nadzieje ze obie sunie wkrotce wyrusza na swoje- SPA, szczepienia karma- no i skarbonka bedzie pusta?

Trzeba suniom wiecej ogloszen? Czy cos sie wykrystalizuje z telefonow ktore byly?

Ha, wszystkie telefony uważały się za bardzo sensowne, tylko ja zdziwiam, bo nie chcę dać szczeniaka do zabawy dla dziecka, albo do domu na wsi z ogrodem (raczej podwórkiem), ale bez ogrodzenia, albo parze 75-letniej ("przecież jakby co, to może wnuki by się zaopiekowały, a w ogóle to my się nie wybieramy umierać") i t.p. Jak słyszę dzwonek telefonu to mnie strach oblatuje. Były dwa sensowne, miały ponownie zadzwonić, żeby się umówić, ale nie zadzwoniły.

Nie wiem czy jest sens robić więcej ogłoszeń, mam przeczucie, że.......cicho sza, trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Kudłatki śliczne, dziś była BUBU w SPA i jak wracałyśmy to bardzo wiele osób oglądało się za nią i to z miłym uśmiechem na ustach. Na fotki muszę upolować kogoś, kto chociaż telefonem pstryknie. W week-end idziemy z wizytą, na wszelki wypadek proszę o wzór umowy adopcyjnej.

Jak przyjechały to Bianka miała poniżej sikulca kulkę. Kulka pomału powiększała się, potem zaczęła robić się czerwona i wystawał 1 mm czegoś ostrego. Pojechałyśmy do weta i pod znieczuleniem wyciągnął jej 2 kawałki 1 centymetrowe niby-kłosków z tych ostrych traw. W głowie się nie mieści jak to się tam dostało i otorbiło. Musiało nieźle przeszkadzać, ale już wszystko super.

Do SPA jeździły osobno i nie wyobrażacie sobie jak witały się po powrocie, pupy i ogony wirowały szaleńczo, było "buzi" i obłapianie, chodzenie na 2 łapkach i w ogóle pełnia szczęścia. Żal będzie je rozdzielać.

Kudłatki baaardzo dziękują helli Znalezione obrazy dla zapytania emotki dziękuję

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sybil napisał:

Kudłatki śliczne, dziś była BUBU w SPA i jak wracałyśmy to bardzo wiele osób oglądało się za nią i to z miłym uśmiechem na ustach. Na fotki muszę upolować kogoś, kto chociaż telefonem pstryknie. W week-end idziemy z wizytą, na wszelki wypadek proszę o wzór umowy adopcyjnej.

Jak przyjechały to Bianka miała poniżej sikulca kulkę. Kulka pomału powiększała się, potem zaczęła robić się czerwona i wystawał 1 mm czegoś ostrego. Pojechałyśmy do weta i pod znieczuleniem wyciągnął jej 2 kawałki 1 centymetrowe niby-kłosków z tych ostrych traw. W głowie się nie mieści jak to się tam dostało i otorbiło. Musiało nieźle przeszkadzać, ale już wszystko super.

Do SPA jeździły osobno i nie wyobrażacie sobie jak witały się po powrocie, pupy i ogony wirowały szaleńczo, było "buzi" i obłapianie, chodzenie na 2 łapkach i w ogóle pełnia szczęścia. Żal będzie je rozdzielać.

Kudłatki baaardzo dziękują helli Znalezione obrazy dla zapytania emotki dziękuję

to może jednak 'zakombinować' wspólny domek???? :)

one są na pewno bardzo zżyte....

Sybil - czekam na rachunku;)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Onaa napisał:

Te kłoski teraz są bardzo niedobre dla psów, nawet bywają niebezpieczne.

Pozdrawiamy cieplutko i zaciskamy kciuki i 16 łapek za wizytę :D.

przydałby nam sie bardzo ktoś z aparatem, kto mógłby dziewczynki obfocić w Krakowie...

Onaa...może ...znasz kogoś? może...Ty byś mogła? jakbyśmy tak ślicznie poprosiły....?

 

 

a co do kłosków...mój Fazi też ma chyba jeden wbity cholerka:( ale nic sie z tym nie dzieje, tylko wyjąć soibie nie da:(

Link to comment
Share on other sites

Kudełki wystrzzone obie za 110 zł:) Ewunia wytargowała super cene- dziękuje:)

Jedzonko dla suniek tez kupione za 92 zł.

Ewunia, zaraz robie zwrot na Twoje konto.

 

Trzeba coś wykombinować ze zdjęciami modelek naszych, bo wszyscy ciekawi siedzą, jak te pannice wypiekniały ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

przydałby nam sie bardzo ktoś z aparatem, kto mógłby dziewczynki obfocić w Krakowie...

Onaa...może ...znasz kogoś? może...Ty byś mogła? jakbyśmy tak ślicznie poprosiły....?

 

 

a co do kłosków...mój Fazi też ma chyba jeden wbity cholerka:( ale nic sie z tym nie dzieje, tylko wyjąć soibie nie da:(

Może nam się uda Ewo umówić w weekend na zdjęcia kudłatek?

Chociaż fotograf ze mnie średni i mam tylko zwykły aparat :).

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Onaa napisał:

Może nam się uda Ewo umówić w weekend na zdjęcia kudłatek?

Chociaż fotograf ze mnie średni i mam tylko zwykły aparat :).

wow:) super Onaa- bardzo dziękuje i mam nadzieje, że spotkanie się uda:) zwykły aparat w pełni wystarczy:)

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania emotki dzień dobry

Jesteśmy umówione z Onaa na ok.17-ej i z niepokojem spoglądamy w niebo, bo pogoda bardzo niepewna, raz słońce, a za chwilę ulewa. Jak nie dziś (bo deszcz nas pogoni) to może jutro.

Z wiadomości to:

po pierwsze Bianka ma cieczkę (więc jest oczywiste, że to pierwsza cieka)

po drugie Bubu ma krzywe nogiZnalezione obrazy dla zapytania emotki śmiech, ale jest uroczym łobuziakiem. Pewnie za chwilę ona też będzie cieczkowiczką.

Był dobrze brzmiący telefon - może jutro dojdzie do spotkania - Pani przechodzi na emeryturę, chce mieć pieska małego do towarzystwa i spacerów, mieszka sama, ale ustaliła z rodziną, że w razie...(każdym) - piesek będzie zaopiekowany.

Pan, którego miałyśmy odwiedzić w week-end nie dzwonił, ale może to lepiej, bo bardzo dużo mówił o swoim luksusowym domu i świetnej sytuacji materialnej, a nic o piesku i jego miejscu w tych luksusach.

Były jeszcze inne telefony, ale raczej nijakie.

Nie wiem czy to z powodu cieczki, ale Bianka straciła apetyt, puszki są be, sucha karma jeszcze bardziej, dziubnie troszkę kurczaczka i tyle, ale na spacerze wcina smakołyki. Mam zacząć się martwić czy nie?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...