Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Dziekuję Dziewczynki za ciepłe słowa.

Tomcużku, tak ten czas młodości sprawności naszych stworków tak szybko mija, a potem walczymy o każdy przeżyty dzień. Staramy się, aby one nie cierpiały i leczymy za wszelką cenę. Niestety, przychodzi ten straszny dzień..............i zostajemy z rozdartym sercem i z wątpliwościami, czy na pewno wszystko zrobiłam, aby pomóc.........czy można było zrobić coś jeszcze.....................

 

Dziękuję za kciuki. Cały dzień spędzony na Ursynowie. Wyniki coraz gorsze, niestety :(. Dostałam dwie jednostki krwi i czekam na kolejne wyniki, które mają być na jutro. Wtedy będzie decyzja, co do dalszego leczenia.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

.. jeśli pogoda nie sprzyja...zawsze można zachować pogodę duchazabawa.gif

To prawda. Też się staram, ale wszedł mi straszny ból w kolano i nie mogę chodzić. Muszę pojechać na dyżur i prześwietlić go, ale jak pomyślę o kilku godzinach spędzonych na SORze, to mnie przerażenie ogarnia. Mam nadzieję, ze jak sam przyszedł, to sam sobie pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, EVA2406 napisał:

To prawda. Też się staram, ale wszedł mi straszny ból w kolano i nie mogę chodzić. Muszę pojechać na dyżur i prześwietlić go, ale jak pomyślę o kilku godzinach spędzonych na SORze, to mnie przerażenie ogarnia. Mam nadzieję, ze jak sam przyszedł, to sam sobie pójdzie.

Ewuniu, może spróbuj pookładać żywokostem? (zrób maść czy nawet napar?) jestem pod wrażeniem, sama robiłam sobie okłady z korzenia żywokostu, po artroskopii kolana zrobił mi się 'wysięk'  nie chciało mi się zrobić maści, zrobiłam tylko napar( który również piłam w rozcieńczeniu, mam problemy z żoładkiem) i okładałam , po dwóch dniach obrzęk znikł :)

http://www.greensign.pl/polski-zen-szen-zywokost-symphytum-officinale-l/

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Ewuniu, może spróbuj pookładać żywokostem? (zrób maść czy nawet napar?) jestem pod wrażeniem, sama robiłam sobie okłady z korzenia żywokostu, po artroskopii kolana zrobił mi się 'wysięk'  nie chciało mi się zrobić maści, zrobiłam tylko napar( który również piłam w rozcieńczeniu, mam problemy z żoładkiem) i okładałam , po dwóch dniach obrzęk znikł :)

http://www.greensign.pl/polski-zen-szen-zywokost-symphytum-officinale-l/

Dzięki za podpowiedź. Nigdy nie stosowałam żywokostu.

8 godzin temu, Kamila Proc napisał:

tez mi ciagle cos wchodzi... pomaga w zasadzie tylko ciepla kapiel

Mnie też ciepła kąpiel pomaga trochę. Nie wiem co to jest, bo rano po wstaniu z łózka boli trochę mniej, a po kilku minutach chodzenia zaczyna coraz bardziej boleć.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, terra napisał:

Oby szybko ból poszedł precz. Może ta pogoda ma wpływ na gorsze samopoczucie.

 

 

Też na to czekam, ale on nie chce sobie pójść. Tu chyba pogoda nie może być wytłumaczeniem, bo ładnie i ciepło za oknem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2017 o 15:49, Ewa Marta napisał:

Ewuś, tak bardzo mi przykro:( Dopiero przeczytałam o Filusiu... Zrobiłaś dla niego wszystko, co było możliwe, tak dzielnie go ratowalaś.

Kicia przecudna, miała dużo szczęście, że ją Filuś przyprowadził do Was. ...

Ewuś, Ty też zrobiłaś wszystko dla Semika, ale po tym jak odszedł, to też wydawało Ci się, że można było jeszcze więcej. Mnie też tak się wydawało, że mogłam przyjechać do domu godzinę wcześniej i jeszcze pojechałabym do wetki. Jednak myślę, że to już nic by nie dało, ale zostaje, to ale..........

W sprawie Toli zaczynają dzwonić chętni, ale Tola jeszcze kilka dni jest na antybiotyku. Dzisiaj miała podany, a w poniedziałek kontrola i zobaczymy, czy to już koniec leczenia.

Strasznie nie lubię rozmów z potencjalnymi domkami. Ręce mi opadają w większości przypadków. Z kilku rozmów, jedna osoba brzmiała sensownie i boję, że że pewnie nie zdecyduje się na kicię, bo jest sensowna i odpowiedzialna. Czekam na decyzję.

Jeśli będzie jeszcze dużo takich głupich telefonów, to chyba zacznę gryźć ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Śnieg szybko stopniał, teraz słonko przedziera się poprzez chmury, od razu robi się weselej.

Ewciu, na pewno odezwie się ten właściwy domek dla Toli, tylko może trzeba na niego trochę poczekać.

Zdrowia życzę i miłej niedzieli.

Znalezione obrazy dla zapytania gify miłej niedzieli
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, EVA2406 napisał:

Dzięki za podpowiedź. Nigdy nie stosowałam żywokostu.

Mnie też ciepła kąpiel pomaga trochę. Nie wiem co to jest, bo rano po wstaniu z łózka boli trochę mniej, a po kilku minutach chodzenia zaczyna coraz bardziej boleć.

to spróbuj, mi pomógł :) nasza Figunia mi poleciła i jestem jej bardzo za to wdzięczna!( mam okropne problemy z żołądkiem ,parę razy wypiłam rozcieńczony napar, i również spokój :)) poczytaj o tym zielsku, ile może :)

 

4 godziny temu, inka33 napisał:

 

Cancer43, nie uduś mnie... ;)))

 

... jedną ręką nie da radyInvision-Board-France-131.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...