Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

13 godzin temu, terra napisał:

Śnieg szybko stopniał, teraz słonko przedziera się poprzez chmury, od razu robi się weselej.

Ewciu, na pewno odezwie się ten właściwy domek dla Toli, tylko może trzeba na niego trochę poczekać.

Zdrowia życzę i miłej niedzieli.

Znalezione obrazy dla zapytania gify miłej niedzieli

Dziękuję Terro :). Co prawda opis śniegu trochę mnie zmroził, bo w Warszawie ok 9 rano było już 10 stopni na + oczywiście.

Też mam nadzieje, że odezwie się ten właściwy, choć nie miałabym nic przeciwko temu, który się zastanawia. Pani obiecała, że jeśli nawet nie zdecydują się, to da znać.

Co do miłej niedzieli, to była taka sobie, bo częściowo spędzona na SORze. Jednak, popędzona przez bliskich i przez ból, zdecydowałam się pojechać. Sprawa okazała się bardziej prozaiczna niż myslałam. Otóż po rtg i bardzo dokładnym badaniu, dr orzekł, że to choroba zwyrodnieniowa. Trochę mnie to dziwi, że tak nagle się zaczęło. Dostałam zalecenia: 15 min okłady lodowe co 2 godziny, noga wyżej, lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Zapisać się na ćwiczenia rehabilitacyjne oraz podanie zastrzyku Hialuron Chondro One Shot. Podobno pomoże, ale termin wstrzyknięcia ( jak nie uda mi się załatwić gdzieś wcześniej), to dopiero 27.04. Sam zastrzyk to wydatek ok 300 zł, bo nie jest refundowany.

Jutro już poniedziałek .............

 

Poniedzałkowy+kotek.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, inka33 napisał:

EVciu, trzymaj się! <3

Cancer43, nie uduś mnie... ;)))

Terra, słońce, punkt 9 drugiego postu nieaktualny. :)

Dziękuję kochana za przypomnienie, motałam się z tym kiedyś jak dogo nie pozwalało a później zapomniałam :)

Zaraz to poprawiam.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, EVA2406 napisał:

Dziękuję Terro :). Co prawda opis śniegu trochę mnie zmroził, bo w Warszawie ok 9 rano było już 10 stopni na + oczywiście.

Też mam nadzieje, że odezwie się ten właściwy, choć nie miałabym nic przeciwko temu, który się zastanawia. Pani obiecała, że jeśli nawet nie zdecydują się, to da znać.

Co do miłej niedzieli, to była taka sobie, bo częściowo spędzona na SORze. Jednak, popędzona przez bliskich i przez ból, zdecydowałam się pojechać. Sprawa okazała się bardziej prozaiczna niż myslałam. Otóż po rtg i bardzo dokładnym badaniu, dr orzekł, że to choroba zwyrodnieniowa. Trochę mnie to dziwi, że tak nagle się zaczęło. Dostałam zalecenia: 15 min okłady lodowe co 2 godziny, noga wyżej, lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Zapisać się na ćwiczenia rehabilitacyjne oraz podanie zastrzyku Hialuron Chondro One Shot. Podobno pomoże, ale termin wstrzyknięcia ( jak nie uda mi się załatwić gdzieś wcześniej), to dopiero 27.04. Sam zastrzyk to wydatek ok 300 zł, bo nie jest refundowany.

Jutro już poniedziałek .............

 

Ewciu, u mnie prawdziwy "kwiecień plecień..."

Trzymam zatem mocno kciuki za cudowny domek dla Tolci.

Prawie co drugi człowiek ma zwyrodnienia stawów kolanowych. Siostra męża ma takie ostrogi, że po schodach ledwo chodzi i strzela przy każdym kroku. Ten lek jest naprawdę dobry. Może jednak uda się coś wcześniej załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2017 o 22:39, mari23 napisał:

i ja, choć nie piszę - jestem, zaglądam z nadzieją na dobre wieści

I ja rowniez...tak jak mari

moja siostra wplaci 1%

tylko chcialam zapytac,czy trzeba wpisac nazwisko i numer

7351  Rogozinska

Ten numer/ To nazwisko? Nic wiecej?

Evo,życze Ci  wyzdrowienia,napewno bedziesz zdrowa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, DORA1020 napisał:

I ja rowniez...tak jak mari

moja siostra wplaci 1%

tylko chcialam zapytac,czy trzeba wpisac nazwisko i numer

7351  Rogozinska

Ten numer/ To nazwisko? Nic wiecej?

Evo,życze Ci  wyzdrowienia,napewno bedziesz zdrowa.

 

 

Wprawdzie nie Ewa, ale ja odpowiem.

Droga Cioteczko, w 4 pkt., w 2 poście tego wątku jest napisane wszystko, czego potrzebujesz do przekazania 1%

Bardzo dziękuję za pomoc :)

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, DORA1020 napisał:

I ja rowniez...tak jak mari

moja siostra wplaci 1%

tylko chcialam zapytac,czy trzeba wpisac nazwisko i numer

7351  Rogozinska

Ten numer/ To nazwisko? Nic wiecej?

Evo,życze Ci  wyzdrowienia,napewno bedziesz zdrowa.

 

 

Musi być podane nazwisko i ten nr ( 7351), bo inaczej pieniądze trafią do fundacji, le nie dla mnie.

Czyli musi być podany KRS0000270809 i potem w celu szczegółowym lub danych dodatkowych ( różnie jest to napisane w różnych PIT-ach musi być napisane: Rogozińska 7351. To jest bardzo ważne !!!!

Bardzo dziękuję :)

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, EVA2406 napisał:

Musi być podane nazwisko i ten nr ( 7351), bo inaczej pieniądze trafią do fundacji, le nie dla mnie.

Czyli musi być podany KRS0000270809 i potem w celu szczegółowym lub danych dodatkowych ( różnie jest to napisane w różnych PIT-ach musi być napisane: Rogozińska 7351. To jest bardzo ważne !!!!

Bardzo dziękuję :)

 

Bardzo dziekuje:)

Wiem,ze jest napisane w poscie 2,ale wolalam sie upewnic:)

 

Link to comment
Share on other sites

...pogody ducha wszystkim życzę, skoro na razie na inną nie możemy liczyćwesoly.gif

Ewuniu, u mnie nazwali to... rozmiękaniem chrząstki, jak powiedziała pielęgniarka '' to nic takiego, wystarczy spojrzeć w pesel''  też wspomagam się zastrzykami z kwasem hialuronowym( ja chyba dostałam z innej firmy, na razie w jedno kolano i później będzie w drugie, musi być, odstęp) ale jak słyszę od innych,działają!tancze.gif

Ewuniu jak nie musisz... unikaj tych p/bólowych  p/zapalnych... mój ortopeda odradza... ile się da...wytrzymać!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...