Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

Super że psiakowi się udało.

Ja mam jednak prosbe, apel, błagania - nie wiem jak nazwać.

 

FOREST - nie może zostać u nas - atakuje psy a w hotelu nie ma indywidualnych boksów. Rzuca się na inne psy, jest dla nich zagrożeniem. Zostawiony w jedynym osobnym kojcu - rozwala go, żeby tam nie być. Nie mam nikogo kto by z nim pracował. Pozostałe psiaki ogarnięte.

Przypomnimy: Rybka, Fibi, Rachel i Otello już w domach.

Czekają: Monica, Gufi, Maniek, Mundek.

Proszę o pomoc, nie mam co z nim zrobić. Zaznaczałam, że psy musza być w 100% łagodne do psów, bezproblemowe w tym zakresie - bo nie mam innej opcji. Na inny hotel nas nie stać, bo tu mamy dość preferencyjne ceny z racji na ilość trzymanych zwierzaków.

Gdzie może jechać Forest????

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mdk8 napisał:

Może zapytaj Murki ? Jest u niej dużo psów dogomaniackich. Ja też  mam u niej 2 psy. 

 

Chyba nie supergoga, która zabrała 9 psów, ma szukac miejsca dla Foresta. Nie wiem kto się nim opiekuje czy wolontariuszki ze Skierniewic ? Może dla niego trzeba zbierać deklaracje (przeznaczyć część torresowych ?), żeby dotrzymać umowy - do Poznania miały jechać tylko psy zgodne :)

Link to comment
Share on other sites

Już wysłałam smsa do Murki, jak tylko odpisze - dam znać. Mam nadzieję, że będzie mógł do niej pojechać, ona ma kojce i doświadczenie z różnymi psami. 

Co z deklaracjami dziewczyny? Aldrumka ma rację, że trzeba się skrzyknąć i coś wymyślić. Może chociaż jakiś bazar na pierwsze koszty? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, supergoga napisał:

FOREST - nie może zostać u nas - atakuje psy a w hotelu nie ma indywidualnych boksów. Rzuca się na inne psy, jest dla nich zagrożeniem. Zostawiony w jedynym osobnym kojcu - rozwala go, żeby tam nie być. Nie mam nikogo kto by z nim pracował. Pozostałe psiaki ogarnięte.

Proszę o pomoc, nie mam co z nim zrobić. Zaznaczałam, że psy musza być w 100% łagodne do psów, bezproblemowe w tym zakresie - bo nie mam innej opcji. Na inny hotel nas nie stać, bo tu mamy dość preferencyjne ceny z racji na ilość trzymanych zwierzaków.

Gdzie może jechać Forest????

Co zrobić z tym Forestem:(? Czy odezwać sie do dziewczyn ze Skierniewic, zeby zrobily akcje szukania nowego hotelu - chyba nie mamy wyboru,

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

Chyba nie supergoga, która zabrała 9 psów, ma szukac miejsca dla Foresta. Nie wiem kto się nim opiekuje czy wolontariuszki ze Skierniewic ? Może dla niego trzeba zbierać deklaracje (przeznaczyć część torresowych ?), żeby dotrzymać umowy - do Poznania miały jechać tylko psy zgodne :)

Zgadzam się, że psiaki miały być zgodne i że trzeba o wszystkim poinformować skierniewickich wolontariuszy, by pomogli w sprawie Torresa.  Jednak moim zdaniem przeznaczanie częsci deklaracji Torresa będzie dla mnie dużym kłopotem;/ on jest pod moją opieką, osoby prywatnej, bede pomagac Forestowi jak pojedzie np do Murki, ale jeśli torres miałby oddać połowe deklaracji ja zostaje z dopłątą tej sumy i z - niestety - wyborem nie wysyłania jeszcze jednego psa z przechowalni do hotelu, co planuje zrobic w przyszłym tygodniu, bo braki deklaracji mnie przerosną...

 

47 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Przesłałam 50 zł, które Darek dostał za transport Saby do Opoczna. Wole od razu perzesłać, bo piesków jest dużo i mogę coś pomylić

dziękuję bardzo

37 minut temu, agat21 napisał:

Murka czeka na informację, czy przyjeżdża do niej sunia, a potem psiak. Jeśli nie - ja jestem następna w kolejce. To może trochę potrwać :( Do tej pory coś trzeba wymyślić. Jakiś inny hotel przychodzi Wam do głowy? 

podobno Jamor, ale ja mam uraz do niego noi jest drogi, wiec chyba tylko Murka

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Olena84 napisał:

Co zrobić z tym Forestem:(? Czy odezwać sie do dziewczyn ze Skierniewic, zeby zrobily akcje szukania nowego hotelu - chyba nie mamy wyboru,

Zgadzam się, że psiaki miały być zgodne i że trzeba o wszystkim poinformować skierniewickich wolontariuszy, by pomogli w sprawie Torresa.  Jednak moim zdaniem przeznaczanie częsci deklaracji Torresa będzie dla mnie dużym kłopotem;/ on jest pod moją opieką, osoby prywatnej, bede pomagac Forestowi jak pojedzie np do Murki, ale jeśli torres miałby oddać połowe deklaracji ja zostaje z dopłątą tej sumy i z - niestety - wyborem nie wysyłania jeszcze jednego psa z przechowalni do hotelu, co planuje zrobic w przyszłym tygodniu, bo braki deklaracji mnie przerosną...

 

Olenko nie było moim celem obciążania Ciebie ponad miarę . Tak napisałam raczej na zasadzie włożenia kija w mrowisko, żeby zacząć rozmowę i nie obarczać supergogi.

Na pewno trzeba jak najszybciej dać znać wolontariuszom ze Skierniewic, zwłaszcza, że nie wiem czy czytają ten wątek i wiedzą o problemach z Forestem, które już wcześniej były sygnalizowane. Może chociaż do zwolnienia się miejsca u Murki mogłyby wziąć Foresta na DT

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Olenko nie było moim celem obciążania Ciebie ponad miarę . Tak napisałam raczej na zasadzie włożenia kija w mrowisko, żeby zacząć rozmowę i nie obarczać supergogi.

Na pewno trzeba jak najszybciej dać znać wolontariuszom ze Skierniewic, zwłaszcza, że nie wiem czy czytają ten wątek i wiedzą o problemach z Forestem, które już wcześniej były sygnalizowane. Może chociaż do zwolnienia się miejsca u Murki mogłyby wziąć Foresta na DT

Napiszę do dziewczyn ze skierniewic;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, supergoga napisał:

 

Gdzie może jechać Forest????

Wolontariuszki napisały że Forest W schronisku zawsze mieszkał z psem- zero problemów , nidy niczego nei zniszczył , wręcz pies idealny, oczywiście na waruni schroniskowe.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Już wysłałam smsa do Murki, jak tylko odpisze - dam znać. Mam nadzieję, że będzie mógł do niej pojechać, ona ma kojce i doświadczenie z różnymi psami. 

Co z deklaracjami dziewczyny? Aldrumka ma rację, że trzeba się skrzyknąć i coś wymyślić. Może chociaż jakiś bazar na pierwsze koszty? 

coś wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Olena84 napisał:

coś wiadomo?

Sunia na razie nie przyjeżdża, wieczorem będzie wiadomo, czy przyjedzie psiak. Jeśli też nie - będzie miejsce dla Foresta od zaraz. Jeśli psiak przyjeżdża, miejsce po innym psiaczku powinno się zwolnić w ostatnich dniach czerwca.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Sunia na razie nie przyjeżdża, wieczorem będzie wiadomo, czy przyjedzie psiak. Jeśli też nie - będzie miejsce dla Foresta od zaraz. Jeśli psiak przyjeżdża, miejsce po innym psiaczku powinno się zwolnić w ostatnich dniach czerwca.

dobrze jakby się zwolniło od zaraz. Supergoga a czy wy płacicie za hotelik gdzie jest Forest, czy to taki Fundacyjny, was?

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi że narobiłam problemów. Nie wiem jaki był Forest ale demolki zgłaszali juz w klinice. Dopóki był z nim człowiek, było ok, jak został sam - niestety chciał sie do niego wydostać.

Możliwe że był z 1 psem którego znał. W hotelu muszą sie zgadzać z kilkunastoma - bo taki jest wymóg i tak mieszkają - razem. Gufi z Mańkiem też mieli zwarcia ale sie nauczyli i teraz udają że sie nie widzą. Jednak nie atakują innych zwierzaków. Forest atakuje hotelowców, zwłaszcza takich ciapowatych które mu nie oddadzą, a to nie fajnie.

Dla ludzi kochany - ale nie mam gdzie go wstawić.

Za hotel płacimy rzecz jasna, ale przy dużej liczbie psiaków które tam wstawiłam mamy spore upusty i jest dla nas możliwe do przełknięcia. Normalnych cen bym nie uniosła, tym bardziej że przebudowa schroniska w Buku nas czeka.

 

Zawiodłam, przyjęłam psiaka i proszę o wyszukanie mu miejsca - przepraszam, ale innego nie mam dla Foresta jak ten hotel.

Link to comment
Share on other sites

Supergoga, co Ty wygadujesz, że zawiodłaś?! Uratowaliście tyle psiaków! Nikt nie mógł przewidzieć, że Forest okaże się taki trudny, a największy problem i kłopot to ma kobieta z hotelu, która zgodziła się tyle psów naraz wziąć. Czapki z głów przed Wami! Mam nadzieję, że miejsce u Murki zaraz będzie. Jaki jest koszt w tym Waszym upustowym hotelu? 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Przykro mi że narobiłam problemów. Nie wiem jaki był Forest ale demolki zgłaszali juz w klinice. Dopóki był z nim człowiek, było ok, jak został sam - niestety chciał sie do niego wydostać.

Zawiodłam, przyjęłam psiaka i proszę o wyszukanie mu miejsca - przepraszam, ale innego nie mam dla Foresta jak ten hotel.

Jak możesz tak pisać! Czy wolontariuszki odezwały sie do Ciebie? Pisałam o problemach Foresta. 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, supergoga napisał:

To za późno, nie damy rady.

Koszt hotelu dla nas to - 12 zł za część psów i po 5 zł za kolejna część. Przed ta ekipa miałam tam 4 psiaki. Te doszły.

Nie mam juz pomysłu, gdzie go przenieść. Cały czas myślę.

 

Może Małgosia z Fundacji Roka  załatwi mu miejsce w schronisku na chwilę, dopóki nie zwolni się miejsce u Murki.

Supergoga, zadzwoń do niej i porozmawiaj. To ona była osobą decyzyjną w sprawie wszystkich psów z Wiskitek.  Małgosia wie o problemie bo Olena napisała na fejsie, tutaj gdzie jest pisane o psach wywiezionych do W......  Ogólnie jednak wolontariuszki ze schroniska nie są na dogomanii i nie wiedzą o czym tutaj piszemy.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Niestety miejsce u Murki będzie pod koniec czerwca :(

Fatalnie:(. Psiaki z przechowalni jadą do domowego schroniska i muszą sie zgadzać wiec ten odpada dla Foresta. A ten Jamor? Mam mieszane uczucia co do niego, ale nie wiem czy nie trzeba na juz czegoś szukać

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...