Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

13 godzin temu, supergoga napisał:

Trzymajcie kciuki. Otello pojechał dzisiaj do domu. Oby było wszystko dobrze i juz do nas nie wrócił.

O rany, jak dokonałaś tego? :) 

Wspaniale! Wielkie kciuki aby dom był tym jedynym i najlepszym dla niego :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

sciskam mocnooo

 rozliczam kramik

 na dwa serca

 dla Toresia i Kamysia

 i juz juz czynie kolejny i dodalalm tez naszego Toresia

mozna zagladac sercem

 zapraszam

 ale nie czynny jeszcze

 

dziękuję bardzo za kolejny bazarek!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

jestem z zaproszenia. W wiadomości napisano mi, ze chodzi o Torresa, a na pierwszej stronie widzę zdjęcia różnych psików.

Czy może mi ktoś napisać w kilku zdaniach o zabezpieczenie których psików chodzi ? I skąd na jednym wątku znalazły się psiaki z różnych miejsc ?

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśnienie do wątku.

W schronisku w Skierniewicach przebywało kilkadziesiąt psów z gminy Wiskitki. Szukane były domy dla nich bo wiadomo było, że od maja kiedy rozstrzygnięty zostanie przetarg albo zostaną w Skierniewicach albo trafią gdzie indziej. Wątek został założony po to aby szukać tym psom domów. No i przyszedł sądny dzień kiedy okazało się, że psy trafią do Węgrowa. Przyjechali i zabrali psiaki jeszcze 3 dni  przed czasem. Wolontariuszki pojechały aby psy odebrać i umieścić w dobrych miejscach.  Pomyśleliśmy na wątku, że dobrze będzie uratować jednego chociaż przy pomocy dogomaniaków. Padło na Torresa gdyż jest nieduży. Ma szanse pojechać do anecik skąd będziemy szukać mu domu. 

Potrzeba 300 zł. Jeżeli nie będzie deklaracji to nic z tego nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, bakusiowa napisał:

Wyjaśnienie do wątku.

W schronisku w Skierniewicach przebywało kilkadziesiąt psów z gminy Wiskitki. Szukane były domy dla nich bo wiadomo było, że od maja kiedy rozstrzygnięty zostanie przetarg albo zostaną w Skierniewicach albo trafią gdzie indziej. Wątek został założony po to aby szukać tym psom domów. No i przyszedł sądny dzień kiedy okazało się, że psy trafią do Węgrowa. Przyjechali i zabrali psiaki jeszcze 3 dni  przed czasem. Wolontariuszki pojechały aby psy odebrać i umieścić w dobrych miejscach.  Pomyśleliśmy na wątku, że dobrze będzie uratować jednego chociaż przy pomocy dogomaniaków. Padło na Torresa gdyż jest nieduży. Ma szanse pojechać do anecik skąd będziemy szukać mu domu. 

Potrzeba 300 zł. Jeżeli nie będzie deklaracji to nic z tego nie będzie.

Dziękuję za wyjaśnienie. A gdzie teraz Torres jest? U którejś wolontariuszki? czy w schronisku?

Nie pomogę deklaracją, ale jeżeli jest szansa, by trafił do anecik, będę pomagać bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Witam,

 

jestem z zaproszenia. W wiadomości napisano mi, ze chodzi o Torresa, a na pierwszej stronie widzę zdjęcia różnych psików.

Czy może mi ktoś napisać w kilku zdaniach o zabezpieczenie których psików chodzi ? I skąd na jednym wątku znalazły się psiaki z różnych miejsc ?

Witam serdecznie i pod spodem wyjaśniła Bakusiowa;)

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

I proszę o to samo. o co prosi MALWA.

Tak w  kilku słowach :)

Witam serdecznie pod spodem wyjaśnienie Bakusiowej;)

1 godzinę temu, Martika&Aischa napisał:

przybiegam na zaproszenie cioci bakusiowej i zapisuję sobie chłopaka. Dziewczynki na chwile obecną nie jestem w stanie pomóc finansowo :( bardzo przepraszam, ale moja goldenka Aisha wymaga stałego leczenia neurologicznego. 

Dziękujmey za obecność!

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Wyjaśnienie do wątku.

W schronisku w Skierniewicach przebywało kilkadziesiąt psów z gminy Wiskitki. Szukane były domy dla nich bo wiadomo było, że od maja kiedy rozstrzygnięty zostanie przetarg albo zostaną w Skierniewicach albo trafią gdzie indziej. Wątek został założony po to aby szukać tym psom domów. No i przyszedł sądny dzień kiedy okazało się, że psy trafią do Węgrowa. Przyjechali i zabrali psiaki jeszcze 3 dni  przed czasem. Wolontariuszki pojechały aby psy odebrać i umieścić w dobrych miejscach.  Pomyśleliśmy na wątku, że dobrze będzie uratować jednego chociaż przy pomocy dogomaniaków. Padło na Torresa gdyż jest nieduży. Ma szanse pojechać do anecik skąd będziemy szukać mu domu. 

Potrzeba 300 zł. Jeżeli nie będzie deklaracji to nic z tego nie będzie.

 

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Dziękuję za wyjaśnienie. A gdzie teraz Torres jest? U którejś wolontariuszki? czy w schronisku?

Nie pomogę deklaracją, ale jeżeli jest szansa, by trafił do anecik, będę pomagać bazarkami.

Torres jest w miejscu skąd jak najszybciej musi zostać zabrany:(

4 minuty temu, wtatara napisał:

deklaracja 10 zł miesięcznie

Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2017 o 13:25, agat21 napisał:

O rany, jak dokonałaś tego? :) 

Wspaniale! Wielkie kciuki aby dom był tym jedynym i najlepszym dla niego :)

Czekał i siedział biedal w klinice a my zrobilismy t burzę ogłoszeń. dziewczyna fajna, mam nadzieje, że Otello zachowa się w miare gdy zostanie sam w domu na troche.

W klinice mówili że jest grzeczny, bez problemu do klatki wchodzil w szpitaliku.

Jesli będzie problem pożyczymy dziewczynie na początek kennelówke. Ale oy nie było takich spraw.

Mocnica mała zapytanie także, ale dość daleko i jakoś nie bardzo - do mieszkania na I pietrze. Tylko Pani jakoś nie wiedziała chyba że ja trzeba nauczyc wielu rzeczy.

Postaram się wstawic fotki Rachel z nowego domu bo mam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dziękuję za wyjaśnienia. 

Wpłacę jednorazowo 100 zł.  Od czerwca po 20 zł miesięcznie. 

Proszę o dane do wpłaty na adres: [email protected]

Dziękujemy bardzo!

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Czekał i siedział biedal w klinice a my zrobilismy t burzę ogłoszeń. dziewczyna fajna, mam nadzieje, że Otello zachowa się w miare gdy zostanie sam w domu na troche.

W klinice mówili że jest grzeczny, bez problemu do klatki wchodzil w szpitaliku.

Jesli będzie problem pożyczymy dziewczynie na początek kennelówke. Ale oy nie było takich spraw.

Mocnica mała zapytanie także, ale dość daleko i jakoś nie bardzo - do mieszkania na I pietrze. Tylko Pani jakoś nie wiedziała chyba że ja trzeba nauczyc wielu rzeczy.

Postaram się wstawic fotki Rachel z nowego domu bo mam.

Super wieści!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, helli napisał:

To zadeklaruję 30 na miesiąc

Dziękuję bardzo!!!

2 godziny temu, renatka_s napisał:

Stałej dać nie mogę ale jednorazowo wpłacę 30 zł

Super, dziękujemy!

2 godziny temu, Tianku napisał:

dotarłam znowu na watek 10 zł miesięcznie dla Toreska. 

Jupi, dziękujemy!

1 godzinę temu, Janka@ napisał:

mogę dać 10 zł stałej na razie. 

Dziękujemy bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...