Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

9 godzin temu, ASTRA 126 napisał:

Witam i deklaruję 15 zł stałej dla Torresa na hotelik. Czekam na dane do przelewu.

Dziękuję serdecznie!

9 minut temu, Tianku napisał:

może ktoś stworzy banerek dla Toresia?

poproszę Selengę.

 

A ja zamiast dać juz spokój szukam miejsca dla kolejnego psiaka... :(((

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, aneta_gt napisał:

Witam, to ja się deklaruję na te 22zł, tylko 12. dnia miesiąca jeśli odpowiada - proszę o info i ewentualne dane w pw. Pozdrawiam.

super bardzo dziekujemy!

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

Super, że tu w miarę szybko się udało, więc może i z kolejnym będzie dobrze :)

zdradzisz, o którym myślisz ?

tak to są dwa psiaki wyciągniete z przechowalni w kozienicach - dojednego sie dorzucam z deklaracją z drugim na razie mam 20zł a trzeba zebrać 200zł - jeden juz pojechał - zupełnie odrzył a ten drugi bez deklaracji nadal czeka:(

6 godzin temu, Selenga napisał:

zamówione banerki, podlinkowane:
 

torres1.jpg.de8c6a476cb78d95e50f618820c8f5c9.jpg         torres2.jpg.7877fdc91247afec2fe969427bf03ef4.jpg

suuuuper!!! dziekujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Olena84 napisał:

jak to skopiowałaś że masz podlinkowane bo ja mam tylko fotkę a nawet jak chciałam sama podlinkować to mi sie nie udało:(

ja jakoś nigdy nie potrafię od razu skopiować z linkiem nie wiem jak inni to robią ... :(

najpierw skopiowałam banerek potem dwa razy na niego klikasz jak wkleisz i masz okienko i tam wklejasz adres URL z wątku

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tianku napisał:

ja jakoś nigdy nie potrafię od razu skopiować z linkiem nie wiem jak inni to robią ... :(

najpierw skopiowałam banerek potem dwa razy na niego klikasz jak wkleisz i masz okienko i tam wklejasz adres URL z wątku

dzięki;)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, bakusiowa napisał:

Czy psiaki mają wątek?

Drugi psiak ma deklaracje z facebooka wiec na razie nie robię mu wątku:

" Neo - psiak ktory fatalne znosi warunki przytuliskowe ma szanse na ratunek - dla tego psiaka to naprawdę kwestia życia lub śmierci bo waruje tam - nie śpi , nie je , wyje 1f641.png:("

Udało się i pojechał do hotelu: Neo dojechał do hotelu , przywitał sie ze stadem , z opiekunami , zjadł i poszedł spac 1f642.png:) Dziękuje jeszcze raz wszystkim za uratowanie tego biednego psa - dobro wraca !!"

54ddaf9c2c8e5e2egen.jpg 0ff64b4ffee277bcgen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam wcześniej przekazać pieniążków na Toresa ale teraz chcemy przekazać 50 zł jednorazowo, kup co potrzebne, podaj konto. Dziś niespodziewanie Darek dostał 50 zł. Przepraszam, że opiszę sytuację tym ale tak mi  wyszło, że te pieniążki może przyniosą jej szczęście Toresowi, bo są od dobrego człowieka. Wczoraj jedna fundacja zwróciła się do nas żebyśmy przewieźli sunię z Warszawy do Opoczna. Sunia była zaadoptowana 3 miesiące temu z DT w Opocznie do rodziny w Warszawie. Nagle fundacja dostała telefon, żeby zabrać psa, bo państwo się rozwodzą i jak się go nie odbierze natychmiast to sunia trafi na Paluch. Darek pojechał raniutko, kobieta w drzwiach bloku wręczyła mu smycz z sunią i zwiała, pokrzykując, że serce ją boli bo oddaje takiego świetnego psa. Sunia płakała (piszczała) całą drogę do Opoczna, bała się samochodu i obcego człowieka. Na szczęście w Opocznie okazało się, że sunia pamięta Pana z DT. A Pan ją wymiział, uspokoił, zaprowadził do kojca a Darkowi z wdzięczności wręczył 50 zł za koszty benzyny. Zapisujemy się na wątku i życzymy Toresowi znalezienia domku jak najszybciej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Nie mogłam wcześniej przekazać pieniążków na Toresa ale teraz chcemy przekazać 50 zł jednorazowo, kup co potrzebne, podaj konto. Dziś niespodziewanie Darek dostał 50 zł. Przepraszam, że opiszę sytuację tym ale tak mi  wyszło, że te pieniążki może przyniosą jej szczęście Toresowi, bo są od dobrego człowieka. Wczoraj jedna fundacja zwróciła się do nas żebyśmy przewieźli sunię z Warszawy do Opoczna. Sunia była zaadoptowana 3 miesiące temu z DT w Opocznie do rodziny w Warszawie. Nagle fundacja dostała telefon, żeby zabrać psa, bo państwo się rozwodzą i jak się go nie odbierze natychmiast to sunia trafi na Paluch. Darek pojechał raniutko, kobieta w drzwiach bloku wręczyła mu smycz z sunią i zwiała, pokrzykując, że serce ją boli bo oddaje takiego świetnego psa. Sunia płakała (piszczała) całą drogę do Opoczna, bała się samochodu i obcego człowieka. Na szczęście w Opocznie okazało się, że sunia pamięta Pana z DT. A Pan ją wymiział, uspokoił, zaprowadził do kojca a Darkowi z wdzięczności wręczył 50 zł za koszty benzyny. Zapisujemy się na wątku i życzymy Toresowi znalezienia domku jak najszybciej.

Ale sytuacja;)

Bardzo dziękujemy w imieniu Torresa,to pomoc na transport!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...