Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

35 minut temu, Nadziejka napisał:
Sciskam za wszystko calun czas
 Olenko jeno sie nie pochoruniaj
 boc szkoda byloby
 gdybysmy nie mogly nic a nic
pogaduniac przecie przez telefon
oj wielka szkoda ....tragedyjooo by to byllo ogromne....

oj ciocia się ze mnie śmieje;)

Link to comment
Share on other sites

Trochę relacji o psach które zamieszkały u nas w Poznaniu.

Hotel:

Gufi - problematyczny bardzo. Z zazdrości o człowieka, jego uwagę, głaski zaatakował już 3 psy i sukę. Ma też lęk separacyjny, pozostawiony sam - wyje głośno - absolutnie nie do kamienicy i bloku, chyba że jest ktoś kto nie wychodzi. Natomiast zaprzyjaźnił się z naszym niewidomym podopiecznym z którym razem śpi, spaceruje po ogrodzie. Ten psiak może wszystko i nie wzbudza u Gufcia emocji. Gufi jest jego przewodnikiem.

Maniek - już wyleczony po Gufciowym ataku - fajny pies, sympatyczny, bardzo sie zmienił. Adopcyjny...

Mundek - słodki i kochany, mieszka z hodowlanymi beaglami w domu, żadnych problemów. Łagodny - super do małego mieszkania nawet.

Monica - miała 3 wizyty - państwo byli nią zainteresowani, ale dzisiaj zrezygnowali. Monica nie bardzo nadaje się do bloku. Nie chce chodzić na smyczy, każdy spacer - trzeba ja zagonić w kąt, złapać, zapiąć na smycz. Nie jest doludna za bardzo - wypłosz ogromny.

Natomiast Rachel i Fibi... pojechały dzisiaj do domu. Razem. Trzymajcie kciuki.

Rybka ma się wspaniale - szczęśliwy pies domowy.

Klinika:

Forest - już po kastracji, jutro jedzie do hotelu. Super do ludzi, kochający i miły, niestety problematyczny będzie - ma lęk separacyjny. Pozostawiony sam demoluje, niszczy i hałasuje. Przynajmniej w klinice. Zobaczymy jak w hotelu.

Otello - mamy kłopot - nie może mieszkać z innymi psami. Atakuje psy głównie przy człowieku, z zazdrości, podobnie jak Gufi, tyle że w większym stopniu i wszystkie. Nie może jechać do hotelu i nie wiem gdzie go zabrać. jest po kastracji.

Póki nas nie wyrzuca z kliniki, może tam zostać, ale jak powiedzą dość - kanał. No i trochę policzą, ale jakoś ogarniamy.

Pomóżcie nam intensywnie reklamować Otella - to wspaniały, śliczny, łagodny do ludzi, kochający pies.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jutro będa nowe fotki, przy odbiorze Foresta zrobimy też Otella.

Na razie mamy takie jak niżej. I opis.

 

Otello urodził się prawdopodobnie w 2015r. To młody i niewielki pies wielkiej urody, które szczególnie dodają niesamowite uszy i grube łapki. W kwietniu 2017r. trafił pod opiekę Fundacji Animalia z Poznania.

Wspaniały pies dla człowieka, który chce mieć psią miłość na każdym kroku. Uwielbia przytulania, głaskania, pieszczoty. Chętnie posiedzi z człowiekiem na kanapie, fotelu (jest nieduży) byle blisko.

Człowiek jest dla niego wszystkim na świecie.

Poszukuje pilnie domu – najlepiej bez innych zwierząt, bowiem z miłości do ludzi może być zazdrosny i zaborczy.

Szukamy tez dla Otella choćby domu tymczasowego – po opuszczeniu kliniki nie ma się gdzie podziać.

Zdjęcia w kołnierzu są wynikiem niedawnej kastracji.

Prosimy o pomoc w szukaniu domu dla psa – stałego lub tymczasowego – Otello potrzebuje człowieka i jego miłości.

 

Kontakt w sprawie psa

Tel. 609 601 362

Mail – [email protected]

 

5918b8a407de9_1-Kopia.JPG.f298c6a5c232433cb4a5a5bf0503618a.JPG

5918b8a904b06_2-Kopia.JPG.9822c59730264eb862765bdef00a808b.JPG

5918b8ad6b3e8_3-Kopia.JPG.c666fb04bd68eacab8b8979eda7f54d0.JPG

5918b8b27034d_4-Kopia.JPG.3cc07f51dda970deb37ecb2723ab8b81.JPG

5918b8b85c0be_6-Kopia.JPG.83f660888270d417b7b12fbfb70be5b6.JPG

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otello pozostał na razie w klinice.

Większym problemem jest Forest i tu muszę jednak prosić o pomoc i znalezienie wyjścia.

Forest jest wspaniały do ludzi, psów - ale wypuszczony na wybieg, ogród, podkopuje sie i próbuje uciec, wspina sie na płoty - boję sie, że po prostu zginie, ucieknie, a w hotelu nie ma innej opcji. Teraz zamknięty w takim szczelnym kojcu próbuje sie wydostać i szczeka cały czas.

W tym hotelu nie może zostać. Pozostałe psiaki juz sie unormowały - dajemy radę. Ale Foresta nie mam gdzie zabrac a jak ucieknie - może zginąć bo w pobliżu ulica.

Poszukajmy mu gdzies miejsca gdzie psy nie mają takiej swobody. Iza idzie jutro do pracy - nie wiem co se stanie, jak jej nie będzie. Przepraszam - nie wiedziałam że Forest  musi mieszkać w pełnym kojcu - takiego nie mamy.

Pomocy, nie wiem co zrobić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Otello pozostał na razie w klinice.

Większym problemem jest Forest i tu muszę jednak prosić o pomoc i znalezienie wyjścia.

Forest jest wspaniały do ludzi, psów - ale wypuszczony na wybieg, ogród, podkopuje sie i próbuje uciec, wspina sie na płoty - boję sie, że po prostu zginie, ucieknie, a w hotelu nie ma innej opcji. Teraz zamknięty w takim szczelnym kojcu próbuje sie wydostać i szczeka cały czas.

W tym hotelu nie może zostać. Pozostałe psiaki juz sie unormowały - dajemy radę. Ale Foresta nie mam gdzie zabrac a jak ucieknie - może zginąć bo w pobliżu ulica.

Poszukajmy mu gdzies miejsca gdzie psy nie mają takiej swobody. Iza idzie jutro do pracy - nie wiem co se stanie, jak jej nie będzie. Przepraszam - nie wiedziałam że Forest  musi mieszkać w pełnym kojcu - takiego nie mamy.

Pomocy, nie wiem co zrobić.

A zamknąć go w domu? zdemoluje? moze ktoś mógłby do niego przyjść

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

No to wygląda na to, że Forest wymaga ręki bahawiorysty.. czy znamy kogoś z hotelikiem dla takich trudniejszych psów? A jak on się zachowywał w schronisku w Skierniewicach? 

9.  Forest trafił do nas z raną na głowie. Na szczęście nie było to nic groźnego. Rana zagoiła się a Forest nabrał troche odwagi i oswoił się z rzeczywistością schroniskową. Forest to młody ok 2-3letni psiak. nie wchodzi w konflikty w innymi psami, na smyczy czuje się jeszcze trochę niekomfortowo ale robi ogromne postępy.

Wyglądał na fajnego psiaka według opisu, bez problemów. 

Link to comment
Share on other sites

Opis jest zgodny z tym co ustaliliśmy - zgodny do psów, chodzi na smyczy jako tako, łagodny do ludzi. To wszystko. Tylko potworny lęk separacyjny powoduje ucieczkę z każdego teren w miare otwartego, nawet jesli inne psy nie sa taką ucieczka zainteresowane. Nie trzyma z nimi, chce uciekać przez płot lub pod nim. Kopie dziury i zagrożenie stwarza bo inne w końcu wyjdą za nim.

Zamknięty sam w osobnym zabezpieczonym kojcu - szkoda psa - wyje i szczeka - serce pęka.

Może jest miejsce z możliwością terapii. U nas niestety Iza pracuje i psów sporo u niej. Nie da rady pracować z psiakiem. Szkoda chłopaczka.

Czekam na dzisiejsze wieści jak noc i jak teraz.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Olena84 napisał:

Co z Forestem, jak dał radę w ciągu dnia?

Kciuki potrzebne. Foresta wpuściliśmy - na nasze ryzyko - do ogólnej psiarni w hotelu, uważając żeby nie wyprowadził psów podkopami. I na razie jakby lepiej. Pierwsza noc wył i szczekał do 6.00 rano - nie było rady, trzeba było cos zrobić.

Ale będzie z nim problem adopcyjny. Moim zdaniem absolutnie nie nadaje sie do blok i mieszkania. Dom z ogrodem, podwórkiem jak najbardziej.

Niestety w hotelu nie ma nikogo kto by z nim pracował pod okiem behawiorysty, więc jeśli znajdziemy inne miejsce z taką możliwością to dla niego byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, świetny tytuł. Mam jednak nowe zdjęcia właśnie z dzisiaj. Aktywowałam na lento (bo przyszło do nas) i wymieniłam fotki. Może można zmienić. Nie wiem tylko dlaczego, u mnie poodwracane - wstawiają sie na boku!!!

 

591dec9b0ed7b_1-Kopia.JPG.478923ddc1738db2eb97f93d1747c004.JPG

591deca099541_2-Kopia.JPG.88ff2f09e280fc5e4513e8e9e7eb4588.JPG

 

591decc5c89f6_3-Kopia.JPG.1be26ad21b1fdfa622bba990c9aeddb1.JPG

 

591decca34351_4-Kopia.JPG.5f0e6287250a137fabd875a500d2af44.JPG

 

591decd01d62b_Otello-Kopia.JPG.d0394be32d75a42048d0ea4b91e31ef3.JPG

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...