Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

20 minut temu, rozi napisał:

Pięknie, a co z Forestem? Zostawi się Gosi ten kłopot? Olena pisała, że nie może Forestowi oddać części deklaracji Torresa, bo sobie nie poradzi... no dobrze, to można było zrozumieć, ale Torres odpadł, ma dobrze tam, gdzie jest (znaczy krzywda mu się nie dzieje), to chyba byłoby miło "pomóc" Osobie, która Wam pomogła w ilości 9 psów.

za bardzo nie udzielam się na watku, bo juz sie baaardzo pogubiłam i nie chce Wam wchodzić ' w parade'

ale tutaj akurat zgadzam się z rozi....

 

co do mojej deklaracji, to na razie jeszcze nie wiem gdzie ją przeniose:(

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem deklarowiczem żadnym, ale też uważam, że teraz powinniśmy się skupić na pomocy Forrestowi. Gdyby nie supergoga to też byłby w schronisku. Dlatego może jednak warto pomóc znaleźć psu lokum i zebrać deklaracje?

Kto chciałby założyć mu wątek? supergoga, czy jesteście w stanie opłacić Forrestowi tyle, ile by wychodziło za hotelik, do którego miał trafić? Ile to by wyniosło?
I pytanie, gdzie przenieść Forresta? Ktoś pytał hop! o miejsce? Ja innym hotelików nie znam, może ktoś z Was coś wie?
Bo Murka nie ma miejsca teraz, Jamor też, a i drogi jest, więc gdzie dac Forreścika?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że nie pisałam. Mam urwanie głowy w pracy i w naszym przytulisku w Buku.

Postaram się jutro założyć wątek dla Foresta. I proszę nie sądźcie że czekam z założonymi rękami. Szukam i będę w tygodniu wiedziała, czy przyjmie go jeden hotelik niedaleko Poznania. Nie trzeba by było go wozić daleko. Tylko trzeba będzie zintensyfikować szukanie mu dom, bo na długi pobyt kasy nie będę miała. Tam nie mamy takich zniżek niestety.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, supergoga napisał:

Przepraszam, że nie pisałam. Mam urwanie głowy w pracy i w naszym przytulisku w Buku.

Postaram się jutro założyć wątek dla Foresta. I proszę nie sądźcie że czekam z założonymi rękami. Szukam i będę w tygodniu wiedziała, czy przyjmie go jeden hotelik niedaleko Poznania. Nie trzeba by było go wozić daleko. Tylko trzeba będzie zintensyfikować szukanie mu dom, bo na długi pobyt kasy nie będę miała. Tam nie mamy takich zniżek niestety.

Będziemy prosić o deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie jestem deklarowiczem żadnym, ale też uważam, że teraz powinniśmy się skupić na pomocy Forrestowi. Gdyby nie supergoga to też byłby w schronisku. Dlatego może jednak warto pomóc znaleźć psu lokum i zebrać deklaracje?

Kto chciałby założyć mu wątek? supergoga, czy jesteście w stanie opłacić Forrestowi tyle, ile by wychodziło za hotelik, do którego miał trafić? Ile to by wyniosło?
I pytanie, gdzie przenieść Forresta? Ktoś pytał hop! o miejsce? Ja innym hotelików nie znam, może ktoś z Was coś wie?
Bo Murka nie ma miejsca teraz, Jamor też, a i drogi jest, więc gdzie dac Forreścika?

Forest musi być przeniesiony bo jest agresywny do psów więc u hop! odpada. Trzeba pozbierać deklaracje i pomóc w jego utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie jeśli deklarowiecze się zgodzą można jeszcze te 300zł Torresa przenieść na Foresta jeśli pojedzie do hotelu pod Poznaniem, jeśli Anecik sie zgodzi ulokowałabym Murzynka u niej i szukała jeszcze 100zł deklaracji a do hoteliku pod Warszawą pojedzie jeden psiak który już miał tam jechać

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał:

W takim razie jeśli deklarowiecze się zgodzą można jeszcze te 300zł Torresa przenieść na Foresta jeśli pojedzie do hotelu pod Poznaniem, jeśli Anecik sie zgodzi ulokowałabym Murzynka u niej i szukała jeszcze 100zł deklaracji a do hoteliku pod Warszawą pojedzie jeden psiak który już miał tam jechać

To też jest jakieś wyjście.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że po tych wszystkich zawirowaniach z tymi psiakami, miejscach i schroniskiem to ja juz na pewno nie dam rady spróbować wyciągnąć jakiegokolwiek innego psa. Wolontariuszka z Kozienic napisała że Murzynek odnajdzie się z kilkunastoma psiakami, bo jest i wesoły i szczekliwy, a że w Kozienicach jest strasznie i każdy dzień się liczy to jeśli transport obu psiaków jest na środę niech tak zostanie. Jedyne czego się obawiam to tego że ja tego hotelu nie znam i mam nadzieje że skoro jest polecony i wcześniejszej psiaki z Kozienic znalazły szybko domy, bez problemu to tak będzie i tym razem i będzie można je bez problemu odwiedzić. 

Link to comment
Share on other sites

Olena, odnotowuj od razu które deklaracje zostają dla Foresta żeby było wiadomo na czym stoimy.

Chciało się dobrze a wyszło jak wyszło. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Cieszyliśmy się, że Torres tak szybko zebrał komplet deklaracji. Z Torresem nie przeskoczymy tematu. Możemy go jedynie ogłaszać. 

Jednak każdy z dwóch pozostałych psiaków potrzebuje pomocy. Zarówno Forest jak i Murzynek. Forest potrzebuje kompletu deklaracji / na razie nie wiadomo ile a Murzynek 100 zł aby pojechać do anecik./

Moją deklaracje zostawiam. Niech idzie dla Foresta. Nie ma co strzelać fochów bo nikt nie spodziewał się że tak się stanie. Jak już są jakieś pieniądze to trzeba spożytkować na pomoc innym bidom.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał:

Powiem Wam, że po tych wszystkich zawirowaniach z tymi psiakami, miejscach i schroniskiem to ja juz na pewno nie dam rady spróbować wyciągnąć jakiegokolwiek innego psa. Wolontariuszka z Kozienic napisała że Murzynek odnajdzie się z kilkunastoma psiakami, bo jest i wesoły i szczekliwy, a że w Kozienicach jest strasznie i każdy dzień się liczy to jeśli transport obu psiaków jest na środę niech tak zostanie. Jedyne czego się obawiam to tego że ja tego hotelu nie znam i mam nadzieje że skoro jest polecony i wcześniejszej psiaki z Kozienic znalazły szybko domy, bez problemu to tak będzie i tym razem i będzie można je bez problemu odwiedzić. 

Olena, może niech Murzynek jedzie do anecik.  Będzie tam miał spokój. Zacznę od dzisiaj szukać dla niego deklaracji. Może ktoś się zlituje.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, bakusiowa napisał:

Olena, może niech Murzynek jedzie do anecik.  Będzie tam miał spokój. Zacznę od dzisiaj szukać dla niego deklaracji. Może ktoś się zlituje.

Przechowalnia moze być czynna tylko do środy i od poniedziałku a transport moze uda sie zorganizować na piatek

Link to comment
Share on other sites

15 zł zadeklarowane przeze mnie dla Torresa mogę przeznaczyć na innego psiaka. Zadecydujcie same, który najbardziej potrzebuje, a ja będę na niego wpłacać zadeklarowaną kwotę. Na Torresa jeszcze nie wpłaciłam, więc proszę o informację odnośnie konta - to samo czy inne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

rozliczam kramik

 dla Toresia i Kamynia

Razem do podzialu na dwa serduszka  131 zl 70 gr. 

                                                                                       Dla Toreska mam 65 zl 85 gr

                                                                      Dla Kamysia  mam 65 zl 85 gr

 

Oleno

 wyslalam teraz ku Tobie  65 zl z gr

 trzymam kciuki za lapenki

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

moja deklaracja na Foresta;

czy Murzynek potrzebuje  na transport czy jeszcze stałych deklaracji ?

Murzynek pojedzie razem z Kodim pod Warszawą w środę i mam nadzieje że tam poczeka i weźmiemy go do Anecik, nie chce tylko by głupio wyszło z tym hotelem, że zawożę odbieram itd ale nie mamy dla Murzynka transportu na środę a potem punkt jest zamknięty na okres długiego weekendu. Więc dzis dzwonie do tego hoteliku powiem co i jak i mam nadzieje ze sie uda. Wstępnie transport Murzynka byłby na sobotę ok 14 z Agat21 i UlaFeta (nie cwiem czy ja dam rade bo codziennie jeżdżę z kotem do weta łącznie z całym weekendem), ale pani która zawozi psiaki jutro może z nim jechać po długim weekendzie za zwrot kosztów. Psiaki mają komplet deklaracji jeśli hotel by kosztował 200zł brakuje ok 100zł moze ciut mniej dla Murzynka ale damy rade bazarkami - przynamniej na pierwszy miesiąc. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

prosimy dla Murzynka;)

Ja już pisałam, mogę przenieść deklarację na Murzynka i ewentualnie wpłacić na Torresa jak będzie taka potrzeba.Jeśli Torres nie potrzebuje na razie pieniążków to mogę dołożyć jeszcze 10 zł na Murzynka - tylko czy to jest to samo konto tylko z dopiskiem dla Murzynka?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2017 o 09:28, bakusiowa napisał:

Olena, może niech Murzynek jedzie do anecik.  Będzie tam miał spokój. Zacznę od dzisiaj szukać dla niego deklaracji. Może ktoś się zlituje.

dołożę 20 zl dla Murzynka 

a Torreskową deklaracje 20 zł przepisz na Foresta 

mam nadzieję, że Torresek szybciutko domek znajdzie  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Janka@ napisał:

Ja już pisałam, mogę przenieść deklarację na Murzynka i ewentualnie wpłacić na Torresa jak będzie taka potrzeba.Jeśli Torres nie potrzebuje na razie pieniążków to mogę dołożyć jeszcze 10 zł na Murzynka - tylko czy to jest to samo konto tylko z dopiskiem dla Murzynka?

Bardzo dziękujemy. Konto to samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...