Jump to content
Dogomania

Tinka - 8kg sunia z łańcucha już w DS. Zamieszkała w Baczynie k.Gorzowa Wlkp.


Sara2011

Recommended Posts

10 minut temu, Sara2011 napisał:

Nie za bardzo. Kręci się w ilości milion obrotów na minutę i nic nie można zrobić.

Sierść ma nie za ładną.

może też od kiepskiego jedzenie u tej baby:(

wszystko wróci do normy w ciepłym domku, z pełną michą:) Ależ szczęsciara z tej maleńskiej! nie mogę się napatrzeć jaka jest śliczna:)

Link to comment
Share on other sites

Tak w ramach ciekawostki, to druga sunia, koleżanka niedoli  Tinki została dzisiaj zabrana z tego "raju" w którym przebywała.

Wolontariuszka napisała tak:

Nareszcie koniec koszmaru... Ostatnia sunia z posesji starszej Pani zabrana!!!
Nie odbyło się bez stresu bo podczas zabierania pieska, Pani zapytała czy przywiozę jej innego... Bo ona pieska chce mieć!!! Powiedziałam co mi ślina na język przyniosła i chyba zrozumiała... Będę oczywiście sprawdzać czy pojawią się tam zwierzęta. Byłam też u księdza w sprawie tej kobiety, jedna z suni to był podarek od niego! Ksiądz zobaczył zdjęcia, odpowiedziałam jak wyglądała cała interwencja, sołtys wsi twierdzi że ksiądz przywiezie następnego ale po tym co usłyszał ode mnie nie sądzę by się odważył
 generalnie w ramach pokuty, ksiądz obiecał porozmawiać ze starszą Panią oraz wygłosić kazanie do mieszkańców przypominając o obowiązku opieki nad zwierzętami. A sunia... No cóż jest cudowna , tak bardzo cieszyła się że zabraliśmy ją z tego piekła, że nie mogła się od nas odkleić... W samochodzie była super grzeczna, jakby wiedziała że jedzie po lepsze życie... To młoda, fantastyczna psinka, a tyle złego już przeszła...  jutro rano kolejny raz wspomoże mnie Szczeciński Toz, bardzo dziękuję.. Sunia będzie mieć pewnie pierwsze w swoim życiu badanie przez weterynarza... Po sterylizacji będzie szukała najwspanialszego domku pod słońcem, zasłużyła na to tak bardzo...

A tu początek drogi po lepsze życie :

5n8brv6tvsbu.jpg

rk79c9u1g6gk.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

 Super sunia.Wyczesać, sterylka i sioooo do DS.

Tę sierść na niezbyt ładną. Nie wiem czy to juz taki typ czy może ta sierść została zniszczona złymi warunkami w których przebywała. Ona (ta sierść) wygląda tak, jak zniszczone, wyschnięte włosy po trwałej:). I sterczy na wszystkie strony i się elektryzuje. Nie wiem, może trzeba by ją było obciąć aby urosła nowa i zdrowa. Ale teraz nie chcę tego robić, Tina cały czas nabiera ciałka bo była z niej chudzinka , no i na razie jest zimno. Może już nowi właściciele latem niech zabiorą małą do SPA i obetną tę starą sierść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...