Jump to content
Dogomania

Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.


Anula

Recommended Posts

No coś się chyba ruszyło. Pani z Bydgoszczy chciałaby zaadoptować Pusię. Mieszka w bloku, w mieszkaniu własnościowym na parterze razem z mamą i ciocią, które są emerytkami. Mają 9-letniego pieska i 4-letnią kotkę Karolinę i kocurka. Pusia nie bywałaby w zasadzie sama w domu, co prawda mama zajmuje się wnukiem na sąsiednim osiedlu, ale ciocia bywa głównie w domu, a Pani Anna pracuje w różnych godzinach. Pani zapytała o kwestię transportu i wstępnie ustaliłyśmy, że jeżeli do adopcji dojdzie, to podwieziemy Pusię i spotkamy się w połowie drogi. Odniosłam wrażenie, że to bardzo miła, pozytywna osoba. Przekazuję dane na priv.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z p.Anią i domek wydaje się dobry i godny sprawdzenia. Pani chce się jeszcze zastanowić co do ostatecznej decyzji i ma mi dać znać.

Hania powiadomiona i dowiedziałam się przy okazji,że dzisiaj dzwonili też Państwo z okolic Nowej Soli zainteresowani Pusią i mają dzisiaj przyjechać do hoteliku.Jeżeli nie Pusia to może Teri albo Foster złapie za serce a jeżeli tak, to Hania wysąduje czy domek godny sprawdzenia...Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują,że Pusia będzie miała domek z okolic Nowej Soli.Państwo bez trzeciej osoby poznali Pusię i tylko ją chcą zaadoptować.Zakochali się w jej oczach.Jutro  11-12 godz.Hania pojedzie wraz z Pusią na wizytę p/a aby poznać wszystkich członków rodziny i od wizyty będzie uzależnione czy Pusia trafi do tej rodziny.Jest to domek jednorodzinny z dużym ogrodem.Posesja jest całkowicie ogrodzona.Pusia będzie przebywać w domu.Rodzina składa się z trzech osób małżeństwa i cioci,która tam także zamieszkuje.Dom i warunki dla Pusi zapowiadają się bardzo dobrze.Państwo mają zakupić wszystko co będzie potrzebne dla Pusi.Wcześniej były w tym domu psiaki ale duże,tym razem chcą mieć w domu mniejszego pieska.Jeżeli wizyta wypadnie pomyślnie to Państwo przyjadą po Pusię w poniedziałek,ponieważ w weekend mają gości i nie chcą Pusię stresować nimi.Wszystko jest uzgodnione  przez Bogusik i Hanię.

Na razie domek w Bydgoszczy odpuszczamy do jutra.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Domek zapowiada się bardzo obiecująco . No i na miejscu.Zawsze łatwiej śledzić losy Pusi.

Tak,dlatego podjęłyśmy decyzję aby zainteresować się tym domkiem.Bez sensu jest targanie psa do Bydgoszczy jak zgłosili się Państwo z okolic Nowej Soli tym bardziej,że byli z wizytą w Hoteliku,poznali Pusię i mogą po nią przyjechać.

Zobaczymy jutro jaki będzie finał.W każdym razie Pusia musi mieć bardzo dobry dom i tego oczekujemy,zresztą jak każde nasze psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam naprawdę "napięty" dzień pomiędzy pracą,telefonami i sms-ami ale widzę,że Anulka mnie wyręczyła i zdała relację z ustaleń :) Od siebie dodam tylko to,że jeżeli dojdzie do tej adopcji,to mam obiecane przez p.Anetę zdjęcia i wiadomości o Pusi.Natomiast z p.Anią z Bydgoszczy też jestem w kontakcie i jutro się rozstrzygnie jaka zapadnie decyzja.

Trzymajmy więc mocno kciuki za jutrzejszy dzień!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz właśnie rozmawiałam z Hanią i wizyta wypadła bardzo dobrze.Dom bardzo duży i super ogród z wydzieloną częścią do wypoczynku.Cała posesja porządnie ogrodzona,bramka z domofonem,a druga z tyłu zamykana na klucz.W poniedziałek Państwo zakupią całą wyprawkę dla Pusi i odbierają ją z hoteliku.Mam przeczucie,że to będzie bardzo dobry domek i Pusia będzie w nim bardzo szczęśliwa :)

Haniu i Piotrze,pięknie dziękuję za wizytę :) Zapomniałam zapytać z tego wszystkiego ile mamy zwrócić za paliwo?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pusia będzie miała cudowny domek. Państwo byli u nas poznać Pusię, pokazywaliśmy im inne psiaki - Terego, Fostera i malutką trójłapkę, ale za każdym razem słyszałam "Nieee, Pusia". Zobaczcie jaki widok z tarasu będzie miała nasza księżniczka. Już wprosiliśmy się na kawę na tym tarasie przy okazji wizyty poadopcyjnej :) Wczorajszy wyjazd ma Pusia od nas w prezencie.

20170408_112344_800x480.jpg

20170408_113051_800x480.jpg

20170408_114727_800x480.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Haniu dziękuję za prezent w postaci wizyty.Sądzę,że to jest fajny dom.Pusia nie będzie sama w domciu bo ciocia Państwa jest w domu.Pusia będzie miała towarzystwo na okrągło.Kotka tam chyba nie ma a więc będzie jedynaczką.

Link to comment
Share on other sites

Pusia już w swoim domku. Państwo przyjechali przed południem, podpisaliśmy umowę i Pani poprosiła byśmy zawieźli im Pusię, aby ograniczyć jej stres, ponieważ nasz samochód już zna. Poprosiła by podać im najlepszy sklep zoologiczny w mieście, bo chcieliby kupić suni szelki i smycz. TZ pojechał z nimi i doradził co wybrać. Państwo kupili szelki ze smyczą samochodową, oraz smycz rozciągliwą na spacery, a także adresówkę. Obrożę zostawiliśmy tą którą miała u nas w hoteliku (od Anuli). Pusia pojechała z karmą, którą jadła u nas, ponieważ nowi właściciele odkupili od nas cały wór tej karmy. Pani wypytała chyba o wszystko - o której wstaje, o której je, o której chodzi spać, czy czegoś się boi, na jakie komendy reaguje, w jaki sposób do niej mówiliśmy... itp. Chce, żeby Pusia jak najmniej przeżyła zmianę miejsca. Poprosiliśmy by Pani wzięła Pusię na kolejne zwiedzanie domku, a my w tym czasie wymknęliśmy się z niego. Powodzenia kochana.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...