Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, koniecznie trzeba podmienić zdjęcia w ogłoszeniach!! Havanko, Ciebie też bardzo proszę, abyś podmieniła zdjęcia. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Nie ma sprawy, jak cza, to cza :)

Ostatnio mam kłopoty z OLX. Znowu coś namącili i musiałam złożyć reklamację.  I ciągle z Alaską :(  Czekam na odpowiedź

Witamy!

Otrzymaliśmy od Ciebie następującą wiadomość:

elsia7@int

[email protected]

3.03, 15:33 CET

Witam
Z przykrością stwierdzam, że w ostatnim czasie mają miejsce na OLX jakieś niepokojące sytuacje.
Zmieniono samowolnie kategorie tego ogłoszenia, potem wyjaśniono, że to pomyłka i przeproszono.
Zamówiłam odświeżanie tego ogłoszenia, zapłaciłam, a dostałam informację, że ogłoszenie zostało wyróżnione. Znowu reklamowałam, ale uspokojono mnie, że to znowu automat źle mnie poinformował, bo ogłoszenie jest odświeżane do6marca.
Dzisiaj - 3.03. otrzymałam e-mail z propozycją odświeżenia tego ogłoszenia ??? - zał nr 1. Czyli w takim razie nie jest obecnie odświeżane.
W ogóle jakaś niezrozumiała dla mnie informacje widnieje przy ikonie tego ogłoszenia z lewej strony w zbiorczym zestawieniu moich ogłoszeń - załącznik nr 2.
Proszę o wnikliwą analizę zaistniałych nieprawidłowości i poinformowanie mnie o przyczynie ich wystąpienia.
Z poważaniem
Elżbieta M-W

Załączniki

 

Zał nr 2

58b9e5eb404dd_Odwieoneog.Tajgi.png.02d778bf01260cc0c3020fc10faa207f.png

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Moja ładna, mała, młoda tymczasowiczka jest ogłaszana od 2 tygodni i też cisza. Miałam jeden głupkowaty telefon i tyle.

Ale zadzwoni ten właściwy :) Dla mojej i dla Twojej suni :)

...i o moje dwie ślicznoty też zadzwoni, prawda?.........

Link to comment
Share on other sites

Dziś kończy się dwutygodniowy okres odświeżeń na OLX (Wrocław). Jeżeli Alaska ma kasę, to można wykupić odświeżenia na kolejny okres, może nawet z wyróżnieniem na m-c. Można też zmienić województwo. Proszę o decyzję w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Poprosiłam Elik, żeby przelała mi 18 zł na dwutygodniowe odświeżanie ogłoszenia na OLX z wyróżnieniem na miesiąc. Niestety nie mogę być już sponsorem wyróżnień (nie pracuję).

Eluniu każdy robi co może. To co Ty robisz jest bezcenne :)

Zaraz zrobię przelew :)

Link to comment
Share on other sites

Z Alaski wychodzą nawyki schroniskowe. Podejrzewam i mam nadzieję, że w warunkach domowych nie będzie takich problemów. Otóż Alaska podgryza psy w boksie; już z trzecim psem próbowaliśmy ją ulokować, ale dziś odseparowaliśmy ją samą w boksie, bo robiło się coraz niebezpieczniej - im łagodniejszy pies tym gorzej. Na ogrodzie nie ma z psami żadnych problemów. Natomiast w boksie Alaska chyba ze strachu, żeby sama nie została zdominowana lub odpędzana od jedzenia, atakuje po karku i łapach. Kiedy krzyknę momentalnie przestaje i chowa się do budy. Być może tak długo była w schronisku w jednej grupie, że teraz nie bardzo umie odnaleźć się w nowym towarzystwie. Co dziwne Alaska nie broni miski, przynajmniej nie wtedy gdy patrzę. Co więcej jak teraz mieszkała ze spokojnym psem (niewiele mniejszym od niej samej) to nie jadła w boksie prawie w ogóle (karmy prawie nie ubywało) - tak jakby bała się, ale korzystała przy wypuszczaniu i wtedy rzucała się do karmy w wiaderku i w swoim boksie. Niechętnie też wracała do boksu, wyraźnie nie czuła się tam komfortowo.

Na samym początku nie było problemów z jedzeniem i powrotem do boksu - mieszkała wówczas z mniejszym psiakiem. Niestety zauważyliśmy po pewnym czasie, że podgryza go po łapach i dlatego zmieniliśmy jej współlokatora na większego.

A teraz Alaska jest sama i chyba tak pozostanie póki nie znajdzie domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...