Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, może zmienimy ogłoszenia Alaski z Warszawy na Białystok? Alaska ma na Katowice i na Wrocław. I proszę wyróżnij, dobrze?

Odświeżanie chyba jest efektywniejsze, ale jeśli wolisz wyróżnienie, to oczywiście wyróżnię :)

A co z fantami ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2017 o 17:02, Alaskan malamutte napisał:

 

Murko, czy mogę prosić o jakieś nowe zdjęcia naszego cuda? Sierść zapewne pięknie odrasta, można by było podmienić w ogłoszeniach. 

W wolnym czasie coś porobię, tylko pogoda musi być.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Było jedno zapytanie na OLX, czy sunia nadal do adopcji, ale niestety, nikt nie zadzwonił.....Wejść jest bardzo dużo, ogłoszenia na trzy miasta, co dwa tygodnie zmieniamy....Nie mam pomysłu co jeszcze mogę zrobić....

Czekać Asieńko, czekać :( Alaska nie tak dawno szczęśliwie opuściła schronisko. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na super dom dla sunieczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...