Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

U Lusi też w porządku. Kradnie z blatów :( a ja jakoś zapominam że TYLKO kurduple nie sięgają. Śpi na kanapie, zrobiła się przytulaśna ale charakterna dziewczyna. Trochę mniej szczeka ale biega jak szalona, na smyczy chodzi ładnie ale taka jakby nieszczęśliwa :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Lusia zaczyna żyć pełnią życia ! Z czasem polubi smycz. Przestanie być nieszczęśliwa, kiedy będzie ją kojarzyła z czymś, co będzie dla niej atrakcyjne. Może jakieś smaczki w trakcie spaceru lub wyjścia poza posesję?

Ale ona nie przepada z smyczą ponieważ atrakcyjniejszy jest dla niej galop z rozwianym włosem :) niż łażenie przy nodze. Chodzi również na lince 10 metrowej ale jednak jest to ograniczenie - tylko 10 metrów :( A przecież na spacerze ze smyczy jej nie spuszczę.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, anecik napisał:

U Lusi też w porządku. Kradnie z blatów :( a ja jakoś zapominam że TYLKO kurduple nie sięgają. Śpi na kanapie, zrobiła się przytulaśna ale charakterna dziewczyna. Trochę mniej szczeka ale biega jak szalona, na smyczy chodzi ładnie ale taka jakby nieszczęśliwa :)

A to mała złodziejka  :) Rozbrykała się i pokazuje co potrafi :)  Czas do domu, czas  :)

20 godzin temu, agat21 napisał:

Wyluzowała się zupełnie dziewczyna, skoro tak sobie pozwala :) Oj, dyscypliny trochę chyba trzeba zapodać ;) Chociaż łatwo się mówi, a jak tu wykonać przy takiej słodziusi ?

Słodziusia, słodziusią ale dyscyplina obowiązkowa :)

5 godzin temu, Havanka napisał:

Lusia zaczyna żyć pełnią życia ! Z czasem polubi smycz. Przestanie być nieszczęśliwa, kiedy będzie ją kojarzyła z czymś, co będzie dla niej atrakcyjne. Może jakieś smaczki w trakcie spaceru lub wyjścia poza posesję?

Też myślę, że jak zamieszka ze swoją Panią/Panem, to smycz będzie się jej kojarzyła z wyjściem na spacer, a smaczki na spacerze pozwolą Lusi dobrze kojarzyć smycz :)

4 godziny temu, anecik napisał:

Ale ona nie przepada z smyczą ponieważ atrakcyjniejszy jest dla niej galop z rozwianym włosem :) niż łażenie przy nodze. Chodzi również na lince 10 metrowej ale jednak jest to ograniczenie - tylko 10 metrów :( A przecież na spacerze ze smyczy jej nie spuszczę.

Masz rację.Nie można jej spuścić ze smyczy na spacerze, bo pewnie tyle byś ją widziała. Nie ma wyboru, musi zaakceptować smycz, jeśli chce wychodzićna spacery.

14 minut temu, Gusiaczek napisał:

10 metrów ?!? - pies na uwięzi! ;)Podobny obraz

Wzajemnie Gusiaczku, wzajemnie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mysza2 napisał:

A ja dzisiaj Luśkę widziałam 02icon_mryellow.gif02icon_mryellow.gif

Na zdjęciach zaledwie fragmenty Luśki:)

 

100_6315.JPG

100_6316.JPG

100_6317.JPG

 

Faktycznie, Lusia w kawałkach, ale i tak  Ci zazdraszczam, że choć w kawałkach, ale ją widziałaś :)

Aneciu, daj paragon :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

 

Faktycznie, Lusia w kawałkach, ale i tak  Ci zazdraszczam, że choć w kawałkach, ale ją widziałaś :)

Aneciu, daj paragon :)

Elu mogę jutro? Padam :(

Lusia szczepienie 25 zł+czip 30 zł+transport 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Jak fajnie jest zobaczyć psiaczki, które sie zna, razem. Czy Struś ma sie dobrze? Bo na zdjęciu jest jakiś smutasem z opuszczonym ogonkiem?

Bo przed chwilą dostał zastrzyk i jak większość panów pewnie za chwile umrze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Wrażliwy chłopak !

Okropnie :)

Lusia też dostała zastrzyk p/chorobom wirusowymi jeszcze dodatkowo została zaczipowana, a pomimo to ogonek w górze :)

Havanko bardzo Ci dziękuję. Dzisiaj na konto Lusi wpłynęła kwota 10,00 zł - Twoja deklaracja na styczeń 2017 r.

buziaczki 2.jpg

 

Za szczepienie, zaczipowanie i transport przelałam na konto anecik kwotę 60,00 zł i bardzo proszę o potwierdzenie, jak wpłynie na konto :)

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...