Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Dzięki Anetko :) Zdjęcia piękne, ale kurtka na wacie, nadal nie  wiadomo jaka ona jest duża :(  Te zdjęcia niezbyt to pokazują :(

P1120728.jpg

Tu nie wiadomo dokąd sięga.

P1120727.jpg

A tu wygląda jakby kłąb był na wysokości kolana, a wydaje mi się, że chyba jest wyższa :(

 

Cytat

A co to za domek?

Na razie powiem tylko, że w Warszawie 30-letni facet z 67-letnią mamą emerytką. Lusia bardzo przypomina mu sunię, która odeszła po 12 latach pobytu u nich.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Lusia jest już odśnieżana na OLX. Trzymajcie kciuki mocno !

P1020596.JPG

I chyba sa juz efekty :)

Zgłosił się drugi domek chętny na Lusię. Zakochała się w niej, jak sama mówi, pani i jej 8 letni synek. Mieszkają daleko, w Lubaczowie, ale jeśli potwierdzi się to, co mówi, to przecież do dobrego domku zawsze transport się znajdzie, tym, bardziej, że pani jest skłonna wyjechać po Lusię do połowy drogi, a może nawet do Krakowa.

Czy na dogo jest ktoś z tamtych stron ? Czy wiecie może ?

Link to comment
Share on other sites

No i już nie szukam kogoś na wizytę w Lubaczowie. Pani przysłała SMS-a, że tatuś już "umówił" jej małą przybłędę, że jej bardzo przykro, bo zakochali się z synem w Lusi, ale dwóch psiaków nie może adoptować.

Ot, samo życie :)

Link to comment
Share on other sites

Elik- może to lepiej?

Lubaczów (jeśli nie ma innego) jest baaaardzo daleko! Na podkarpaciu prawda? kilkanaście kilometrów od mojego rodzinnego mista. Tam jest pełno lasów i bardzo mało prawdziwych psiolubów:( w razie czego byłby kłopot żeby jakoś pomóc/ zareagować.

Skoro rozważałaś domek z Lubaczowa...to może warto zacząć ogłaszać Lusie na inne miasta? na śląsk przede wszystkim? z Krakowa odzew prawie rzaden jak widać ....

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

No i już nie szukam kogoś na wizytę w Lubaczowie. Pani przysłała SMS-a, że tatuś już "umówił" jej małą przybłędę, że jej bardzo przykro, bo zakochali się z synem w Lusi, ale dwóch psiaków nie może adoptować.

Ot, samo życie :)

No trudno. Mam nadzieję, ze ta znaleziona psina trafiła na dobrych ludzi. A nową rodzinę dla Lusi na pewno znajdziemy !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elik- może to lepiej?

Lubaczów (jeśli nie ma innego) jest baaaardzo daleko! Na podkarpaciu prawda? kilkanaście kilometrów od mojego rodzinnego mista. Tam jest pełno lasów i bardzo mało prawdziwych psiolubów:( w razie czego byłby kłopot żeby jakoś pomóc/ zareagować.

Skoro rozważałaś domek z Lubaczowa...to może warto zacząć ogłaszać Lusie na inne miasta? na śląsk przede wszystkim? z Krakowa odzew prawie rzaden jak widać ....

Tak, to ten Lubaczów z Podkarpacia :) 

W odwodzie mamy jeszcze domek w WE-wie. W sobotę ma być wizyta PA.

3 godziny temu, Havanka napisał:

No trudno. Mam nadzieję, ze ta znaleziona psina trafiła na dobrych ludzi. A nową rodzinę dla Lusi na pewno znajdziemy !

Podczas rozmowy nic złego nie zwróciło mojej uwagi więc myślę, że piesio będzie miał ok :)

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Lusia doczeka się cudnego domku, na pewno! Jest śliczna, humorzasta - czegóż chcieć więcej? ;)

Myślę tak samo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...