Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Widzę, ze Lusia ma solidne zabezpieczenie finansowe ! Wspaniale ! Może wkrótce przyszły domek wypatrzy Lusię?

Tak, ten zastrzyk finansowy bardzo mile mnie zaskoczył  :)  To prawdziwa bomba   gif bańki.png

Wiosenko, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję :)   serca śle 2.gif

2 godziny temu, agat21 napisał:

Świetna suma z bazarku się uzbierała - hurra! :) 

To ogromna suma  :)

28 minut temu, Mysza2 napisał:

Miałyśmy dzisiaj z Agusią okazję osobiście poznać Luśkę:)

100_6254.JPG

Widzę, że nie tylko Lusię, ale i Tycinkę :) Zazdroszczę Wam :)

26 minut temu, agat21 napisał:

No i, no i, no i... ?

No właśnie i co ???

24 minut temu, Mysza2 napisał:

No i cudna jest :):) i przytulaśna

Kochana sunieczka. Czy mnie też będzie dane ją przytulić   ??   gif maży.gif

16 minut temu, agat21 napisał:

Echh.. zazdraszczam spotkania  ze słodzinką :)

Też zazdroszczę :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anecik napisał:

Głaski przekazane :)

Dzięki wielkie Aneciu :)

 

A ja taka zapóźniona :(   ale chciałam dodać fanty do bazarku.  Niby niewiele fantów, ale jak się robi od podstaw, czyli od robienia zdjęć, to jednak sporo czasy zajmuje. Ale cieszę się bo może będzie więcej kasy dla psiaczków.

Lusieńko całuski i głaski wirtualne posyłam, coby już anecik nie męczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Lusia w domu grzeczna - chyba że coś się dzieje na dworze np. listonosz lub pies sąsiada szczeka to nie wie co ze sobą zrobić. Gdzie lecieć jak drzwi zamknięte. Na spacerach też ok, ale jak biega luzem po ogrodzie to skaranie boskie - trudno ją przywołać, żadne smaczki i te sprawy nie działają. Nauczyła się od Mimi pukać w szybę :), ma doskonały apetyt (ale to akurat nie dziwi), lubi się przytulać. Na kanapę weszłą raz i więcej nie wchodzi. Chyba nie jest kanapowcem :) Nie niszczy, czystość na 5+. Dla niej aktywny dom lub/i drugi aktywny pies. I jednak raczej bez kota - szczególnie takiego który lubi zwiewać . Ale jak rozumiem nikt nie dzwoni?

Link to comment
Share on other sites

O 7.12.2016 o 22:40, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Lusiaczka nocna porą Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony dobranoc  

 

O 7.12.2016 o 22:44, agat21 napisał:

Ja też głaski nocne przesyłam Lusiaczkowi :)

Dziękuję Wam kochane za sympatię dla Lusinki    buziaczki 3.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 7.12.2016 o 20:26, Havanka napisał:

Eliczku, nie będziesz miała nic przeciwko, bym zareklamowała na wątku Lusi bazarek dla zamojskiej bidusi?

 

Havanko0 kochana, jakże miałabym mieć coś przeciwko ???  Bardzom jest rada i zaszczycona, że zechciałaś to u Lusi zamieścić informację o bazarku imiennym dla maleńkiej bidulinki.

Przepraszam, że dopiero teraz wypatrzyłam, ale moje biedne oczy już nie wszystko w porę dostrzegają :(

12 godzin temu, Havanka napisał:

Też przyszłam się przywitać ze śliczną panienką.

Witaj Havanko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...