Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Havanka napisał:

Zaglądam do Lusindy, ślicznoty naszej z zapytaniem, czy pani sie odezwała (dziś czwartek)?

Eluniu przepraszam, nie zauważyłam Twojego postu :)

Nie, dotychczas się nie odezwała. Może jeszcze się odezwie, albo może już wybrała innego psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, anecik napisał:

Masz niedaleko, przybywaj :)

Właśnie, właśnie :) Wiesz, że od początku o tym marzę  gif maży.gif  Niby blisko, ale komunikacja niezbyt przyjazna, a i obowiązki domowe nie sprzyjają takim wycieczkom, ale kto wie, kto wie ;)

Link to comment
Share on other sites

Elu, dostałam przed chwilą mailowe zapytanie czy adopcja Lusi jest nadal aktualna, od Pani Ewy Z.

Odpisałam, że sunia jest nadal do adopcji i że bardzo prosze o kontakt telefoniczny:)

Jestem zaskoczona, bo Pani napisała z portalu, z którego myślałam , że prawie nikt nie korzysta...a jednak;)

Trzymam kciuki!

ps. Nie wiem czy Pani jest z Krakowa....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elu, dostałam przed chwilą mailowe zapytanie czy adopcja Lusi jest nadal aktualna, od Pani Ewy Z.

Odpisałam, że sunia jest nadal do adopcji i że bardzo prosze o kontakt telefoniczny:)

Jestem zaskoczona, bo Pani napisała z portalu, z którego myślałam , że prawie nikt nie korzysta...a jednak;)

Trzymam kciuki!

ps. Nie wiem czy Pani jest z Krakowa....

Izunia, dziękuję bardzo :) Na razie nikt nie dzwonił. Ta pani z Niepołomic także nie.

Link to comment
Share on other sites

 

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zaglądam, jak co dzień, i do Owczareczki :)

Witaj Gusiaczku :) Dzęki za odwiedzinki :) Ja ostatnio mam bardzo zajęty czas, że nie zaglądam na dogo. Tylko z doskoku :(

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

co u Lusi słychać? Nikt się nie odezwał Elunia?

Nie  Izuniu. Telefon milczy jak zaklęty. Tylko tamten jeden telefon i potem cisza. Co prawda dzisiaj ktoś długo dzwonił, ale nie mogłam odebrać telefonu, a potem już nie zadzwonił. Numer się nie wyświetlał więc nie mogłam oddzwonić. Na pewno nie był to nikt ze znajomych,bo ich numery i imiona wyświetlają mi się. Ale nie żałuję. Widocznie niezbyt mu zależało skoro nie zadzwonił drugi raz.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, WiosnaA napisał:

Z mojego bazarku dla Lusi mam 553,51zł.

Poproszę o nr konta do wpłaty i o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dotrą.

Wiosenko kochana toż to majątek dla Lusinki przynosisz :)

Bardzo ogromne, wielgachne, z całego serca  DZIĘKUJĘ

To piękny prezent Mikołajkowy dla Lusi i nieskromnie pozwolę sobie go i dla mnie przypisać :)

kwiatki 11.GIF   gif dziekuje slicznie pies.gif   kwiatki 5.jpg

Nr konta Lusi podam na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...