Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

19 minut temu, Tola napisał:

Axelek juz u Murki, Lisia została w gabinecie i spędzi tam parę dni.

Murka miała ciężki dzień, jest bardzo zmęczona, ale wieczorem napisze więcej.

Rozumiem, że te kilka dni w gabinecie to po to aby porobić szczegółowe badania?

Link to comment
Share on other sites

Lisia jest u weta i musi tam zostać parę dni (co najmniej przez weekend) aż się podleczy, ponieważ okazało się, że ma świerzbowca drążącego (skórnego), który jest bardzo zaraźliwy. Dostała już leki, jutro ma być kąpana, bo sierść ma w stanie opłakanym. Dodatkowo zrobiła bardzo brzydką czarną rzadką koopę... będzie mieć (chyba jutro) robioną analizę krwi oraz moczu - miejmy nadzieję, że tam będzie ok. Póki co zachowuje się normalnie, ma apetyt, jest grzeczna i spokojna:)

Wet ocenia sunię na ok. 8 lat.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Bardzo się cieszę, że schron to przeszłość. Opis z książeczki przypomina mi raczej sunię

brązową  ( to ta co miało jej już nie być a jest ). 

Ares ma wpisaną w książeczkę maść... brązową;) Stąd pewnie też imię: Bronzo... aż się zastanawiałam czy to jego książeczka, ale chip się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Książeczka została w Zamościu u Toli (Aresa także)...jak będę mieć książeczki u siebie to porównam czipy.

 Murka pisząc Aresa pewnie myślała o Axelku  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig Wiem od TZ Toli, że zarówno Axel jak i Lisia przy wyjeździe ze schronu miały sczytywane czipy i porównywane z tymi w książeczce.  

A że Axel ma wpisane :maść brązowy? Przecież my, kobiety doskonale wiemy, że mężczyźni mają problem z precyzyjnym określaniem kolorów  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...