Jump to content
Dogomania

NAJprawdopodobniej NAJcudowniejsza, NAJmniejsza, NAJpiękniejsza i NAJbiedniejsza babuleńka na dogo - Tycinka z interwencji.


Anecik

Recommended Posts

12 godzin temu, anecik napisał:

"Zamówionego" zdjęcia nie ma ale dla fanek Tycinki

P1120013.jpg

. . .

Tycia jest najsłodszą staruszką, jaką w życiu widziałam    gif z wianuszkiem serc.gif  Jak to dobrze, że została odebrana tym zwyrodnialcom. Przynajmniej jesień życia spędzi w dobrych warunkach.

 

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Hmmm, na tej sofie jeszcze miejsca jest  sporo. Anecik, spokojnie jeszcze ze cztery możesz wziąć :).

Powiedziałabym, co najmniej cztery.  Takich Tycinek, to i z sześć by się zmieściło    oczko2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anecik, moim zdaniem Tycia powinna u Ciebie zostać. Bardzo przypomina (w zachowaniu) moją Kulę i widzę, że pięknie się odnalazła w obecnych warunkach. Myślę, że nikomu już nie uwierzy, jeśli ją oddasz, zawsze będzie niepewna swego losu. To maleńka psina, utrzymanie kosztuje grosze.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, rozi napisał:

Anecik, moim zdaniem Tycia powinna u Ciebie zostać. Bardzo przypomina (w zachowaniu) moją Kulę i widzę, że pięknie się odnalazła w obecnych warunkach. Myślę, że nikomu już nie uwierzy, jeśli ją oddasz, zawsze będzie niepewna swego losu. To maleńka psina, utrzymanie kosztuje grosze.

Rozi zgadzam się z Tobą w 100%. Tycinka jest we mnie zakochana z wzajemnością Nawet zazdrośnik Roniś jej odpuścił z tą swoją zazdrością o mnie. Tycia jest zawsze koło mnie i wiem, czuję, że oddając ją do najlepszego domu Ona będzie tęsknić. Wie że tu jest bezpieczna, kochana, najedzona, przytulana, ma Mimrony (które wyjątkowo dobrze ją przyjęły) no i nas. Tu nie ma mowy o kosztach utrzymania, może bardziej późniejsze koszty weterynaryjne ale damy radę.

Póki co czekamy na sprawę - chyba się nawet nie odbyła - i jej wynik. Mam nadzieję że nie wróci tam skąd przyszła i cieszę się że w umowie ze schronem mam zapis o pierwszeństwie domu tymczasowego jako domu stalęgo :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anetko, pomysł Rozi pewnie już wcześniej kiełkował w Twojej głowie, ale dopiero teraz się objawił. Bardzo się z niego ucieszyłam, bo zwyczajnie nie wyobrażałam sobie oddania Tyci komuś innemu. Przytul i wycałuj maluszka ode mnie i szepnij do uszka, że jest najcudowniejszą psią babunią na dogo !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...