Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

15 godzin temu, Tola napisał:

Jak Pesteczce minęła noc i dzisiejszy dzień?

Noce bardzo spokojne. Pestka śpi z moim synem w łóżku albo w legowisku - przenosi się kiedy chce :-) W dzień sporo śpi ale jest taka okropna pogoda, że wszystkie psy większość czasu śpią. Bardzo ładnie chodzi dziewczynka na smyczy, załatwia się na spacerach ( w domu też jeszcze się zdarza ). Apetyt dopisuje. Z psami, kotami, dziećmi bardzo ok :-) Sunia sama słodycz :-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, kasiainat napisał:

Noce bardzo spokojne. Pestka śpi z moim synem w łóżku albo w legowisku - przenosi się kiedy chce :-) W dzień sporo śpi ale jest taka okropna pogoda, że wszystkie psy większość czasu śpią. Bardzo ładnie chodzi dziewczynka na smyczy, załatwia się na spacerach ( w domu też jeszcze się zdarza ). Apetyt dopisuje. Z psami, kotami, dziećmi bardzo ok :-) Sunia sama słodycz :-)

Z tego wynika, ze Pesteczka szybko się aklimatyzuje; spanie w łóżku, dobry apetyt i dobre relacje z innymi czworonogami. Myślę, ze te wpadki z załatwianiem się w domu, wkrótce miną. Gdybym tylko mogła ją wziąć, to już byłaby moja !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Właśnie wysłałam 40 zł (czyli od razu cztery deklaracje). 

W tytule przelewu napisałam: "Monika z Katowic - darowizna dla PESTKI, wrzesień-grudzień 2016".

Całuję mocno śliczny i wesoły pyszczek psiej dziewczynki. :)

Moniko, ślicznie dziękuję, jak tylko pieniążki wpłyną wpiszę w rozliczenie!!!

A tymczasem zanotowałam następujące wpłaty:

05.09.

kiyoshi 20,- (wrzesień)

06.09.

Poker 291,- z bazarku

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Przelałam anecik 90,- za paliwo (trasa z Katowic do Kasi)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Dziś uregulowałam już dług transportowy z Zamościa do Katowic - 350 zł pieniędzmi z bazarku litrowego.

Wpłynęło też nadprogramowo 20 zł, które chcę przeznaczyć na poczet paliwa na trasie z Katowic do Kasi. Gabi, prześlij mi nr konta.

Havanko, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Ponieważ już przelałam anecik za paliwo doliczę te 20,- do ogólnej puli Pesteczki

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Są nowe wieści od Pesteczki ? :) Jak z czystością w domu, czy już opanowana ?

Z czystością są jeszcze małe problemy. W ciągu dnia jest wszystko ok. Problemy są w nocy i jak musi Pestka zostać troszkę czasu sama w domu - wtedy są niespodzianki. Ale jeszcze kilka dni i będzie super. A poza tym cud, miód i orzeszki :-)

2ahw9ol.jpg

25pkc5t.jpg

14ad8k0.jpg

2r7t21i.jpg

2nhm05t.jpg

w7k60j.jpg

1059y0l.jpg

dz6zgz.jpg

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...