Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

O 4.09.2016 o 17:49, Murka napisał:

Albinek - jak się okazało - baaardzo lubi patyczki:) Kręcą go dużo bardziej niż piłeczki. Najbardziej lubi przeciąganie... musimy popracować nad puszczaniem, bo chyba nikt tego z nim nie ćwiczył;)

Podobno na początek najskuteczniejsza jest "wymiana" patyczka na cos pysznego, jakiś smaczek. Pies musi zobaczyć, że oddanie patyczka mu się opłaca i jest nagradzane Jak mojego Huga kiedyś uczyłam posłuszeństwa, to tak mi trener doradził.

No a potem to już bez wymiany na smaczek pies powinien oddać patyczek :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Z takimi zdjęciami w ogłoszeniach szanse Albina rosną niepomiernie :) Piękne zdjęcia Murko i piękny pies, choć nie w moim typie. :) jednak się boję takich trochę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapoznaliśmy dzisiaj Albinka z suczkami. Filmiki niestety nie wyszły mi: było już szarawo i nic nie było widać... Fotki tylko z flashem... Jutro w dzień powtórzymy akcję i porobię coś lepszego. W każdym razie Albin ma normalne psie reakcje: obwąchuje, chce się bawić itd. Żadnej agresji i żadnych podejrzanych zachowań. Jest bardzo bezpośredni i mało delikatny, więc pierwsze dwie suczki się go trochę bały. Jedna nawet go pogoniła (co jej tam będzie zaglądał pod ogon!) - warknęła i kłapnęła zębami - grzecznie odskoczył.

Na zdjęciach jest suczka, która zupełnie nie bała się Albina i po prostu chciała się bawić. Znaleźli od razu wspólny język:)

0b4980770a713772gen.jpg

cc1f046ab54f7d78gen.jpg

048ccf31b8c4c9ffgen.jpg

316563b8109c429fgen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Murka napisał:

Kaganiec trochę straszy, ale bardzo ciężko było dostać coś niemetalowego, żeby pasowało na białaska... Przynajmniej mieliśmy pewność, że w razie czego nie zrobi krzywdy psu:)

Jak zakladam kaganiec Fetce to tez wyglada strasznie:)A to taka pierdola jest.Do wszystkich sie cieszy.Nawet do tych co pierwszy raz widzi jak przychodza do mieszkania.I wtedy slysze"pani wezmie tego psa"A ja odpowiadam''to nie pies,to suka"

Zycze Albinkowi najlepszego DOMKU,takiego ze zlotymi klamkami:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Jak zakladam kaganiec Fetce to tez wyglada strasznie:)A to taka pierdola jest.Do wszystkich sie cieszy.Nawet do tych co pierwszy raz widzi jak przychodza do mieszkania.I wtedy slysze"pani wezmie tego psa"A ja odpowiadam''to nie pies,to suka"

Zycze Albinkowi najlepszego DOMKU,takiego ze zlotymi klamkami:)

I ja też, bo innej opcji nie ma :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...