Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

Godzinę temu, Anula napisał:

A na FB szukałaś kogoś do wizyty?

To może poproś kogoś z tych osób za zwrot kosztów paliwa,a może kogoś znają z tamtych okolic?

Albinek to duży pies i jest tam ast rezydent i zwierzęta gospodarskie, niestety, nie sądzę aby któraś z Pań z Radzynia była w stanie zrobić tę wizytę, w tym sensie, że byłabym spokojna, o warunki dla Albinka.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mar.gajko napisał:

Albinek to duży pies i jest tam ast rezydent i zwierzęta gospodarskie, niestety, nie sądzę aby któraś z Pań z Radzynia była w stanie zrobić tę wizytę, w tym sensie, że byłabym spokojna, o warunki dla Albinka.

Jeżeli Albin jest przyjazny do psiaków to może dogada się z astem.Ja mam wątpliwości aby Albin nie był rezydentem stajni zamiast domu.Nie wiadomo jakby reagował na konie i inne zwierzęta jeżeli są.Jedynie przemawia przestrzeń,wybieg,Gdzieś kiedyś przeczytałam,że piękne konie i stajnia a psy mają swoje lokum w stajni i w budach na łańcuchu przy stajni.Nie podobało mi się to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...