Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Obejrzałam dzisiaj Lolkowi paszczę i bez  usunięcia kamienia raczej się nie obejdzie.

Po tym jak moja przyjaciołka straciła ukochanego psa ( nie wybudził sie z narkozy po czyszczeniu zębów), nie było nam z tym śpieszno.

.I choć nie wydarzyło się to "w  mojej"  lecznicy,niepokój pozostaje.

Ja się wybieram z moimi we wrześniu i też się niepokoję

Link to comment
Share on other sites

Lolo umówiony na środę.

Ale nie wiem, czy w ostatnim momencie się nie wycofam?

 

http://images68.fotosik.pl/1085/7ab2d858088d8757med.jpg

 

I gdzie te cioteczki, aby podtrzymać togusię na duchu.....

Paszcza nie za  ciekawa,  przecież On je suche, nic mu się nie ściera ten kamień ?

Lolusiu będę trzymać kciuki :) 

i nie próżnuję, biorę się za bazar ziołowo-czereśniarski :)

 

PICT2580.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

I gdzie te cioteczki, aby podtrzymać togusię na duchu.....

 

Same zostałyśmy Oneczko kochana.

Same, samiusieńkie....

 

Ja tez nie próżnowałam.

Nagotowałam Lolusiowi domowego jedzonka (do zamrożenia) na czas  " po" .

Żeby nie musiał nic chrupać, gdyby Go bolało....

 

dc3e3d05383a76femed.jpg

 

e7ec3f944f0314c4med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nic się nie martw. Będzie dobrze. Dolarek miał dopiero co czyszczone zęby ,a ma już ok. 12,5 lat.pokerek jako 15.latek miał czyszczone ,a Lolcio młody jest.Ważne,żeby doktor dobrze osłuchał serducho przed czy nie ma szmerów.

A zębiska trzeba wyczyścić , bo to źródło infekcji no i "jedzie" z paszczy okrutnie.

Link to comment
Share on other sites

Wcale że nie jesteście same, samiusieńkie...

 

A taka porcyjka zmrożona dla Lolusia to na 1 dzień jest? Czy na ile. Bo moje 3 jedzą na potęgę, ciągle wg mnie są głodne. Nie wiem czy im za mało daję czy takie żarte. Mimi dostała boczków :( - muszę ją chyba odchudzić, Roni to jakby mógł zjadłby cały świat, Franek też nie może za dużo żeby nie obciążać kręgosłupa. Ja już nie wiem czy je głodzę czy przeżeram :( One by ciągle jadły.

Link to comment
Share on other sites

Moje Wy kochane Lolusiowe dziewczyny !

Od razu rażniej na duszy....

 

aneciku, takie porcyjki to dwie na dzień.

Gotowane Loluś  uwielbia.

Suche tak sobie...

Faszeruję go Royalem , bo koo  po nim niewielkie i takie jak trzeba, lecz żeby był zachwycony to nie powiem.

Ostatnio jest na Boschu, ale wydala po nim takie ilości, że pielucha sięga podłogi.

Karmienie Lolka, to cały rytuał.

Nigdy ni jada ze stadem.  Czeka aż One skończą i dopiero wtedy sięga (albo i nie) po swoje chrupki.  Pomaluśku, z namysłem ,chrupka za chrupką. Niektóre rozgryzie i wypluje obok miseczki.

Rozgląda się przy tym w około, łypie gałami  a moje krok za nim ,łapkami przebierają i ślinią się z  emocji .Ale  dystans trzymają.

Najbiedniejsza  Igunia, co to jeść dostaje w misce 'zwalniającej", taką ma żarłoczność w sobie.

 

Charakterek  to Lolo ma, oj ma ...

Link to comment
Share on other sites

Ja tak po cichu do Lolusia zaglądam co jakis czas...

Co do zębów to ja mojemu emerytowi zafundowałam kolejny zabieg w październiku zeszłego roku. Poprzedni był chyba 5 lat temu.

Przed zabiegiem zrobiłam komplet badań i mimo świetnych wyników z duszą na ramieniu zaprowadziłam do lecznicy. Zabieg sie udał, zęby czyste, 2 wyrwane i psiak jak nowy ;)

Nie wiem ile mój emeryt ma dokładnie lat. U mnie jest ponad 10 i pół roku, w książeczce ma wpisaną datę urodzenia 2001 rok.

Loluś jest młody, więc bedzie dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Moje też uwielbiają gotowane :) W niedzielę im zrobiłam udziec z indyka z marchewką i ryżem, zapach był tak intensywny, że oszaleć chciały :) Zwykle kurczaka  robię. Kupiłam suchą karmę hill's light z kurczakiem, ale zachwycone nie były. W rozterce jestem. Alfik miał zęby robione 2 lata temu i już do czyszczenia są. Nela rok temu i też do powtórki.

Loluś po zabiegu ?

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy, jesteśmy. Cali i zdrowi.

Lolo rześki jak poranek i nawet po kolacji.  O 16 już byliśmy w domu.

 

Pan doktor naskarżył, że gdy chciał Lolka wyplątać ze smyczki,  ten  naburczał na Niego , pokazał świeżo wyczyszczone zęby i ogólnie był obrażony.

 

Odlot po "głupim jasiu"....

 

d4a0ce294f469691med.jpg

 

16,30. Już w domu, ale oczy trochę się kleją...

 

f4ec1547ea2dafdfmed.jpg

 

Paszcza jak nowa !

 

3357a582db956149med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...