Jump to content
Dogomania

Zawsze pod górkę......Chyba już na szczycie.......:Tak, mam, mam już swój DOM.


Anecik

Recommended Posts

Niewiarygodne, takiego końca chyba nikt z nas się nie spodziewał!

 A już myslałam, ze faktycznie jesteśmy na szczycie.

 No nic, nie ma tego złego...

Natalar powinna tu zajrzeć, bo  takie sytuacje podważają wzajemne zaufanie, a  nam tutaj jest ono szczególnie potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Kolejne (dla mnie) doświadczenie na dogo niestety bardzo niesmaczne ..... Nie będę się rozpisywać, bo czujemy i rozumujemy tak samo :( ale dobrze że na starcie tak się stało - przed chwilą czytałam o powrocie prześlicznej Emilki do _Dunaj_ i wszystko mi opadło. Anecik, proponuję zmienić tytuł, nie wywołujmy niechcianych sytuacji, nie prowokujmy losu tym "pod górkę" ;)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Kolejne (dla mnie) doświadczenie na dogo niestety bardzo niesmaczne ..... Nie będę się rozpisywać, bo czujemy i rozumujemy tak samo :( ale dobrze że na starcie tak się stało - przed chwilą czytałam o powrocie prześlicznej Emilki do _Dunaj_ i wszystko mi opadło. Anecik, proponuję zmienić tytuł, nie wywołujmy niechcianych sytuacji, nie prowokujmy losu tym "pod górkę" ;)

Ja do teraz czuję niesmak po nieudanym wyjeździe Misia do BDT.

Nie chodzi mi o to, że tam się nie dogadał z psami, ale o całą otoczkę.

Teraz sytuacja z Mopikiem. 

Gusiaczku, podeślij mi proszę wątek w/w Emilki.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gabi79 napisał:

Ja do teraz czuję niesmak po nieudanym wyjeździe Misia do BDT.

Nie chodzi mi o to, że tam się nie dogadał z psami, ale o całą otoczkę.

Teraz sytuacja z Mopikiem. 

Gusiaczku, podeślij mi proszę wątek w/w Emilki.

WKLEILAM,ALE NIE CHCIAL SIE OTWORZYC:(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i już bronię się jak umiem. Nie było mnie tutaj jakiś czas, ale z przyczyn niezależnych ode mnie. Z mojej strony przekazywałam informacje na bierząco tak jak ustalałam z mamą. Na wizycie nie mogłam być obecna także po fakcie się dowiedzialam dopiero, że póki co, że moja mama doszła do wniosku, ze to jeszcze nie ten czas też ze względu na Henia.
Miałam ograniczone możliwości kontaktu niestety ostatnio. Bardzo mi jest przykro i szkoda, ale będę na pewno dzialać w temacie Mopika i wspierać jak tylko mogę.

Link to comment
Share on other sites

Rzadko wchodzę na swoje konto i dziś zobaczyłam że 22.06 czyli w środę przed nieszczęsną wizytą PA wpłynęło 150 zł od natalar. Bardzo dziękuję. Kasa zostaje na koncie Mopka czy ma jakieś inne przeznaczenie?

Oprócz tego mam wpływ stałej od Usiatej 40 zł i jednorazową od ania68 w kwocie 5 zł. Bardzo dziękuję :)

Były 3 telefony o Mopka ale..... 1 beznadziejny, 1 osoba miała zadzwonić do Kasi - nie dzwoniła, 1 osoba miała oddzwonić - nie oddzwoniła. Dałam Mopka na FB i poprosiłam Malawaszkę o wrzucenie na Sznaucery w potrzebie. Dzięki Monika. .....................Aha i kilka dni Mopek zachowuje się przyzwoicie - przestał znaczyć. Oby już mu tak zostało :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Gusiaczek napisał:

Mopik, bądź w gotowości ;) Trzymam kciuki :)

Pierwszy WAŻNY telefon już był. Państwo mają podjechać do Kasi zapoznać swoją pekinkę z Mopkiem. Wizyta - gdyby zapoznanie wyszło ok - w sobotę wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anecik napisał:

Pierwszy WAŻNY telefon już był. Państwo mają podjechać do Kasi zapoznać swoją pekinkę z Mopkiem. Wizyta - gdyby zapoznanie wyszło ok - w sobotę wieczorem.

Zatem kciukamy z całych sił, by to był TEN domek i Ta rodzinka :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anecik napisał:

Pierwszy WAŻNY telefon już był. Państwo mają podjechać do Kasi zapoznać swoją pekinkę z Mopkiem. Wizyta - gdyby zapoznanie wyszło ok - w sobotę wieczorem.

Na razie nikt nie dzwonił :-/

ehh nikt nie chce takiego słodziaka ???

j8i9on.jpg

29f83a0.jpg

2u76btd.jpg

33z9v9s.jpg

ynt4h.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...