Jump to content
Dogomania

Pufi - 3 letni mały kudłaczek - po pobycie w Hoteliku ma swoją na zawsze przystań-DS.


Anula

Recommended Posts

Widzę, ze na horyzoncie pojawił się domek dla Pufiego. Wspaniale ! Trzymam mocno kciuki, żeby okazał się odpowiednim. Ja zaś miałam zapytanie:

WITAM SERDECZNIE CHCIALAM ZAPYTAC, CZY JEST MOZLIWOSC ZAADOPTOWANIA PIESKA Z ZAGRANICY. MIALAM PIESKA ZE SCHRONISKA I BYL ZE MNA 17 LAT ODSZEDL I SZUKAM PIESKA NIE DUZEGO CHCE DAC MU DOM PELEN MILOSCI I NORMALNOSCI.

Od: krystyna

Odpisałam pani, ze raczej nie preferujemy adopcji zagranicznych, ale czasem robimy wyjątki. Poprosiłam o kontakt z Szafirką.

Mam jednak nadzieję, ze Pufi nie będzie musiał tułać się na obczyźnie.

Link to comment
Share on other sites

Pufi jest szalony, wszędzie go pełno, lubi być głaskany, ale jak moja córka bawi się, czy np. jeździ rowerkiem, to on nie zwraca na nią specjalnie uwagi.  Podczas gdy był chłopiec, o którym pisałam, biegał w koło, to Pufi na niego szczekał, nie było jednak w tym szczekaniu agresji, może po prostu mówił, że to jego posesja, a chłopiec przecież był obcy :) Oto nasz model dzisiaj.

20160706_125435.jpg

DSC_1505.JPG

Link to comment
Share on other sites

Havanko, jak dobry dom na obczyźnie i jeszcze u Polki, to dlaczego nie?

Byłam na wizycie u pani chętnej na Pufcia.Myślę ,że mały może pakować manatki.

Pani pod 60. , pracuje. Jest  na ogół sama,bo   mąż na wyjazdach. Miesiąc poza domem/ tydzień w domu. Mieli 10 lat jamnisię ,która umarła na raka. Pani dojrzewała przez 5 lat po jej śmierci do kolejnego pupila. Zakochała się w Pufciu od pierwszego wejrzenia.  Nie może się go doczekać jak na długo oczekiwane  dziecko. Kupiła już nawet posłanie, szelki, miseczki. Pufcio by miał dobre warunki i dużo miłości. Imię zostanie. Pani na szczęście z tych co słuchają rad i pytają, podatna na sugestie.  Chciałaby jak najszybciej mieć Pufcia, bo ma urlop i chce,żeby się przyzwyczaił do nowego domu.

Pani pokryje koszty transportu.

I tak po cichu powiem ,że Pufcio jest bardzo podobny z urody do pańci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, Poker napisał:

Havanko, jak dobry dom na obczyźnie i jeszcze u Polki, to dlaczego nie?

Byłam na wizycie u pani chętnej na Pufcia.Myślę ,że mały może pakować manatki.

Pani pod 60. , pracuje. Jest  na ogół sama,bo   mąż na wyjazdach. Miesiąc poza domem/ tydzień w domu. Mieli 10 lat jamnisię ,która umarła na raka. Pani dojrzewała przez 5 lat po jej śmierci do kolejnego pupila. Zakochała się w Pufciu od pierwszego wejrzenia.  Nie może się go doczekać jak na długo oczekiwane  dziecko. Kupiła już nawet posłanie, szelki, miseczki. Pufcio by miał dobre warunki i dużo miłości. Imię zostanie. Pani na szczęście z tych co słuchają rad i pytają, podatna na sugestie.  Chciałaby jak najszybciej mieć Pufcia, bo ma urlop i chce,żeby się przyzwyczaił do nowego domu.

Pani pokryje koszty transportu.

I tak po cichu powiem ,że Pufcio jest bardzo podobny z urody do pańci.

O matulu! ale wieści ! :) a z tym podobieństwem do końca nigdy nie wiadomo kto na kawo pachoży ;) Trzymam kciuki za ... spakowane i  szczęśliwie dowiezione manatki ;)

Link to comment
Share on other sites

Poker bardzo,bardzo dziękujemy za przeprowadzenie wizyty.Z opisu domek bardzo dobry dla naszego Pufiątka,zapewne będzie rozpieszczany i kochany.Dziś byłam z Bogusik odwiedzić psiak w Hoteliku.Psiaki są zadbane i kochane,zabrakło rąk do głaskania i pieszczenia,jedynie Zuleczka stroni od obcych,jest w bliższym raczej kontakcie z Hanią i TZ.Wszystkie psiaki są świetne i śliczne.Pufciowi tylko zrobiłam jedno takie sobie zdjęcie,ponieważ Pufcio ma zaklepany domek,skupiłam się na robieniu fotek innym,które oczekują na domek.Jeżeli chodzi o transport to poprosiłyśmy TZ Hani aby zawiózł Pufcia do Wrocawia.Zgodził się za co jesteśmy ogromnie wdzięczne,jest Kochany.Jeszcze nie wiemy kiedy TZ będzie mógł zawieźć Pufcia ale sądzę,że w najbliższych dniach.Wiemy,że Pani by nawet dzisiaj przyjęła Pufcia z otwartymi ramionami no ale to już od nas nie zależy.

Pufcio z Karolcią z Radys i z Zuleczką.

P7070926.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do pani.

Wszystko jest bardzo dobrze. Pufi jest grzeczniutki, ładnie chodzi na smyczy. Je, pije, siusia i koopka jak trzeba. Spał na kanapie. Pani wyszła na ok. 2 godziny, nie płakał, wszystko leżało na swoim miejscu. Pani nawet go wyczesała bez problemu.

Pani bardzo dziękowała za Pufika.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do pani.

Wszystko jest bardzo dobrze. Pufi jest grzeczniutki, ładnie chodzi na smyczy. Je, pije, siusia i koopka jak trzeba. Spał na kanapie. Pani wyszła na ok. 2 godziny, nie płakał, wszystko leżało na swoim miejscu. Pani nawet go wyczesała bez problemu.

Pani bardzo dziękowała za Pufika.

Bardzo dziękuję Poker za telefon do Pani Małgosi i za wiadomości.Są bardzo fajne.Oby tak zostało.Cieszę się,że Pufcio ma swój domek,będzie tam szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Anula napisał:

Pufiątko już w swoim domku,dostałam wiadomość od Hani.

Haniu,bardzo dziękuję za transport Pufcia.Jesteście Kochani.

o jejku tak szybciutko domek się znalazł ale Pufik to taki śliczny psiaczek , ze nic dziwnego że od razu komuś serce skradł 

bądź psinko szczęśliwa w nowym domku 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Czy coś wiadomo co u Pufcia?Zawsze mnie martwi taka cisza,szczególnie w pierwszych dniach po adopcji...

A w jaki sposób ma się pojawić informacja? Ja już dzwoniłam. Chyba Szafirka miała bezpośredni kontakt z DS i mejlowy Anula. Jak mnie upoważnicie, to co jakiś czas mogę zadzwonić do pani.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

A w jaki sposób ma się pojawić informacja? Ja już dzwoniłam. Chyba Szafirka miała bezpośredni kontakt z DS i mejlowy Anula. Jak mnie upoważnicie, to co jakiś czas mogę zadzwonić do pani.

Poker było by super gdybyś mogła przekazywać info. o Pufciu :) Robiłaś wizytę p/a i już poznałyście się  wzajemnie,więc zawsze to ułatwia sprawę w dalszych kontaktach.Ja z racji urlopowania nie podjęłam tematu rozmów z Panią i teraz chyba  było by głupio tak wyskoczyć z telefonem.Będziemy wdzięczne za pomoc z Twojej strony :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pani.Wszystko w porządku. Pufi jest bardzo grzeczny, zostaje sam w domu, niczego nie niszczy, nie płacze.  Pani go rozpuściła, bo łobuziak gardzi suchą karmą ,a pańcia mu dogadza. Chodzi za panią krok w krok.

Zdarzyło mu się warknąć na wnuka , gdy chłopiec podbiegł do babci,a obok niej siedział Pufi. Skarciła go , pogroziła palcem i na razie jest spokój. Jutro przyjeżdża pańcio, ciekawe  co to będzie. Trochę poradziłam pani jak zapoznać Pufi z panem ,żeby nie było zgrzytów, bo wygląda na to ,że psiak jest zazdrosny o pańcię.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Poker napisał:

Dzwoniłam do pani.Wszystko w porządku. Pufi jest bardzo grzeczny, zostaje sam w domu, niczego nie niszczy, nie płacze.  Pani go rozpuściła, bo łobuziak gardzi suchą karmą ,a pańcia mu dogadza. Chodzi za panią krok w krok.

Zdarzyło mu się warknąć na wnuka , gdy chłopiec podbiegł do babci,a obok niej siedział Pufi. Skarciła go , pogroziła palcem i na razie jest spokój. Jutro przyjeżdża pańcio, ciekawe  co to będzie. Trochę poradziłam pani jak zapoznać Pufi z panem ,żeby nie było zgrzytów, bo wygląda na to ,że psiak jest zazdrosny o pańcię.

Poker bardzo dziękujemy za wiadomości o Pufciu :) Trzymam kciuki za  zapoznanie z Panem!

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek,w którym był uwzględniony Pufcio :)

WPŁATY ZA FANTY 682,00zł + NADPŁATY 23,05zł = 705,05zł : 2 /Sandi i Pufi/  = 352,53zł

Potwierdzam wpłatę 352,53zł.Umieściłam ją już w rozliczeniu.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...