Jump to content
Dogomania

Pufi - 3 letni mały kudłaczek - po pobycie w Hoteliku ma swoją na zawsze przystań-DS.


Anula

Recommended Posts

Godzinę temu, auraa napisał:

To nie paczka tylko PAKA!

A psiaczek jest przesłodki :)

Masz rację,że z Pufcia jest taki słodziak :)

Jeżeli chodzi o PAKĘ to, kocyki,ręczniki i legowiska są po mojej Julce,która w marcu odeszła za TM [*] Wiem,że ona też by chciała aby były dobrze spożytkowane,a ja wiem,że tak będzie :)

Link to comment
Share on other sites

Pufcio na początku tygodnia został odrobaczony, we wtorek zostanie zaszczepiony. Jest to szalony psiak, który bawiłby się, biegał, szalał z psiakami i człowiekiem. Jest mały, bo w kłębie ma ok 33 cm, a wszędzie go pełno :) Mojej małej córce bardzo podoba się jego temperament, a i on ją polubił od razu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na 1 stronie skopiowałam wiadomości o Pufim,jego zachowanie itd.

Czy taki tekst może być:

Pufi około 3-letni,mały,kudłaty,wesoły piesek szuka domu.

Pufi to około 3-letni piesek,który przebywa w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli(woj.lubuskie).Dał się poznać z bardzo dobrej strony.Jest to psiak szalenie radosny,wesoły,przyjazny,potrzebujący bliskiego kontaktu z człowiekiem.Ceni sobie człowieka ponad wszystko.i zabawę z nim.Pufi należy do psów miłych,łagodnych,bezproblemowych.Lubi towarzystwo dzieci a także zwierząt.Zachowuje czystość w domu,spokojnie zachowuje się podczas jazdy samochodem,ładnie chodzi na smyczy,ma w kłębie ma 33cm i waży 8,8kg.Pufi jest wykastrowany,posiada książeczkę,czip oraz pełny pakiet szczepień.

Podaruj Pufi dom a zyskasz najwierniejszego przyjaciela,który w Twoje życie wprowadzi wiele radości i uśmiechu na twarzy.

Link to comment
Share on other sites

Ja troszeczkę poprawiłam ale weny twórczej to ja nie mam.Może ktoś pomoże i coś jeszcze dotworzy...

 

Pufi - śliczny  mały kudłaty piesek, szuka domu.

Pufi to ok.2 letni piesek,który przebywa w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli /woj.Lubuskie/.Pufi dał się poznać z jak najlepszej strony.Jest radosnym,pełnym życia pieskiem,potrzebującym kontaktu z człowiekiem.Uwielbia zabawy z dziećmi i towarzystwo innych zwierząt.Jest sympatycznym,łagodnym i bezproblemowym pieskiem.Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy,jak również dobrze znosi jazdę samochodem.

Pufi waży ok.9kg,w kłębie ma 33cm.Jest wykastrowany,posiada czip i pełen pakiet szczepień.

Podaruj Pufi......

 

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze dorzucę 3 grosze

Pufi  - mały, kudłaty piesek, szuka domu.

Pufi to ok.2 letni piesek,który przebywa w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli /woj.Lubuskie/. Dał się poznać z jak najlepszej strony - est radosnym,pełnym życia pieskiem potrzebującym kontaktu z człowiekiem.Uwielbia zabawy z dziećmi i towarzystwo innych zwierząt.Jest sympatyczny,łagodny i bezproblemowy. Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy jak również dobrze znosi jazdę samochodem.

Pufi waży ok.9kg,w kłębie ma 33 cm. Jest wykastrowany,posiada czip i pełny pakiet szczepień.

Moje  3 grosze nie były wielkie. Trochę powyrzucałam "pieska" i przecinki

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, Poker napisał:

To ja jeszcze dorzucę 3 grosze

Pufi  - mały, kudłaty piesek, szuka domu.

Pufi to ok.2 letni piesek,który przebywa w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli /woj.Lubuskie/. Dał się poznać z jak najlepszej strony - est radosnym,pełnym życia pieskiem potrzebującym kontaktu z człowiekiem.Uwielbia zabawy z dziećmi i towarzystwo innych zwierząt.Jest sympatyczny,łagodny i bezproblemowy. Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy jak również dobrze znosi jazdę samochodem.

Pufi waży ok.9kg,w kłębie ma 33 cm. Jest wykastrowany,posiada czip i pełny pakiet szczepień.

Moje  3 grosze nie były wielkie. Trochę powyrzucałam "pieska" i przecinki

Dzięki Poker :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...