Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia Aschita stała się członkiem wspaniałej Rodziny. Jej dzieci też szczęśliwe w swoich domach :) Aschita - kolejny dramat psiej matki i jej ośmiorga dzieci w jednej z podzamojskich wsi.


elik

Recommended Posts

Godzinę temu, elik napisał:

Myślę, że już możemy pomyśleć o podziale majątku pozostałego po suni. Na jej koncie, łącznie z tą dzisiejszą wpłatą, jest 520,45 zł.

Proponuję podzielić tą kwotę po równo na 3 psiaczki: Iskierkę, Tycię i Huzara. Iskierkę i Tycie znacie, a Huzar to psiak wyciągnięty z olkuskiej mordowni, adoptowany i zwrócony po 2 latach. Ma małe szanse na adopcję i praktycznie zero deklaracji, bo 90 % tylko do końca tego roku i to nie na pełny koszt miesiąca hotelowania.

Myślałam także o Halince, ale ona ma spory posag i w zasadzie już niewiele kasy potrzebuje, bo szczęście się do niej uśmiechnęło i za kilka dni będzie już grzała doopinkę we własnym  DS.

Czy akceptujecie moją propozycję ?

Elu, bardzo dziękuję, że pomyślałaś o Iskiereczce.

A może by tak wyciągnąć zamojską Zębatkę i dla niej przeznaczyć pieniążki?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Elu, bardzo dziękuję, że pomyślałaś o Iskiereczce.

A może by tak wyciągnąć zamojską Zębatkę i dla niej przeznaczyć pieniążki?

Oczywiście, jeśli tak sobie życzysz, to ja jestem za, a nawet przeciw :)

balonik serce.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Za zgodą Pani Ani przekazuję  SMSa, jakiego dostałam przedwczoraj.

"Pani Elu przepraszam, że tak późno i nie musi Pani odpowiadać :) ale muszę to napisać: Aschita śpi sobie spokojnie na swoim posłaniu, jej brzuszek delikatnie faluje... a ja... ja jestem bezgranicznie szczęśliwa"

Rozczulające jest to, jak Pani Ania odbiera Aschitę.

Dowiedziałam się, że Aschita ma teraz na imię Endżi :)

Dzisiaj po raz pierwszy została sama w domu na całe pół dnia. Pani Ania dzisiaj pierwszy raz odkąd adoptowała sunię, poszła do pacy. Nie było żadnych niepożądanych zdarzeń :) Grzecznie czekała na powrót państwa. Coraz mniej boi się obcych psów. Już tylko przed dużymi czuje respekt. 

Aschitka trafiła na wspaniałą, wrażliwą i pełną empatii Panią. Miała sunia farta !  Cieszy również to, że sprawdziła sie, zostając sama w domu.

Długiego i szczęśliwego życia Endżi !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam nową porcję wiadomości od Pani Ani o Aschitce/Angie i kilka zdjęć :)

Dobry wieczór!
 
Pani Elu, jest dobrze, a nawet bardzo dobrze:-)
Mamy za sobą pierwszy tydzień, kiedy Angie zostawała sama w domu na czas mojej nieobecności w pracy.
Nie był to łatwy tydzień, ale tylko ze względu na pogodę, która była deszczowa i nie sprzyjała spacerom.
Ale mimo to uważam ten pierwszy tydzień za bardzo udany, Angie jest dzielna i bardzo wdzięczna.
Staram się z nią rano wychodzić na minimum 45 minut, potem Angie dostaje śniadanie i dopiero później jej mówię, że zostaje w domu, jeszcze porcja pieszczot i ....wychodzę.
Dziś po raz pierwszy Angie nie żegnała mnie w przedpokoju, tylko zanim wyszłam poszła już się ułożyć na swoim legowisku, odbieram to bardzo pozytywnie.
Po powrocie z pracy udaje nam się wychodzić na godzinny spacer....a potem już wspólny nasz czas.
Angie jest coraz odważniejsza i towarzyska, zarówno do ludzi jak i do innych piesków:-)
Bardzo jest kochana:-)
 
Pani Elu, przesyłam kilka fotek z poprzedniego jeszcze słonecznego weekendu.
 
Pozdrawiam serdecznie
Ania
 
I foteczki
 
20160929_164429.jpg
IMG_6601.JPG
IMG_6603.JPG
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bo Ela przynosi psiakom szczęście i zawsze wybiera super domy, podobnie jak anecik

Kochane Dziewczyny nie zasługuję na takie pochwały. Wszystkie robimy dokładnie to samo i wszystkim nam udaje się adoptować psiaczki do dobrych ludzi, bo to co robimy, robimy z sercem i głową do pomocy   gif  śmiejący się.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Kochane Dziewczyny nie zasługuję na takie pochwały. Wszystkie robimy dokładnie to samo i wszystkim nam udaje się adoptować psiaczki do dobrych ludzi, bo to co robimy, robimy z sercem i głową do pomocy   gif  śmiejący się.gif

Elu, ale takie są fakty,  masz szczęście do wspaniałych ludzi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:
8 minut temu, elik napisał:

Kochane Dziewczyny nie zasługuję na takie pochwały. Wszystkie robimy dokładnie to samo i wszystkim nam udaje się adoptować psiaczki do dobrych ludzi, bo to co robimy, robimy z sercem i głową do pomocy  

Elu, ale takie są fakty,  masz szczęście do wspaniałych ludzi

Zawsze proszę o to św. Franciszka i wierzę w Jego moc :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 3.10.2016 o 18:01, elik napisał:

Myślę, że już możemy pomyśleć o podziale majątku pozostałego po suni. Na jej koncie, łącznie z tą dzisiejszą wpłatą, jest 520,45 zł.

Proponuję podzielić tą kwotę po równo na 3 psiaczki: Iskierkę, Tycię i Huzara. Iskierkę i Tycie znacie, a Huzar to psiak wyciągnięty z olkuskiej mordowni, adoptowany i zwrócony po 2 latach. Ma małe szanse na adopcję i praktycznie zero deklaracji, bo 90 % tylko do końca tego roku i to nie na pełny koszt miesiąca hotelowania.

Myślałam także o Halince, ale ona ma spory posag i w zasadzie już niewiele kasy potrzebuje, bo szczęście się do niej uśmiechnęło i za kilka dni będzie już grzała doopinkę we własnym  DS.

Czy akceptujecie moją propozycję ?

 

O 3.10.2016 o 19:04, Gabi79 napisał:

Elu, bardzo dziękuję, że pomyślałaś o Iskiereczce.

A może by tak wyciągnąć zamojską Zębatkę i dla niej przeznaczyć pieniążki?

Myślę, że czas już podzielić kasę pozostałą po Angie :) Proponowałam podzielić ją na 3 psiaczki: Iskierkę, Tycię i Huzara. Gabrysia, opiekunka Iskierki, zaproponowała, aby część Iskierki przeznaczyć dla zamojskiej zębatki, ale ta sunia została już adoptowana. Zamiast niej, ze schroniska zabrana została sunia, która wymaga pomocy weterynaryjnej. Proponuję więc aby to dla tej suni przeznaczyć trzecią część kasy po Angie.

Jak widać w poście rozliczeniowym

na koncie suni zostało 520,45 zł. Czyli Tycia i Huzar psiaczki dostaną po 173,48 zł, a chora sunia otrzyma 173,49 zł.

Skarbnikiem Tyci i chorej suni jest anecik więc na Jej konto przeleję kwotę 346,97 zł.

Anetko, czy ciągle masz to samo konto ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...