Jump to content
Dogomania

SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki


Recommended Posts

Ustawienie tylnich łapek Bąbla bardzo przypomina mi łapki mojej nieżyjącej  Togi , pod koniec Jej  długiego  życia.

Spowodowane to było obustronną, zaawansowaną  dysplazją stawów biodrowych (genetyczne).

 

Trzymam kciuki za biedaka.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Jeszcze tylko kilka godzin Bąbelku :)

Tak jeszcze kilka godzin i będzie pod opieką.Już nikt go nie skrzywdzi.Tak myślałam o zgłoszeniu na Policję za znęcanie się nad psem.Jest ustawa,że nie można kopiować uszów ani ogona.Jak to możliwe żeby starszemu psu obciąć uszy? Zapewne tego weterynarz nie zrobił.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciociu Anulko nie weteryniarz ...nie ...to jakis czlowiek potwor 

albo i jakas szajka mlodych ktorzy nie mieli zajecia , a nie mogli zrobic krzywdy czlowiekowi zadnemu ..czy tez nie mieli okazyji ...ech ...

 wiec mszcza sie na wszystkich istotach bezbronnych

dla zabawy ..dla poklasku ....

 bahory , mlodziency , dziewoje  i dorosli ...czasem nawet ludzie bardzo bogaci

 swiat pelen przeciez takich ,,ludzi ,, dookola nas wszedzie na kazdenkim kroku pelno zboczencow ...zwyrodnialcow!

ze czlek jak pomysli to az serce zamiera

ze zdziwienia .jak takie potwory moga funkcjonowac w zyciu normalnym ...

ale tak jest niestety ...trzeba uwazac trzeba pilnowac  na kazdem kroku

i to nie skonczy sie nigdy

boc jest coraz gorzej i gorzej

psie serce zagladam z kciukami wielkimi jez1.gif

 a ktore serce bedzie zbierac  pieniazki dla biedaczka?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piesio w hoteliku. Był trochę zestresowany obecnością tylu psów, ale one bardzo dobrze na niego zareagowały. Przed odjazdem stamtąd zaprowadziłam go do pokoiku, w którym będzie mieszkał, niechętnie tam został, chciał wracać z nami, kleił się do mnie. To taka baaardzo pokorna istotka. Boi sie mężczyzn i aparatu fotograficznego. Nie pojechał do Murki, tylko do Hotelu dla psów "U Rexa", Madie napisze o tym. Mam parę kiepskich fotek, jutro wstawię.

Gusiaczek, też miałam watpliwości , co do Uszatka. w dzieciństwie byłam zakochana w Uszatku po uszy, ale w jego sytuacji to może niestosowne. 

Na razie tyle, bo jestem bardzo zmęczona i muszę ogarnąć moje stado.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma znaczenia do jakiego Hoteliku pojechał.Najważniejsze aby był to dobry Hotel i psiak żeby czuł się tam bezpiecznie i pod dobrą opieką.Mam nadzieję,że z tego Hotelu będą wiadomości a także zdjęcia i na dniach dowiemy się czy był zbadany przez weta.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, malgor0603 napisał:

Kochany już tyle się wycierpiał :( Teraz musi być tylko dobrze. Zastanawiam się nad imieniem...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To zapraszam na bazarek imienny. link do bazarku kilka postów wyzej.

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, Anula napisał:

Moim zdaniem nie ma znaczenia do jakiego Hoteliku pojechał.Najważniejsze aby był to dobry Hotel i psiak żeby czuł się tam bezpiecznie i pod dobrą opieką.Mam nadzieję,że z tego Hotelu będą wiadomości a także zdjęcia i na dniach dowiemy się czy był zbadany przez weta.

Zgadzam się z Anulą. Poprosimy o zdjęcia i wieści z hotelu, a najważniejsze, że psinek już bezpieczny. Zdecydowanie jestem przeciw imieniu Uszatek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...