Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Kejciu,  popatrz proszę na psy z Przystanku na Cztery Łapy na fb.  Do Makowa,  masz po drodze,  a w razie czego i my podrzucimy, przynajmniej kawałek drogi.    W sprawie adopcji,  decyduje opiekunka psiaków,  Pani Asia. Ona zna psy i ich charakter.  Wiem,  że jest ostatnio śliczna,   mała szczeniaczka,  a też i psy dorosłe.  Jest podany telefon,  można pisać. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, konfirm31 napisał:

Kejciu,  popatrz proszę na psy z Przystanku na Cztery Łapy na fb.  Do Makowa,  masz po drodze,  a w razie czego i my podrzucimy, przynajmniej kawałek drogi.    W sprawie adopcji,  decyduje opiekunka psiaków,  Pani Asia. Ona zna psy i ich charakter.  Wiem,  że jest ostatnio śliczna,   mała szczeniaczka,  a też i psy dorosłe.  Jest podany telefon,  można pisać. 

Krysiu szukam w różnych Fundacjach na tyle na ile mam czas - i podsyłam osobom zainteresowanym :-)

zobaczymy może któryś się spodoba :-)ale dziękuję za namiar przekażę:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mdk8 napisał:

dopiero odczytałam a z linku nie pójdzie mi FB w pracy - w domku zobaczę :-)

 

Kochani ponowię zaproszenie na bazarek ciasteczkowy

 

 

 

 

to już pewnie ostatni bazarek przed świętami później nie dam rady już zrobić i upiec więc kto chętny zapraszamy :-)

Link to comment
Share on other sites

O 23.11.2016 o 09:02, Kejciu napisał:

Szukam też dla znajomej małego pieska może być szczeniaczek albo taki do 2-3 lat ale z małych takich do połowy łydki powiedzmy - i dla drugiej rodziny małego pieska podkołdernika że tak powiem ale starszego powiedzmy w wieku około 9-10 lat ale też z małych bo to dla starszych ludzi więc musi być wiekowy :-) jakby ktoś coś to proszę pisać :)

Kasiu, w Radysach jest taki starszy piesek (ok. 8-9lat) troszkę ala jamnik długowłosy, myślę, że sprawdziłby się jako podkołdernik dla starszych osób: ALBUM na FB

15193542_596453213875231_307965521174124

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Marysia O. napisał:

Szkoda :(

Mieli 14 lat persa i wcześniej pieska w typie owczarka collie - i Pani mówiła że całe życie walczyli z sierścią więc chcieliby odpocząć :) aby był piesek gładkowłosy - i Pani mówi że umie robić różne rzeczy na drutach więc pewnie będą grane sweterki :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Kejciu napisał:

Mieli 14 lat persa i wcześniej pieska w typie owczarka collie - i Pani mówiła że całe życie walczyli z sierścią więc chcieliby odpocząć :) aby był piesek gładkowłosy - i Pani mówi że umie robić różne rzeczy na drutach więc pewnie będą grane sweterki :D

Rozumiem. A ma być piesek czy może być też suczka?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Kejciu napisał:

Płeć obojętna - podeslałam im kilka propozycji i w weekend mają w dwa miejsca podjechać - zobaczymy :)

Bo pomyślałam jeszcze o Lusi - przebywa u nas w NDM, znam ją osobiście jest naprawdę przekochaną sunią ale szanse na adopcje ma znikome :( Wiek, brak oczka i jeszcze nadwaga... Ma krótką, gładką sierść, może pokaż ją Państwu - co szkodzi spróbować: http://www.fundacjapsom.pl/lusia/

67.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie,ale podobno jest fundacja ,która za darmo sterylizuje bezpańskie kotki.

Już kiedyś pisałam,że mam tu na wsi sąsiadkę,która ma kilkanaście kotków w domu i opiekuje się wszystkimi kotkami,które latem są przygarniane na działkach ale zimą są pozostawiane samym sobie.Rozstawia im budki ocieplane i karmi co dzień.Właśnie się dowiedziałam,że wyłapuje i zawozi kotki do sterylizacji.

Jak chcecie to się dowiem gdzie jest ta fundacja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Grażyna49 napisał:

Nie wiem czy wiecie,ale podobno jest fundacja ,która za darmo sterylizuje bezpańskie kotki.

Już kiedyś pisałam,że mam tu na wsi sąsiadkę,która ma kilkanaście kotków w domu i opiekuje się wszystkimi kotkami,które latem są przygarniane na działkach ale zimą są pozostawiane samym sobie.Rozstawia im budki ocieplane i karmi co dzień.Właśnie się dowiedziałam,że wyłapuje i zawozi kotki do sterylizacji.

Jak chcecie to się dowiem gdzie jest ta fundacja.

 

jeśli już to pewnie w Warszawie Grażynko :( i pewnie trzeba mieć meldunek w Warszawie tak jak przy akcjach marcowych - ale jeśli możesz dowiedz się proszę.

a ja teraz bez samochodu więc nie miałabym jak dotrzeć z kotkiem na ewentualny zabieg :( wszystko się pokomplikowało :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kejciu napisał:

jeśli już to pewnie w Warszawie Grażynko :( i pewnie trzeba mieć meldunek w Warszawie tak jak przy akcjach marcowych - ale jeśli możesz dowiedz się proszę.

a ja teraz bez samochodu więc nie miałabym jak dotrzeć z kotkiem na ewentualny zabieg :( wszystko się pokomplikowało :(

Tak,z tego co wiem to do W-wy woziła.

Meldunku  warszawskiego nie ma ,bo są zameldowani tu w Załubicach.

Problem z samochodem,bo jeśli chodzi o meldunek to coś by się załatwiło.

/ja mam warszawski/

Dowiem się wszystkiego dokładnie.Wiem,że zawoziła,zostawiała na kilka godzin i wieczorkiem odbierała.

 

Link to comment
Share on other sites

Już wiem wszystko.

To jest ośrodek dla kotów Koteria http://www.koteria.org.pl/kontakt.htm

http://www.koteria.org.pl/koteria/odplatna.htm

Piszą,że z W-wy i okolic.Trzeba pokazać dowód z meldunkiem,ale nie jest potrzebny warszawski.

Wydaje i się,że gdyby nawet część kotków robić odpłatnie to chyba cenę mają niską 110 za sterylkę 70 za kastrację.

Najważniejsze w/g mnie jeśli chodzi o dzikie koty jest fakt,że przetrzymują kotki 7 dni czyli aż się rana wygoi.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Grażyna49 napisał:

Już wiem wszystko.

To jest ośrodek dla kotów Koteria http://www.koteria.org.pl/kontakt.htm

http://www.koteria.org.pl/koteria/odplatna.htm

Piszą,że z W-wy i okolic.Trzeba pokazać dowód z meldunkiem,ale nie jest potrzebny warszawski.

Wydaje i się,że gdyby nawet część kotków robić odpłatnie to chyba cenę mają niską 110 za sterylkę 70 za kastrację.

Najważniejsze w/g mnie jeśli chodzi o dzikie koty jest fakt,że przetrzymują kotki 7 dni czyli aż się rana wygoi.

Jeśli chodzi o Koterie to znam temat - właśnie w sobotę zabieramy od nich kocurka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...