Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

21 minut temu, Anula napisał:

TZ szafirki już w drodze do Wrocławia po psiaki.Trzymajmy kciuki aby bezpiecznie dotarły do Hoteliku.

Nie wiem w jakim stanie jest Effi ale zapewne musi zaliczyć weta i SPA.Czekam na relację Hani.

Dzisiaj wielki dzień dla 5u piesków, które wspólnie opuściły schronisko.

Z niecierpliwością czekam na relację Hani

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Myślę, ze dopiero wieczorem mozemy spodziewać się przyjazdu psiaczków do Wrocławia. To spory kawał drogi. Oby szczęśliwie dojechały.

Havanka,nie,przeczytaj post anecik.Psiaki zapewne w tej chwili są już w Hoteliku albo lada moment będą.Z Wrocławia do Nowej Soli jest 130km.

.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Anula napisał:

Havanka,nie,przeczytaj post anecik.Psiaki zapewne w tej chwili są już w Hoteliku albo lada moment będą.Z Wrocławia do Nowej Soli jest 130km.

.

No tak, faktycznie ! Zrozumiałam, że o 11.40 wyjeżdżają z Zamościa. Czyli już wkrótce można spodziewać się info od Szafirki.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki odpoczywają po podróży i zwiedzaniu ogrodu. Effi jest bardzo wdzięczną, jak na razie spokojną sunią, skacze na nas spragniona pieszczot, mimo, że dostała sporą porcję czochrania :) Wg książeczki ma 3 lata, jej sierść nie wygląda na skołtunioną, więc zapewne wystarczy jej kąpiel i wyczesanie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

Tak,to najważniejsze,że są na wolności i teraz będą się cieszyć życiem a my postaramy się dla wszystkich psiaczków znaleźć jak najlepsze domki.

Już kilku udało się znaleźć dobre domki :) Wierzę,że i tym razem się poszczęści! :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Cudowny widok - i na tym zdjęciu wszystkie razem http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Kochana ferajna - zaczynacie nowe życie psiaczki!!!

To prawda Tolu,widok wolnych piesiów jest bezcenny :) A na nową drogę życia,piesie otrzymały od nas 5 obróżek,3 smycze,2 pary szelek i 2 zabaweczki.Ponieważ była taka możliwość,wiec Anula przekazała również TZ Hani, skromne podziękowanie od nas wszystkich dla Pana kierowcy ze schroniska za transport,w postaci  "kwiatuszka"dla męszczyzny oraz trochę słodkości :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cieszę się ,że sunia już bezpieczna u Hani i gratuluję następnej wspaniałej akcji 

 

sunieczka prześliczna , trochę podobna do pieska mojej siostry , który został z samochodu wyrzucony któregoś letniego dnia

 

swoją Pankrackową deklarację 20zł przenoszę na Effi (od marca)

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dorcia2 napisał:

cieszę się ,że sunia już bezpieczna u Hani i gratuluję następnej wspaniałej akcji 

 

sunieczka prześliczna , trochę podobna do pieska mojej siostry , który został z samochodu wyrzucony któregoś letniego dnia

 

swoją Pankrackową deklarację 20zł przenoszę na Effi (od marca)

 

dorcia2 serdecznie dziękuję za przeniesienie deklaracji.Jesteś nadal z nami,spieszysz z pomocą i nie opuszczasz nas.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...