Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

W końcu dotarłam do domku i mogę spokojnie podziwiać  zdjęcia Nutelci i poczytać cudowne wiadomości. Kruszynko kochana, nie mogło być inaczej. Ela zawiozła cię do cudownego domku, na jaki zasługujesz. Aż łza się w oku kręci z radości.... Roztkliwia mnie bardzo zdjęcie śpiącej Nutelci...

13530.gif  Wszystkim życzę.

Ja każde jej zdjęcie oglądam przez łzy, a i bez zdjęć, na samo wspomnienie, buczę. Tak tu cicho i pusto :(

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, anecik napisał:

56c6ef741dbff_19.02.2016r.(1).jpeg.a1e5d

Cudna malunia Nutelcia. Kto by pomyślał o takim widoku ponad miesiąc temu :)

Często wracam do pierwszych zdjęć na wątkach Ogonków, które szczęśliwie są już u siebie ... ich historie są dowodem na to, że warto, zawsze warto ... żal, że nie wszystkim pomóc można, że każdy konieczny wybór jest okupiony bólem wyrzutów sumienia ... jestem pełna szacunku i podziwu dla Was biorących na siebie emocje, z którymi często tak ciężko jest się mierzyć

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gusiaczek napisał:

Często wracam do pierwszych zdjęć na wątkach Ogonków, które szczęśliwie są już u siebie ... ich historie są dowodem na to, że warto, zawsze warto ... żal, że nie wszystkim pomóc można, że każdy konieczny wybór jest okupiony bólem wyrzutów sumienia ... jestem pełna szacunku i podziwu dla Was biorących na siebie emocje, z którymi często tak ciężko jest się mierzyć

Pięknie i prawdziwie to ujęłaś Gusiaczku :)

Link to comment
Share on other sites

I ja tu często zaglądam, żeby znowu naładować się pozytywna energią i wiarą. Niesamowita metamorfoza Nutelci, jej najprawdziwszy uśmiech na pyszczku i błogostan w oczach, to jak zastrzyk adrenaliny do dalszych działań. Teraz sen z powiek spędza mi Karinka. Mam nadzieję, ze i jej się uda.

Nutelko, przytulam cię delikatnie a Ciebie Elu bardzo mocno !

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

I ja tu często zaglądam, żeby znowu naładować się pozytywna energią i wiarą. Niesamowita metamorfoza Nutelci, jej najprawdziwszy uśmiech na pyszczku i błogostan w oczach, to jak zastrzyk adrenaliny do dalszych działań. Teraz sen z powiek spędza mi Karinka. Mam nadzieję, ze i jej się uda.

Nutelko, przytulam cię delikatnie a Ciebie Elu bardzo mocno !

Karinka też w zamojskim schronisku ?

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam na wątek z nadzieją na nowe zdjęcia malutkiej. 

Witam także bardzo ciepło :)

Mam zdjęcia sarenki od wczoraj, ale ciągle coś mi przeszkadza. Już wklejam :)

Tego gościa, to lepiej jest mieć na oku :)

56cf1a89d4720_23.02.2016r.(5).jpeg.5ceba

I to jak najbliżej

56cf1a86c9dd8_23.02.2016r.(1).jpeg.5a6dd

A to co ????

56cf1a8798b77_23.02.2016r.(2).jpeg.a9b5a

Tak mi dobrze gif%252520bij%2525C4%252585ce%252520serc

56cf1a8861265_23.02.2016r.(3).jpeg.c67c5

W tym pokoju po raz ostatni spałyśmy razem gif%252520%252520p%2525C5%252582acz.gif

56cf1a88ee71b_23.02.2016r.(4).jpeg.6563c

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Królewna kochana :)

Elu nie smutaj się  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_IN_orig.

Bogdusiu, cieszę się przez łzy.

Ma tak wspaniałych Ludzi wokół siebie, że na pewno nie odczuwa bólu rozłąki i z tego się cieszę, ale łzy same lecą do oczu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...