Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

Kocham Rodzinkę Nutelciową i chętnie bym Ich sklonowała :)

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz

 

Masz rację Ingrid44, kurka to też domownik (nie jedyny taki) w domu Teściów Pani Basi, gdzie Nutelcia też jest bardzo kochaną królewną :)

 

Link to comment
Share on other sites

O 15.03.2016o20:29, Alaskan malamutte napisał:

44.gif  Elu, bardzo  dziękuję za zdjęcia Nutelci!! I nieustannie dziękuję za domek, który dla niej wybrałaś. 

Zdjęcia cudne i widać, że to rodzinka, która kocha zwierzaki!! Chciałoby się klonować takie domki !!

Od początku ciągnęło mnie do Nich, tylko ta odległość odstraszała, ale jak się okazało, wszystko można pokonać :)

Już powiedziałam Pani Basi, że gdyby to było możliwe, to chętnie bym Ich sklonowała. Pani Basia się śmiała :)

Mam jeszcze krótkie filmiki, ale muszę je najpierw na You Tube przekopiować i dopiero na wątek. Jak znajdę wolna chwilke toto zrobię :)

O 15.03.2016o21:38, b-b napisał:

Wspaniałe zdjęcia!:)

 

O 15.03.2016o21:58, Ingrid44 napisał:

Przepięknie :) 

Dziękuję Wam :)

To przyjemnie popatrzeć, jak dobrze ma się psiak, który kiedyś został skrzywdzony i porzucony. Już wie, że nie wszyscy ludzie są tak niedobrzy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wreszcie i ja dotarłam do Nutelci, tyle teraz tych wątków zamojskich szczęściarzy, ze trudno to ogarnąć.

Zdjęcia cudne, królewna szcześliwa, faktycznie przydałoby się sklonowanie ;)

Podziwiam, w jakiej zgodzie żyją tam zwierzaki :)

Nutelka wynajduje najwyższe miejsca w domciu, ale te kurdupelki tak mają - moja Zulka zachowuje się podobnie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Wreszcie i ja dotarłam do Nutelci, tyle teraz tych wątków zamojskich szczęściarzy, ze trudno to ogarnąć.

Zdjęcia cudne, królewna szcześliwa, faktycznie przydałoby się sklonowanie ;)

Podziwiam, w jakiej zgodzie żyją tam zwierzaki :)

Nutelka wynajduje najwyższe miejsca w domciu, ale te kurdupelki tak mają - moja Zulka zachowuje się podobnie :)

 

No tak, wątków zamojskich psiaczków jest sporo, a będzie pewnie jeszcze więcej.

Nutunia u mnie też zawsze siadała na najwyższym miejscu :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

To niewybaczalne, ze dopiero teraz zajrzałam ! Zdjęcia z nowego domu, to jak balsam na skołataną duszę. Niesamowite, ze Takie DOMY jeszcze istnieją !

Tak, niewybaczalne, dlatego musisz ponieść karę :) Powinnaś oglądać te zdjęcia przynajmniej raz dziennie  gif%2Bhihra%2Bsi%25C4%2599.gif

To naprawdę wyjątkowa rodzina. Jak znajdę chwilkę czasu, to wkleję zdjęcie życzeń świątecznych, jakie otrzymaliśmy. Kartka własnoręcznie wykonana przez Barbarę.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tak, niewybaczalne, dlatego musisz ponieść karę :) Powinnaś oglądać te zdjęcia przynajmniej raz dziennie  gif%2Bhihra%2Bsi%25C4%2599.gif

To naprawdę wyjątkowa rodzina. Jak znajdę chwilkę czasu, to wkleję zdjęcie życzeń świątecznych, jakie otrzymaliśmy. Kartka własnoręcznie wykonana przez Barbarę.

 

Taka kara to sama przyjemność ! Będę poddawać się tej karze ochoczo i codziennie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Życzę wszystkim zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt.

Niech Wiara, Nadzieja i Miłość,

tak pięknie i trwale łączce się z przesłaniem Świąt Wielkiej Nocy, 

będą zawsze obecne w Waszym życiu.

 

pisanki.jpg.486dc31e09580b28ca3bd6d40b25

jajka wielkanocne.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Havanka napisał:

Nie wiedziałam, ze Nutelka to taki agresor ! Rozszarpałaby na strzępy. Elu, cudem przeżyłaś !

Tak, dopiero teraz widzę, jakie miałam szczęście ! Widocznie gdy była u mnie na DT jeszcze nie obudził się lew w tej mróweczce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...