Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Tola napisał:

Wzruszające te zdjęcia małej kruszynki w łóżku i w objęciach dorosłych facetów , popłakałam sobie troszeczkę.

Cudowny domek, cudowny!

Ja nie tylko troszeczkę :) Najbardziej wzruszające jest to zdjęcia nad jeziorem, na którym widać, że Nutelcia mocno wtula się w pana Jurka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Biegnę podzielić się z Wami szczęściem Nuletci. Dzisiaj dostałam nową porcję jej zdjęć i kilka słów od Pani Barbary.

Cytuję:

Witaj Elu !
Wszystko jak najbardziej w porządku. Jest nam razem pięknie. Nasza, jak
to Jurek nazywa "KSIĘŻNICZKA " ma się bardzo dobrze, jest wesoła, ciekawska i nasza !
Pozdrawiamy bardzo ciepło !
Całusy - a rozdaje ich tysiące- od Nutelci !

IX.2016 (1).JPG    IX.2016 (2).JPG

IX.2016 (3).JPG    IX.2016 (4).JPG

IX.2016 (5).JPG     IX.2016 (7).JPG

IX.2016 (6).JPG  

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Havanka napisał:

Jak dobrze jest wiedzieć, że Nutelka ma sie dobrze i wiedzie szczęśliwe życie w kochającej rodzinie ! Kiedy chce, wyleguje się na poduchach lub żebrze z kotem o smakołyk. Poza tym ma komu rozdawać całusy ! Potwierdzam; Raj na Ziemi !

Ogromnie się cieszę z tej adopcji, bo Nutelcia była dla mnie psem szczególnej troski :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

No i oczy mi się spociły ze szczęścia!!! Moja Nutelcia kochana k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_ori

Niech ta chwila trwa i trwa...Elu, dziękuję za tak wspaniały domek dla "Księżniczki"  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Joasiu ja też, gdy dostaję korespondencję od Pani Basi, to zazwyczaj stwierdzam, że oczy mam w wyjątkowo mokrym miejscu i złoszczę się sama na siebie, bo nic nie widzę, a bardzo chcę widzieć jak najwięcej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
O 8.12.2016 o 19:12, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, może masz, chociaż jedno malutkie nowe zdjęcie Nutelci???  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Ale Ty to jesteś ! Jakbyś wiedziała co się święci :)

Mówisz,masz. Właśnie dzisiaj dostałam porcyjkę nowych wieści  i kilka zdjęć.

Dzień dobry Elu !
Chciałam napisać kilka słów - co u nas nowego. Nasza księżniczka jest
wspaniała i kochana przez wszystkich, jest zdrowa, radosna i bardzo
grzeczna.
Od kilku tygodni jest nas więcej, rodzinka powiększyła się, dołączył
do nas cudownych chłopczyk Tadzio, jest przesympatyczny i bardzo wesoły i
pocieszny, szybko się zadomowił. Nasza ruda piękność zaakceptowała
go, pozwoliła mu nawet spać z nami, tak więc w "gnieździe " (
czyli łóżku )
Przesyłam kilka zdjęć i bardzo, bardzo pozdrawiamy !!!
Barbara 

image1.JPG

image2.JPG

image3.JPG

Mam też filmik jak Nutelcia rozrabia z Tadziem, ale jestem już padnięta więc filmik jutro :)

Kocham całą tą Rodzinkę, a Tadziu jest przesłodki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale heca. Wczoraj widocznie byłam już tak padnięta, że napisałam powyższy post, ale go nie wysłałam. Jak zwykle miałam otwarte kilka wątków jednocześnie i "przeskakiwałam" pomiędzy nimi. Po zapisaniu czegoś na którymś z wątków, zamknęłam net nie wysławszy wcześniej powyższego postu ze zdjęciami Nutelci i Tadzia na wątek.

Dzisiaj wstawiłam filmik na You Tube i chcę go przekopiować na watek. Patrzę, a tu nie ma mojego wczorajszego postu ze zdjęciami. Ostatni post, to post Asi, w którym prosi o nowe zdjęcia Nutelci. Ale jak kliknęłam w okienko dialogowe, pojawił się mój wczorajszy nie wysłany post. Na szczęście się nie zutylizował :) Ale tak już mi się zdarzało, że nie wysłany na wątek post, czekał na swoje 5 minut, aż ponownie otworzę wątek i kliknę w okienko dialogowe, żeby wysłać go na wątek :)

A to obiecany filmik

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj  rano  miałam bardzo serdeczną rozmowę z Basią :)   Po rozmowie dostałam cały album - 31 szt zdjęć Nutusi, Tadzia i ich starszej siostry rezydentki i r ezydenta kota i... . Wstawię kilka, ale po powrocie do domu. Teraz muszę spadać na  około 4 godziny.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Dnia 10.12.2016 o 11:31, elik napisał:

Dzisiaj  rano  miałam bardzo serdeczną rozmowę z Basią :)   Po rozmowie dostałam cały album - 31 szt zdjęć Nutusi, Tadzia i ich starszej siostry rezydentki i r ezydenta kota i... . Wstawię kilka, ale po powrocie do domu. Teraz muszę spadać na  około 4 godziny.

Elu, pozwól, ze wstawię trochę zdjeć Nutelki dla wszystkich jej fanów!

image1.JPG

image2.JPG

image4.JPG

image8.JPG

image9.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Elunia, kochana bardzo Ci dziękuję :) Może tylko dodam, że te zdjęcia to nowa dostawa z 3 stycznia br.

Wstawiłam, bo wiem, ze ostatnio nie masz zbyt wiele czasu.

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jak cudnie się ogląda te zdjęcia!! I jak dobrze widzieć Nutelkę szczęśliwą i bezpieczną!! Radość ogromna!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z serduszkiem

Wiedziałam Asiu, ze się ucieszysz !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...