Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

4 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki zaproponujcie proszę jakieś zdjęcie oraz króciutki tekst do ogłoszenia w gazecie. Do  170 znaków. Dziękuję.

:) napisałam do Dziennika w sprawie świątecznego ogłoszenia :) czekam na wycenę :) i oczywiście przypomnę się z prośbą :)

Link to comment
Share on other sites

Marticzko, ja myślałam nad tym ogłoszeniem do dziennika, ale nie umiem się zmieścić w tej określonej liczbie znaków.

Nigdy zresztą ogłoszeń nie pisałam, a raczej obszerne, przynudnawe posty, na pół strony na swoich wątkach.

Jeśli zaś chodzi o wywieszenie ogłoszeń w lecznicach, to będę w środę w lecznicy w Dąbrowie, to oczywiście mogę przykleić.

W każdej lecznicy jest tablica z ogłoszeniami, więc chyba lekarze bez problemu się zgodzą.

Ja mogę druknąć na czarno biało, bo nie kupuję kolorowego tuszu.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 14:03, kiyoshi napisał:

Dziewczyny tak sobie mysle- a moze jeszcze sprobowac papierowe ogloszenie jakiej ladne przygotowac i gdzies w slaskich lecznicach poprosic i porozwieszac na tablicach? Moze taka akcja cos pomoze? 

Trzymam kciuki za DZ i za Kapselka

Myślę że to dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 17:57, joanka40 napisał:

Marticzko, ja myślałam nad tym ogłoszeniem do dziennika, ale nie umiem się zmieścić w tej określonej liczbie znaków.

Nigdy zresztą ogłoszeń nie pisałam, a raczej obszerne, przynudnawe posty, na pół strony na swoich wątkach.

Jeśli zaś chodzi o wywieszenie ogłoszeń w lecznicach, to będę w środę w lecznicy w Dąbrowie, to oczywiście mogę przykleić.

W każdej lecznicy jest tablica z ogłoszeniami, więc chyba lekarze bez problemu się zgodzą.

Ja mogę druknąć na czarno biało, bo nie kupuję kolorowego tuszu.

 

Asieńka zaraz odszukam wcześniejszy tekst jaki był w Dzienniku Zachodnim i może go powtórzymy. Tylko zdjęcie musimy zdecydować które zamieścić. Wiem że w albumie na FB zdjęć Kapselek ma sporo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 17:57, joanka40 napisał:

Marticzko, ja myślałam nad tym ogłoszeniem do dziennika, ale nie umiem się zmieścić w tej określonej liczbie znaków.

Nigdy zresztą ogłoszeń nie pisałam, a raczej obszerne, przynudnawe posty, na pół strony na swoich wątkach.

Jeśli zaś chodzi o wywieszenie ogłoszeń w lecznicach, to będę w środę w lecznicy w Dąbrowie, to oczywiście mogę przykleić.

W każdej lecznicy jest tablica z ogłoszeniami, więc chyba lekarze bez problemu się zgodzą.

Ja mogę druknąć na czarno biało, bo nie kupuję kolorowego tuszu.

 

Wesoły i energiczny Kapselek szuka domu. Ma ok 6 lat 15 kg. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji :Emilia 664 768 580

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki zdjęcia wybrałam z tych dostępnych na dogo bo na FB ciągle mam informacje abym się zalogowała chcąc przeglądać treść hotelu :( a ja nie FB-kowa.

Czyli zdjęcia już są ? Tak ? Czy też spróbować je skopiować i tu wkleić ?

Daj mi Marticzko znać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, joanka40 napisał:

Czyli zdjęcia już są ? Tak ? Czy też spróbować je skopiować i tu wkleić ?

Daj mi Marticzko znać.

Asieńko kochana wysłałam  Pani Joannie z Dziennika Zachodniego kilka zdjęć do wyboru :) ogłoszenie jest przyjęte do realizacji także nasz Kapselek będzie w świątecznym wydaniu :) do yolanovi naszej księgowej wysłałam dane do wpłaty za ogłoszenie oraz numerek zlecenia. Dziś przytargałam z pracy 4 duże reklamówki fantów także będzie niebawem również bazarek na naszego ogonka :) i mam taką cichą nadzieję, że w połowie bazarku zmienimy cel bo Kapselkowi pieniążki już nie będą potrzebne :) I niech się spełni !!! Kapselek do domku !!!!!! :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Asieńko kochana wysłałam  Pani Joannie z Dziennika Zachodniego kilka zdjęć do wyboru :) ogłoszenie jest przyjęte do realizacji także nasz Kapselek będzie w świątecznym wydaniu :) do yolanovi naszej księgowej wysłałam dane do wpłaty za ogłoszenie oraz numerek zlecenia. Dziś przytargałam z pracy 4 duże reklamówki fantów także będzie niebawem również bazarek na naszego ogonka :) i mam taką cichą nadzieję, że w połowie bazarku zmienimy cel bo Kapselkowi pieniążki już nie będą potrzebne :) I niech się spełni !!! Kapselek do domku !!!!!! :) 

No to Marticzko, trzymam mocno kciuki za telefony z zapytaniami o Kapselka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...