Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

6 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

Podejrzewam, że na razie ogłoszenie w Dzienniku nic nie dało :( Zadzwonię do Emiś w piątek i zapytam. Ech.....nie ma szczęścia ten nasz Kapselek :(

Masakra...ja w każdym razie udostępniam dalej psiaka.

Przez Święta ogłoszenie szło raz dziennie, a od dziś znowu będę udostępniać dwa razy.

Choć nie ukrywam, że najbardziej liczyłam na olx i ogłoszenie w gazecie.

No nic, czekamy dalej...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, joanka40 napisał:

Masakra...ja w każdym razie udostępniam dalej psiaka.

Przez Święta ogłoszenie szło raz dziennie, a od dziś znowu będę udostępniać dwa razy.

Choć nie ukrywam, że najbardziej liczyłam na olx i ogłoszenie w gazecie.

No nic, czekamy dalej...

Asieńko ogromnie Ci dziękuję kochana :* mam nadzieję, że mimo wszystko telefon się rozdzwoni w końcu i nasz Kapselek znajdzie swój wymarzony dom. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2017 o 09:17, yolanovi napisał:

Na koncie deklaracja od Pani Krysi. Pięknie dziękujemy

 

4 godziny temu, yolanovi napisał:

Od Cioci Bakusiowej przyleciało dla Kapselka 30 zł. Pięknie dziękujemy

ślicznie dziękujemy :* a my musimy zabierać się za kolejny bazarek dla Kapselka bo z ogłoszenia w gazecie cisza :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

W sprawie Kapselka był telefon z Żywca ale Pani się więcej nie odezwała :( 

Może jeszcze się odezwie :)

A może wreszcie się rozdzwonią telefony :)

Jola wyszukuje wspaniałe zdjęcia Kapsla z jego albumu z hoteliku i udostępniamy te zdjęcia wraz z ogłoszeniem.

Na tych fotkach psiak wygląda naprawdę pięknie :)

Musi się ktoś w końcu w nim zakochać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Emilką z hoteliku. Jakaś Pani z Żywca pytała czy adopcja do Żywca jest możliwa i po odpowiedzi pozytywnej już się w ogóle nie odezwała. Nie wiem skąd Pani się wzięła, czy z ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim, czy z ogłoszeń na portalach, czy z FB - nie zapytałam. Byli też jacyś ludzie z Tychów, zainteresowani innym psiakiem u Emilki, ale nie nadawał się dla nich, więc pokazała im Kapselka. Nie wzbudził zainteresowania. Jakoś nie ma chłopak szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Wiem, to nic odkrywczego, ale muszę to powiedzieć - Kapsel to piękny i wspaniały psiak. Czemu nikt się nim nie interesuje :(

Eluś kochana ja też nie jestem w stanie tego zrozumieć :( piękny, zdrowy, wesoły psiak a domu jak nie było tak nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, joanka40 napisał:

Może jeszcze się odezwie :)

A może wreszcie się rozdzwonią telefony :)

Jola wyszukuje wspaniałe zdjęcia Kapsla z jego albumu z hoteliku i udostępniamy te zdjęcia wraz z ogłoszeniem.

Na tych fotkach psiak wygląda naprawdę pięknie :)

Musi się ktoś w końcu w nim zakochać.

Asieńko musi się w końcu udać. Pani pytała czy jest możliwy transport do Żywca po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi stwierdziła że jeszcze zadzwoni i kontakt się urwał :(

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Olena84 napisał:

kurcze a mojej nie ma;/?

Ciocia Olenka jest, jest -  za maj i czerwiec, bardzo dziękujemy i przepraszam, nie zauważyłam. przyleciała też deklaracja od cioci Agnieszka103. Już wszystko uzupełnione w rozliczeniu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...