Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

O 13 maja 2016 o 16:29, AMIGA napisał:

A ja się dowiedzialam ostatnio, że Pokrzywa poznała pięknego, młodego Piksela (jaki świat jest mały :) )

Haha no proszę :) Piksel jest naszym kolega z treningów agility! Ten świat jest rzeczywiście miniaturowy :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Drugie zdjęcie miało pokazywać, ze pomimo podtykanych pod nos smakołyków i parówek, Pokrzywa ciagle trzyma skupienie na mnie :) to wielki sukces dla tego odkurzacza, dla którego szukanie jedzenia jest sensem życia :D

A po szkoleniu.... Zabawa!

 

 

 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

O 17.05.2016 o 09:18, Marta Pe napisał:

Drugie zdjęcie miało pokazywać, ze pomimo podtykanych pod nos smakołyków i parówek, Pokrzywa ciagle trzyma skupienie na mnie :) to wielki sukces dla tego odkurzacza, dla którego szukanie jedzenia jest sensem życia :D

A po szkoleniu.... Zabawa!

 

 

 

 

 

 

 

Aaaaa, no tylko na zdjęciu nie widać, że to nie Pańciowa ręka podaje paróweczki. W takim razie faktycznie to sukces :)

Link to comment
Share on other sites

Tak! To, jak ona się zmienia i ciężko pracuje chcąc mnie zadowolić, zadziwia mnie każdego dnia.

Oczywiście ma gorsze dni, jak każdy, ale całokształtowo jest super pieskiem :-) /I dużo mi wybacza ;-)

A na szybkości "zdziś" - w końcu Pokrzywa mieszka niedaleko gór, więc czemu ich nie zacząć zdobywać? Proszę Państwa, pierwszy pokrzywowy szczyt - Klimczok!

 

FullSizeRender.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oczywiście, że Chwast nie ma nic przeciwko! Zapewne kiedyś taki bazarek powstał i dla niej :)

Chciałam się pochwalić, że dzisiaj ukończyłyśmy kurs dla początkujących w agility - możemy oficjalnie startować w zawodach, w klasie 0 :) Z tej okazji mamy dyplom a Pokrzywa dodatkowo dostała piszczącą piłkę i masę smaków :D 

PS. Szarpaczki są (zareklamuję) z firmy Rauki - jedyne szarpaki, które jako tako interesują Chwasta, bo są z naturalnych królików i owiecek - Pokrzywa jest mało zabawkowa.... :) A Rauki polecam, wszystkie psy za nimi szaleją :)

IMG_2644.JPG

IMG_2642.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

pokrzywa jest psem raczej spacerującym niż prujacym przez tor - ciagle pracujemy nad jej motywacja, wiec ja sie nie przemęczam ;) 

ale jak biegłam z psami trenerki to dawały wycisk , oooj szybkie są :) 

w każdym razie polecamy agilitki każdemu bo to super zabawa budująca więź :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...