Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Pokerku, skopiuj adres z pierwszej strony wątku, a potem wejdź na stronę, gdzie wstawiałaś banerek (Moje ustawienia, Zmień sygnaturkę), zaznacz go klikając (dolny obrazek), potem kliknij na ikonkę "Link" (z zielonym kółeczkiem) i wklej adres w okienko, które się pokaże.

Na koniec "zapisz zmiany" i - gotowe :).

(Aha, i możesz usunąć link do Gryzeldy, żeby się nie dublowało ;)).

 

Troszkę poprawiłam banerek ;)...

 

28934e6f3b3ce562.jpg

Link to comment
Share on other sites

Banerek jeszcze ładniejszy. Już go umieściłam przez proste skopiowanie jak zawsze robię.Poprzednio nie mogłam ,bo Twój Jola_li nie był podlinkowany.

 

A Gigunia zrobiła małe postępy.

Była piękna koo na ogródku i zjadła już 3 posiłki pod rząd .Oczywiście z pasztetową i w samotności w jej obecnym azylu.

Na ogródku wszystkie psy dostały gotowane kosteczki z mięsem i sunia też pociamkała.

Jak dziś wracałam do domu po półgodzinnej nieobecności, to Dolar i Loczka jak zwykle szalały z radości. Giga nie chciała być gorsza . Też machała ogonkiem i zwijała się w paragraf ,ale podejść nie chciała.

Ona biedna chce i ciągle się boi.

Poczekamy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Banerek jeszcze ładniejszy. Już go umieściłam przez proste skopiowanie jak zawsze robię.Poprzednio nie mogłam ,bo Twój Jola_li nie był podlinkowany.

 

A Gigunia zrobiła małe postępy.

Była piękna koo na ogródku i zjadła już 3 posiłki pod rząd .Oczywiście z pasztetową i w samotności w jej obecnym azylu.

Na ogródku wszystkie psy dostały gotowane kosteczki z mięsem i sunia też pociamkała.

Jak dziś wracałam do domu po półgodzinnej nieobecności, to Dolar i Loczka jak zwykle szalały z radości. Giga nie chciała być gorsza . Też machała ogonkiem i zwijała się w paragraf ,ale podejść nie chciała.

Ona biedna chce i ciągle się boi.

Poczekamy.

najważniejsze, że chce ! najgorsze już za Wami - podziwiam !

Link to comment
Share on other sites

najważniejsze, że chce ! najgorsze już za Wami - podziwiam !

mari, Ciebie to dopiero jest za co podziwiać.My to maluśki pikuś.

A dużo jeszcze przed nami. Nie mam do Gigi jeszcze zaufania.Uważam ,że w stresie mogłaby jeszcze wbić ząbki.

Duuuuuuuuużo pracy jeszcze przed nami. Ale pomalutku jakoś , mam nadzieję, damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Giga dziękuje za zainteresowanie.

Od wczoraj gorzej je i siusia.

Za to razem z naszymi psami pędzi do drzwi jak wracam do domu, wywija się w paragraf, doopka  i ogonek mało nie odpadną,ale na wyciągniętą rękę reaguje ucieczką. Dziwne, bo z kolei na ogródku chodzi za mną krok w krok,ale jak chce ją dotknąć, to ucieka. Bez przypiętej smyczy nie opanowałabym jej.

Na naszej ulicy , z 300 m od nas jest sala weselna.Nie wiem czy dziś jest wesele ,ale jak zwykle były zimne ognie i malutka zbiegła do nas.Wyraźnie szukała oparcia.

Jedyny pozytyw tych durnych fajerwerków. Mam zamiar zebrać podpisy mieszkańców pod projektem zakazu pokazów zimnych ogni.

Link to comment
Share on other sites

 Mam zamiar zebrać podpisy mieszkańców pod projektem zakazu pokazów zimnych ogni.

i słusznie, bo naprawdę przesada już z tymi fajerwerkami. Pal sześć Sylwester, ale fajerwerki muszą być teraz odpalane na co drugim weselu, imprezie firmowej, urodzinach, Juwenaliach i innych "eventach", szał jakiś

dobrze, że Giga u Was szukała pocieszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Jak zbiegła to rzeczywiście znaczy, że się otwiera z każdym dniem i ciszy się, że wracasz do domu :)

Pewnie pozostałe zwierzęta jej powiedziały, chodź malutka, Pańcia wraca :)

Fajerwerki, latające lampiony - koszmar :(

Gorzej z tym jedzonkiem :(

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem, a właściwie w nocy trochę zjadła, natomiast siusiu robiła wczoraj tylko raz.Dziś jeszcze nie chciała. Na ogródku robi gimnastykę i pilnuje mnie jak oka w głowie.

Nie ma mowy ,żeby wzięła cokolwiek z ręki , nawet jak położę pół metra od siebie , to nie weźmie.

Jak kładziemy się wszyscy spać w sypialni, to cały czas czujna,praktycznie nie zamyka oczu .

Biedna maleńka, co ona musiała przeżywać wcześniej ,ze takie lęki w niej siedzą. Może tak dzielnie pilnowała swoich dzieci przed wrogami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...