Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Pokerku - budę zamknąć na klucz.....

 

Mało ,że zamknęliśmy "budę", to jeszcze się zamknęliśmy z wszystkimi futrzakami w sypialni. Za to otworzyliśmy okno. Jednak 6 żywych dusz w jednym pomieszczeniu to sporo.

No to uchylić kołderkę i...przytulaaaaaać! :)

Za dużo by ciocie i za szybko chciały.Życie nie jest takie piękne.

 

I jak nocka :)

 

nocka spokojna. Zaprowadziłam sunię do sypialni, ,zdjęłam smycz i Giga ułożyła się na swojej poduszce. Budziłam się w nocy i widziałam ,że zamieniły się miejscami z Loczką.

Rano jak zwykle nasze futrzaki witają się jak oszalałe i Giga nie chciała być gorsza, więc też podeszła nieśmiało na głaski. Nawet łapcię podawała.

Jak otworzyliśmy sypialnię , to cała czereda pobiegła na dół i  panienka potraktowała zielony kocyk jak trawkę. Zrobiła wielki sioo i chciała nawet zakopać.Porządnisia się znalazła.

Mąż zawsze daje rano psom smaczki i Giga też jadła.

I tyle dobrego rano. Poniżej co było dalej.

No właśnie? Było wspólne spanko?

Wspólnego spanka nie była jeszcze.A nocka jak powyżej.

 

A teraz co się zadziało potem.

Giga siedziała na podłodze w miejscu zasiusianego kocyka.Podeszłam do niej i zaczęłam głaskać.Nie wiem w sumie po co ,ale chciałam ją odsunąć od ściany i położyłam rękę na boczku ,żeby to zrobić. A ona niestety bez ostrzeżenia stuknęła mnie zębami w rękę, odruchowo huknęłam na nią , a ona uciekła do sypialni.

Siedzi teraz na górze, daję jej spokój , bo jest w stresie. niech sobie przemyśli co zrobiła i ochłonie.

Zauważyłam ,że jak ma przyczepioną smycz to jest bardziej spolegliwa. Bez niej czuje się znacznie pewniejsza. Na ogródku bez smyczy trzeba by urządzać polowanie na nią i cała robota poszłaby na nic.Dlatego jednak musi mieć przypiętą smycz.

Ponieważ poszatkowała 3 smycze, zapinam jej łańcuszkową.Ta stuka i dlatego na noc jej odpinam.

Zobaczymy kiedy jej minie napad lęku.

Link to comment
Share on other sites

Brawo za nockę :)

 

Przykro z powodu ręki. Mam nadzieję, że mocna nie chapnęła :(

Nie, stuknęła tylko i mam maciupki znaczek.

Chodzi po domu i ogródku gdzie chce, ale ze smyczką. Myślałam,żeby już zamknąć jej " budę",ale jednak ona  potrzebuje jej, bo nie zje przy nas. A tak sama chociaż cokolwiek zjada.

Link to comment
Share on other sites

Nie, stuknęła tylko i mam maciupki znaczek.

Chodzi po domu i ogródku gdzie chce, ale ze smyczką. Myślałam,żeby już zamknąć jej " budę",ale jednak ona  potrzebuje jej, bo nie zje przy nas. A tak sama chociaż cokolwiek zjada.

 

stuknęła - uf, to dobrze

 

"ale jednak ona  potrzebuje jej, bo nie zje przy nas. A tak sama chociaż cokolwiek zjada"  -   ciągle strachulec :(

Link to comment
Share on other sites

stuknęła - uf, to dobrze

 

"ale jednak ona  potrzebuje jej, bo nie zje przy nas. A tak sama chociaż cokolwiek zjada"  -   ciągle strachulec :(

Tak, wielki strachulec. Miewaliśmy dziczki , które po kilka tygodni musiały jeść tylko w samotności. Nie budzi to naszego zdziwienia.

Link to comment
Share on other sites

na legowisku..., kolejny postęp :)  :) :).

 

Jaka ona ładna :)

Tak, na legowisku. Mało tego, nie zamykaliśmy już drzwi od sypialni i nie poszła sobie. A jeszcze lepiej, bo zrobiła sobie z tego legowiska azyl zamiast " budy" w WC.

Dziś znowu podchodziła nieśmiało po mizianka i zaczepiała łapką.

Giga jest bardzo ładna jak na mój gust oczywiście.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Loczka jest bardzo ugodowa, Dolarek zresztą też.

A poza tym mają 3 legowiska u nas w sypialni, a Dolar i śpi  i tak pod moim łóżkiem. Teraz zastawiliśmy wejście do podłóżka  ,żeby Giga nie mogła się tam zaszyć, bo jest głębokie na 80 cm i trudno by było ją stamtąd wydostać.

Link to comment
Share on other sites

Giga tak na przekór trochę.Moja przyjaciółka miała sto lat temu pekinkę o tym imieniu.

Sunia dziś przeszła samą siebie ,ale tylko przez chwilę. Zbiegła z moimi futrzakami się witać.Podawała łapkę i dawała się głaskać.A potem znowu szur na górę do legowiska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...