Jump to content
Dogomania

Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)


Tola

Recommended Posts

Grzeczne, bo śpią na zdjęciach :eviltong: teraz mają każda po uchy i kości do gryzienia, a i tak się tną o tą jedną.. normalnie walki psów :roll:
wcześniej spały każda gdzie indziej. Teraz Alfa wtula się w Sigmę :) obejmuje łapkami itp..

[SIZE=1]a na fotel nie mam pomysłu..:roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Czy ktoś się orientuje kiedy mogę odrobaczyć sunie, jak skończyły brać antybiotyk? Mają olbrzymie ilości jaj robali w kupach, u Alfy już są robale, takie długie i chude. Biedna załatwiała się często w nocy..:roll:[/quote]
Trzeba poczekac az jogi tu zajrzy, ja nie orientuję się...
Mogę ewentualnie przedzwonic do naszego weta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Trzeba poczekac az jogi tu zajrzy, ja nie orientuję się...
Mogę ewentualnie przedzwonic do naszego weta[/quote]
Pisałam jej dziś sms.. o 6 rano :oops: nie mieliśmy za dobrej nocy przez łobuziary.. To czekamy, aż Jogi się zamelduje w UK :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Soema, a skąd te wątpliwości???? szczeniaki się zawsze odrobacza... mają więcej niż 6 tyg, tak????[/quote]
Czy ja wiem.. nie chce ich dodatkowo osłabić... Wolę spytać niż żeby psom się coś stało..:roll:

Irenko, nie mam. Na razie one nie były w ogóle ogłaszane, moim zdaniem szybko domy znajdą. Ale będę pamiętała :loveu:
jakby trzeba było Wam pomóc, to w miarę możliwości mogę chętnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
jakby trzeba było Wam pomóc, to w miarę możliwości mogę chętnie :)[/quote]

Rozumiem, że chcesz się załapać na gofera?:eviltong:
Ja stawiam po akcji plakatowania. Tylko jeszcze nie wiem, kiedy wujek Romek będzie miał czas.
Wyślę Ci pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Rozumiem, że chcesz się załapać na gofera?:eviltong:
Ja stawiam po akcji plakatowania. Tylko jeszcze nie wiem, kiedy wujek Romek będzie miał czas.
Wyślę Ci pw.[/quote]
To było bezinteresownie... ale .. :oops: czekam na pw ;)

Sunie podbijają serca sąsiadów i starszych i młodszych :) Alfa chętnie biega z Nancy po korytarzu, Sigma jest trochę bardziej wycofana. Wszystkie tylko można kochać i przytulać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']soema... poproś weta o jakiś delikatny środek.. np [B]Vetminth[/B][/quote]
Jogi zostawiła mi Cestal.. tylko wyleciało mi z głowy, kiedy mogę go dać :oops:
a od wczoraj, w sumie od dzisiejszej nocy, w koopach Alfy są paskudne robale i biedna się męczyła w nocy...

Link to comment
Share on other sites

O cestalu nic nie jestem w stanie powiedzieć, bo szukam w necie ale jest tylko o cestalu cat.. o psim nic nie ma... no chyba że masz koci....
Niewiem czy mozna podać takim maluchom coś czego nie znasz... vetmintha znam to poleciłam, wet ma pewnie masę innych bezpiecznych dla maluchów środków.... ;)
Musisz zadzwonić do weta swojego i spytać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jogi zostawiła mi Cestal.. tylko wyleciało mi z głowy, kiedy mogę go dać :oops:
a od wczoraj, w sumie od dzisiejszej nocy, w koopach Alfy są paskudne robale i biedna się męczyła w nocy...[/quote]
Dzwoniłam przed chwilą do weta; mówi, ze mozna dawać Cestal zaraz po antybiotyku; 1 tabletka na 10 kg - czyli musisz jakos podzielic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Dzwoniłam przed chwilą do weta; mówi, ze mozna dawać Cestal zaraz po antybiotyku; 1 tabletka na 10 kg - czyli musisz jakos podzielic....[/quote]
Tak wiem, 1/3 pigułki.. Podam jak wrócę z zajęć żeby sprzątać na bieżąco. Dziękuję :)
TŻ mi przypomniał, że jak Biszkopt był też tak prychał i oczka mu łzawily, a po odrobaczeniu wszystko minęło.. Psiny są bardzo żywiołowe, mają cudowne charaktery :) później każdą opiszę i mam nadzieję, że zaczniemy ogłaszac. Tylko je kochac :):loveu:

Link to comment
Share on other sites

jestem. Nie mogłam odpowiedzieć, bo nie zabrałam z Uk ładowarki i telefon w końcu nie wytrzymał mojego gadulstwa:oops: i padł:mad:

Soema spokojnie możesz je odrobaczyć. Podaj po pół i powtórz jeszcze następnego dnia. Książeczki wyśle Ci jutro moja mama i dołączy jeszcze tebletki na powtórkę odrobaczania. Ja już nie zdażyłam:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :) odrobaczyłam.. te psy niszczą wszystko, strasznie :roll: żaden z moich szczeniaków taki nie był :eviltong: spokojnie można je oglaszac.

Sigma jest okrąglutka, po szkieleciku ani śladu.
Super mają charaktery, rozśmieszają mnie. Jak się złoszczę, Alfa liczy "na ładne oczka", Sigma podskakuje i bije mnie łapą.
Alfa zrobiła się śliczna, cudowna sierść, mądre spojrzenie.. uwielbia się przytulać. Jest szczekliwa trochę za bardzo, ale odważniejsza od Sigmy.

Link to comment
Share on other sites

Ożyłam trochę, przepraszam, że się nie odzywałam, ale całą rodzinę dorwała paskudna grypa.

Szczeniury już 1 raz zaszczepione, odrobaczone, kości już przez skórę nie wyłażą. Korzystają z gazetek, są wesołe, bardzo towarzyskie, przymilne, za człowiekiem chodzą krok w krok.

Rozrabiają, ale umiarkowanie, jeszcze nic nie zdemolowały - nawet kocyka nie pogryzły :crazyeye:

Przeszliśmy już na suchą karmę, żadnych sensacji żołądkowych nie ma, nie rzucają już się na jedzenie, spokojnie porcje zjadają z 1 miski.

Fotki nawet zrobiłam.

Iwa:

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/uploads/iwa6.jpg[/IMG]

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/uploads/iwa7.jpg[/IMG]

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/uploads/iwa5.jpg[/IMG]

Iwan:
[IMG]http://adopcje.websfera.pl/uploads/iwan5.jpg[/IMG]

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/uploads/iwan6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dokonałam nadludzkiego wysiłku psychicznego i napisałam szczeniurom tekst do ogłoszenia. Na razie wrzuciłam na gumtree: [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-3-miesi-czne-szczeniaki-szukaj-domku-W0QQAdIdZ113111199]3-miesięczne szczeniaki szukają domku - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]
Na szczęście TŻ czuwał, bo w pierwotnej wersji było: "Chore i przeraźliwie wychudzone wolontariuszki...."
Chyba jeszcze niezbyt dobrze się czuję :roll:

Jutro zrobię allegro, bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach na innych portalach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...