Jump to content
Dogomania

ILE WYCIERPIAŁ TEN PIES? Umęczona,chora,zagłodzona BIDULKA... PRZYBORÓWKO. Ma dom


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Ciotki jest osoba która poważnie zastanawia się nad adopcją bidulki. Z kim ma sie kontaktować, tak aby sie dodzwonić.[/B][/SIZE][/quote]


[SIZE=5][COLOR=red]Isadoro !!![/COLOR][/SIZE]

Mam nadzieję że będziesz posłanką dobrych wieśći.

Trzymam kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']o boszszsze, tylko żeby Pani Wanda zgodziła się na wydanie suni :shocked!:[/quote]
Ja bym te życzenia sformułowała troszkę inaczej;):
oby [U]ten[/U] moment i [U]to[/U] miejsce okazało się w ocenie P. Wandy ( która zna stan suki i jej obecne potrzeby niewątpliwie lepiej niż my) na tyle odpowiednie, że uzna tę adopcję za dobre rozwiązanie. I oby ewentualni przyszli opiekunowie suki podołali ogromnemu wyzwaniu .
I jeszcze - niech ta nadzieja na adopcje bez względu na decyzję P. Wandy nie wywoła kolejnej awantury na tym wątku:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']no tak, racja
nic Pani Wandzie po moich miłych słowach - psów nimi nie nakarmi, weterynarza nie opłaci :roll:
jak mogłam, to pomogłam
teraz nie mam z czego niestety, więc lepiej się nie odzywać i nie zaśmiecać wątku[/quote]

Ajula, co Ty mówisz;)
Odzywać się, i to jak najbardziej! Przecież obecność na wątkach, podbijanie, ogłaszanie, to przecież wielka pomoc.
Jak się nie ma z czego pomagać, to i tak można! Można przyjechać, robić zdjęcia, pomóc przy psach, umyć miski itd, itd.. Taka pomoc jest na wagę złota! A jak się nie ma auta, to się mówi ;)
Widzę, że jesteś z Poznania ;) Co robisz w niedzielę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Ciotki jest osoba która poważnie zastanawia się nad adopcją bidulki. Z kim ma sie kontaktować, tak aby sie dodzwonić.[/B][/SIZE][/quote]

Można dzwonić do mnie, 511819130.
Można też prosto do P.Wandy, na numery ze strony. Jednak trzeba pamiętać, że do Wandy można próbować dodzwonić się dwa dni. I wiadomo..nie ma ona czasu na ustalanie terminów, wypytywanie, kombinowanie transportów itd. Z reguły jest tak, że najpierw ludzie dzwonią do mnie, i po wstępnej selekcji i tak odsyłam ich do P.Wandy. W ten sposób Wanda nie jest bombardowana telefonami, i jest łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']o boszszsze, tylko żeby Pani Wanda zgodziła się na wydanie suni :shocked!:[/quote]

Negri ;) :)
P.Wanda od początku mówiła, a ja przekazywałam dla Was te słowa, że nie będzie miała nic przeciwko wydaniu suni do DS. Tylko musi być wiecie jaki... idealny.. Miała obiekcje jeśli chodzi o wydanie na DT.
Poczekamy, zobaczymy, oby coś z tego wyszło..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Ajula, co Ty mówisz;)
Odzywać się, i to jak najbardziej! Przecież obecność na wątkach, podbijanie, ogłaszanie, to przecież wielka pomoc.
Jak się nie ma z czego pomagać, to i tak można! Można przyjechać, robić zdjęcia, pomóc przy psach, umyć miski itd, itd.. Taka pomoc jest na wagę złota! A jak się nie ma auta, to się mówi ;)
Widzę, że jesteś z Poznania ;) Co robisz w niedzielę?[/quote]
Weroniu,
auto mamy, pewnie nie pamiętasz, ale to my jesteśmy ci od jamniczki Słonki
mój TZ oferował się do transportów zwierzaków (o ile akurat nie pracuje)

z tym odzywaniem się chodzi mi o to, że Ty masz rację, że same klepanie w klawiaturę nic nie daje
a w najbliższą niedzielę obchodzimy 20 urodziny mojej córki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Stokrotka zacytowała Ajulę.. i wyszło tak, że to ja mam córę 20-letnią, która obchodzi urodziny :cool3::evil_lol:
Nieźle:D


Ajula, no masz racyję- nie pamiętam :oops:
To w takim razie zapraszamy z aparatem do Przytuliska, jak tylko znajdziesz czas ;)

Link to comment
Share on other sites

U Bidulki wszystko ok. Czuje się coraz lepiej, jest śmielsza itd.
Niestety nie zdążyłam jej dziś zrobić zdjęć- w przytulisku było dużo pracy..
Obiecuję nowe fotki wkleić po następnej wizycie.

P.S. Nikt nie dzwonił w sprawie adopcji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']U Bidulki wszystko ok. Czuje się coraz lepiej, jest śmielsza itd.
Niestety nie zdążyłam jej dziś zrobić zdjęć- w przytulisku było dużo pracy..
Obiecuję nowe fotki wkleić po następnej wizycie.

P.S. Nikt nie dzwonił w sprawie adopcji..[/quote]

Czekamy niecierpliwie na fotki bidulki. Co do domku to z pewnością się znajdzie. Niech dziewczyna teraz sobie na spokojnie trochę poodpoczywa, nabierze sił i zaufania do ludzi. Przy Was i Waszej cudownej opiece z pewnością będzie szybciej wracać do zdrowia.

Skacz na pierwszą Bidulko i zdrowiej !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']Witajcie.
Chciałam wam przelać za 4 cegiełki z allegra, ale mam od znajomej 100zł dla waszej Niuni, mogę to puścic za jednym razem, czy na jakieś inne konto?[/quote]

Można przelewać pieniążki na konto z 1 postu, Fundacji "Radość Psiaka", pod której opieką jest sunia Bidulka.
Dziękujemy.;)

Link to comment
Share on other sites

witam!

przelalam wlasnie dla Bidulki 59 zl z bazarku, ktorego dochod mial zostac przeznaczony na operacje dziadzia z mojego podpisu, ale poniewaz zostal on zoperowany w schronisku na jego koszt, postanowilismy przeznaczyc pieniazki na inna bidulke, i padlo wlasnie na TA Bidulke :loveu:

Link to comment
Share on other sites

czy nie daloby sie podac suni na tego grzyba szczepionki? Nie wiem jak jest u psow, ale u koni rozlegle zmiany grzybiczne likwiduje sie specjalnymi szczepionkami w zastrzykach ktore likwiduja grzyba i uodparniaja na grzybice na okolo rok. Moze dla psow tez jest cos takiego?
Czy mozna sie dowiedziec jaki byl wynik zeskrobiny- tj jaki rodzaj grzyba wykryto?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...